Banshee

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Samanta_

Iskusan
Poruka
6.229
Šta za tebe znači pripadati ovoj zemlji, narodu i veri za šta si se tako direktno zalagala u svakoj situaciji?
Rođena sam u Srbiji i osećam se kao Srpkinja, pripadam ovom narodu i svojoj veri. Rođena sam u staroj Jugoslaviji gde su nas učili drugim stvarima, zabranjivali su nam da slavimo Krsnu slavu, Božić i Vaskrs, koje su moji roditelji krišom obeležavali. Čitavih 60 godina bili smo pod komunistima da bismo tek 90-ih godina prošlog veka smeli otvoreno da kažemo da smo Srbi. Ja sam možda malo veći nacionalista od drugih koji se javno ne izjašnjavaju kao ja, ali mene to ne interesuje. Šta imam - kažem, nemam dlake na jeziku i to je poznato.

Sad kljuc i banuj....
 
Poslednja izmena:
Šta za tebe znači pripadati ovoj zemlji, narodu i veri za šta si se tako direktno zalagala u svakoj situaciji?
Rođena sam u Srbiji i osećam se kao Srbpkinja, pripadam ovom narodu i svojoj veri. Rođena sam u staroj Jugoslaviji gde su nas učili drugim stvarima, zabranjivali su nam da slavimo Krsnu slavu, Božić i Vaskrs, koje su moji roditelji krišom obeležavali. Čitavih 60 godina bili smo pod komunistima da bismo tek 90-ih godina prošlog veka smeli otvoreno da kažemo da smo Srbi. Ja sam možda malo veći nacionalista od drugih koji se javno ne izjašnjavaju kao ja, ali mene to ne interesuje. Šta imam - kažem, nemam dlake na jeziku i to je poznato.

Sad kljuc i banuj....
Mislim da zaobilazish ISTINU.
Meni niko nikada nije branio da idem u Crkvu i da slavim. To mi moze posvjedociti i sam Amfilofije Radovic.
E od kad su KOMUNISTI poceli da se druze sa Amfilohijem ja ne idem u Crkvu. A tome ima skoro 18 godina.!
 
Šta za tebe znači pripadati ovoj zemlji, narodu i veri za šta si se tako direktno zalagala u svakoj situaciji?
Rođena sam u Srbiji i osećam se kao Srbpkinja, pripadam ovom narodu i svojoj veri. Rođena sam u staroj Jugoslaviji gde su nas učili drugim stvarima, zabranjivali su nam da slavimo Krsnu slavu, Božić i Vaskrs, koje su moji roditelji krišom obeležavali. Čitavih 60 godina bili smo pod komunistima da bismo tek 90-ih godina prošlog veka smeli otvoreno da kažemo da smo Srbi. Ja sam možda malo veći nacionalista od drugih koji se javno ne izjašnjavaju kao ja, ali mene to ne interesuje. Šta imam - kažem, nemam dlake na jeziku i to je poznato.

Sad kljuc i banuj....

Normalno i neka te banuje...
 
sem toga, *****te ko budale.......
svako ko je teo da slavi - slavio je........

al se svi sada postavljate kao zrtve - kao "slavili smo u tajnosti" :D:D::D
 
sve je to lepo
samo mozda bi trebalo tu sliku o sebi da upotpunis tako sto ces procitati neku knjigu o WW2 a pored toga sto volis svoju zemlju i narod,nauciti da ne budes sovinista u odnosu na druge.znas...ne idu ta dva osecanja jedno sa drugim.
jedno je plemenito,a drugo ruzno...i daje ruzan utisak o tebi.

zao mi je sto sam prebrzo reagovala na temi o jevrejima.bila sam sokirana onim sto si napisala,a necu da kaznjavam unazad...ali druga tema po redu...ne treba ti to.

patriotizam znaci voleti svoje,ali ne mrzeti tudje....i patriotizam i ljubav prema svom narodu se ne dokazuje mrznjom prema drugima...samo je degradira,naprotiv.

i nemam sta da te banujem.tema jednostavno nije bila korektna u odnosu na pravilnik.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top