Кушнер: Србија потписивањем ССП признала Косово

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Слобода

Primećen član
Banovan
Poruka
733
Die Anerkennung des Kosovo darf nicht als Niederlage für Serbien
Признавање Косово Србија не сме да схвати као пораз
http://www.dradio.de/dlf/sendungen/idw_dlf/779729

Када ће ДС-у се судити за издајство? Тадић нас је лагао да ССП није признавање Косова. Потписивачима ССП следи затвор.
 
Poslednja izmena:
http://www.dradio.de/dlf/sendungen/idw_dlf/779729

Када ће ДС-у се судити за издајство? Тадић нас је лагао да ССП није признавање Косова. Потписивачима ССП следи затвор.


Lazes kao pas ,u ovome tekstu nema ni reci o tome.....hajde nadji gde to rekao????

Nemoj bre da lazes ,kako te nije sramota !!!!!

Vi ste nacisto poludeli,mislim ,vi iz DSS i SRS,nikave razlike nema izmedju vas i rezima S. Milosevica ,nikakve i evo sto ceka Srbe koji drugacije misle nego vi...."metka u glavu",kako svakodenvno pretite Tadicu.
 
Lazes kao pas ,u ovome tekstu nema ni reci o tome.....hajde nadji gde to rekao????

Nemoj bre da lazes ,kako te nije sramota !!!!!

Vi ste nacisto poludeli,mislim ,vi iz DSS i SRS,nikave razlike nema izmedju vas i rezima S. Milosevica ,nikakve i evo sto ceka Srbe koji drugacije misle nego vi...."metka u glavu",kako svakodenvno pretite Tadicu.

znaš nemački?
jesi siguran?
ako je tako, da nam postavljač teme pojede jednu bananu
 
Lazes kao pas ,u ovome tekstu nema ni reci o tome.....hajde nadji gde to rekao????

Nemoj bre da lazes ,kako te nije sramota !!!!!

Vi ste nacisto poludeli,mislim ,vi iz DSS i SRS,nikave razlike nema izmedju vas i rezima S. Milosevica ,nikakve i evo sto ceka Srbe koji drugacije misle nego vi...."metka u glavu",kako svakodenvno pretite Tadicu.

Лажове црно црвени:
Die Anerkennung des Kosovo darf nicht als Niederlage für Serbien,
Признавање Косово Србија не сме да схвати као пораз

http://www.dradio.de/dlf/sendungen/idw_dlf/779729
 
Nema te recenice.

ne znama zašto je ljudima zanimljivo da stave naslov koji se prilično razlikuje od teksta koji prilažu u istoj temi.
Nekad imam osećaj da se neko raduje "što gore, to bolje"

kao da se neko plaši da potpisivanje SSP nije priznanje Kosova, pa šta sad da radim, ajde da izmislim.
 
Vi ste nacisto poludeli,mislim ,vi iz DSS i SRS,nikave razlike nema izmedju vas i rezima S. Milosevica ,nikakve i evo sto ceka Srbe koji drugacije misle nego vi...."metka u glavu",kako svakodenvno pretite Tadicu.
'jao, jao, metak, devedesete, jadan tadic preti mu punisa racic'.....dok zuta mafija prebija ljude po srbiji...sta ce tek da rade, ako nekom nesrecom ponovo pobede?

Thumb_DSC_6046.JPG
Thumb_DSC_6041.jpg
 
daj citat gde Kušner eksplicitno (kako je i naziv teme) rekao da je Srbija potpisivanjem SSP priznala Kosovo.

А кад се у политици нешто проблематично говори директно и без увијања? Свако са мало мозга зна да је то реткост и уме да чита између редова. Сад ће он да се излане и да ДС и оним наркоманима скреше гласове за бар 50%.
 
ne znama zašto je ljudima zanimljivo da stave naslov koji se prilično razlikuje od teksta koji prilažu u istoj temi.
Nekad imam osećaj da se neko raduje "što gore, to bolje"

kao da se neko plaši da potpisivanje SSP nije priznanje Kosova, pa šta sad da radim, ajde da izmislim.
Ma, znaš šta, ponekad imam utisak kako Koštun i radikali skoro kao da - PLAČU što Kosmet nije još "priznatiji". Oni su, brate, u stvari - pravi gubitnici, upravo oni više "priznaju" Kosmet kao nezavisnu državu nego i sami svetski silnici.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top