Koštunica večeras pokazao kako treba da se brani Srbija

nesko101

Elita
Poruka
18.168
Jednostavno teritorija jedne zemlje je svetinja i zbog nje se i vodili ratovi i ginulo se na milione i opet će se ginuti dok je pohlepnih sila tj. ljudi.DS i Tadić koji treba da se stidi svoje sede kose,potpisao je sporazum sa onim zemljama koje su od Srbije otele jednu veliku imovinu rudnih bogastava,fabrika,škola,bolnica,hiljade zgrada kuća državne i privatne imovine.Sve je to jednim potpisom Đelić i Tadić dao kao da je njegova lična imovina bez pogovorno kao da mora.Stotine ga hiljada Srba na Kosovu kune a i stotine hiljada koji su izbeglice koje sad i ne žele da se vrate u nebranjenu zemlju.Kunu ga i crkve,Manastiri,Đžaba mu je što je išo u manastir na Kosovo skoro kad narod svoj koji ide u te manastire nije uzeo pod svoju zaštitu.To je njegova dužnost kao presednika,ali kad se ne poštuje ustav a narod plaši sirotinjom i izolacijom onda i nije čudno što je grešan i jadno je ako misli da može prevariti pobožne Srbe.S verom u boga i čestite Srbe oslobodićemo se okova srama,kukavičluka i izdaje.AMIN
 
moja zemlja je Srbija a kad bi bilo manje takvih kao ti bila bi i normalna,zahvaljujuci takvim idiotima smo trpeli unistavanja 90-tih,e pa necete moci vise da unistavate ovu zemlju
ma idi, ja unistavao ovu zemlju, a stoka kao sto si ti je valjda branila od tacija, solane i slicnog sljama kojem sada lizete bulju?!
nemoj da mi prljas Srbiju...masite siptarskim zastavama, bolje vam stoje.
 
moja zemlja je Srbija a kad bi bilo manje takvih kao ti bila bi i normalna,zahvaljujuci takvim idiotima smo trpeli unistavanja 90-tih,e pa necete moci vise da unistavate ovu zemlju

Uništavanja smo trpeli od idiota koji se mešaju u unutrašnje stvari naše zemlje, a ako ti to ne shvataš, ko je onda .... Valjda smo mi sami sposobni da odlučimo šta nam se sviđa a šta ne. a ti ako voliš da se uvlačiš strancima, idi tamo gde traže takve, pa se uvlači, namoj nas da kritikuješ što imamo ponosa!
 

Back
Top