kako prici?

kako prici?


  • Ukupno glasova
    11
  • Anketa je zatvorena .
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

rile_laki_oblak

Iskusan
Poruka
5.346
znaci, vasa voljena osoba je u kupatilu... tusira se... tus kabina je zamagljena... kako prici njenom mobilnom telefonu da bi se ceprkalo po njemu?

il', nesto jos teze... ako je umesto tus kabine samo providna zavesa a voljenoj osobi je 'ladan tus u rukama? kako onda?
 
Poslednja izmena:
kažeš da moraš da piškiš i uletiš
i veselo čavrljajuči čeprkaš sa mirom u srcu.
izi
daj nešto teže, providnu zavesu, voljenu osobu koja se tušira ladnom vodom =I il nešto već
 
znaci, vasa voljena osoba je u kupatilu... tusira se... tus kabina je zamagljena... kako prici njenom mobilnom telefonu da bi se ceprkalo po njemu?

il', nesto jos teze... ako je umesto tus kabine samo providna zavesa a voljenoj osobi je 'ladan tus u rukama? kako onda?
ja reko...kad ono nista :x
psycho_l.jpg
 
znaci, vasa voljena osoba je u kupatilu... tusira se... tus kabina je zamagljena... kako prici njenom mobilnom telefonu da bi se ceprkalo po njemu?

il', nesto jos teze... ako je umesto tus kabine samo providna zavesa a voljenoj osobi je 'ladan tus u rukama? kako onda?

jel to znaci da ona nosi mobilni sa sobom na sigurno dok se tusira?Boga mi nisu tu cista posla...
 
mislim, on se tushira, nazirem ga iza zamaglenih staklenih vrata ili providne zavese. pa znas sta, pozvala bih ga na mobilni sa svog mobilnog. i cutim. on- alo alo, ko je to, aloooo, nista se ne cuje, ALOOOO!!! ostavi telefon onako ljut. ja jopet pozovem. i tako nekoliko puta. posle nece da misli na telefon iz protesta. i ja lepo udjem i kazem- de si srce, el treba nesto? on kaze treba poosenje. ja kazem sace sace samo dok ti proverim mobilni. on kaze vazi aj samo pozuri . i ja pozurim al vidim sve sto treba. :P
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top