Ceznja

JUG

Obećava
Poruka
93
Desi se da muskarac upozna devojku I da prosto oseti (zna) da se on njoj veoma svidja. Do koliko dana je ok da muskarac toj devojci udara ceznju ( tj. da ga nema, da se ne pojavljuje)
 
Desi se da muskarac upozna devojku I da prosto oseti (zna) da se on njoj veoma svidja. Do koliko dana je ok da muskarac toj devojci udara ceznju ( tj. da ga nema, da se ne pojavljuje)
totalno je trulo da se uopste javljas devojci za koju znas da si joj interesantan...sta ce ti to?
kooliras, uzivas u tome koliko si neodoljiv, kad god se pogledas u ogledalo namignes, i kazes..ko je car?:D
i tako..
znaci najbolje je dozivotno udaranje ceznje:-|
 
Ja mislim da ti treba jos malo vise da sazris po pitanju psihe,......

Znas kad bi cekala nekog frajera da mi se jabi NIKAD!!!! Dan prodje a da se ne javi,..umro je za mene....pa nek on glumi nekog baju,....
 
Desi se da muskarac upozna devojku I da prosto oseti (zna) da se on njoj veoma svidja. Do koliko dana je ok da muskarac toj devojci udara ceznju ( tj. da ga nema, da se ne pojavljuje)
E pa da, meni se jednom (u srednjoj školi :lol: ) desilo da je lik hteo da se upoznamo i upoznamo se mi, a pre toga se 'nako šmekali kao - vid' ovog, vid' onu :lol: al' se onda nije pojavio u školi dve nedelje (e sad koji je razlog ne bih mogla da kažem sa sigurnošću), pa sam ja zaboravila kako izgleda i onda kad se pojavio nisam znala s kim razgovaram :-|
 
E pa da, meni se jednom (u srednjoj školi :lol: ) desilo da je lik hteo da se upoznamo i upoznamo se mi, a pre toga se 'nako šmekali kao - vid' ovog, vid' onu :lol: al' se onda nije pojavio u školi dve nedelje (e sad koji je razlog ne bih mogla da kažem sa sigurnošću), pa sam ja zaboravila kako izgleda i onda kad se pojavio nisam znala s kim razgovaram :-|

imao je boginje,sigurno : )
 

Back
Top