Mala igra

Ronik

Zainteresovan član
Poruka
206
Ajde da pogadjamo ko je na ovom forumu frigidan-impotentan, ali bez da se neko ljuti :wink:
Ja tipujem na Gazdaricu i Kojota :roll:
Zamislite sex izmedju njih dvoje :shock: :shock:
Slobodno opletite i po meni :wink:
 
Za kojota neznam ali sam siguran da je Gazdarica potentna i to iznad proseka, nedaj boze da ga ona uzme u svoje ruke ili usta a da ne govorim za picic. Naravno voleo bih da su ove tvrdnje iz mog iskustva ali nazalost su samo pretpostavke koje su 99% tacne, sto ce i sama Gazdarica da potvrdi.
 
Ronik:
Ajde da pogadjamo ko je na ovom forumu frigidan-impotentan, ali bez da se neko ljuti :wink:
Ja tipujem na Gazdaricu i Kojota :roll:
Zamislite sex izmedju njih dvoje :shock: :shock:
Slobodno opletite i po meni :wink:

Kojota zamisljam bas kao onog kojota iz crtaca sa pticom trkacicom, doduse ustrojenog i ofucanog... :)

A Gazdaricu zamisljam kao frau Helgu iz Alo Alo serije, sa bicem i u koznom odelu.. doduse zadriglu i debelu onako da se salo preliva preko metalnog kaisa... and with nasty attitude tipa "Who's your dady!!!" pa udri sa bicem... :)
 
Sorry, nista od takvog sexa... :lol:
Kojot jednostavno nije moj tip muskarca... :roll:
P.S. Stvarnost, naravno da si u pravu, ali ovo je igrica, pa mozemo istinu ostaviti za neki drugi topic... :wink:
 
Gazdarica:
Steffane, hajde sve nekako, ali debljina definitivno ne spada u spisak mojih fizickih karakteristika... :roll:
Naprotiv...

:) Ma ok, nema problema... modifikovao sam mastu.. :wink: ali to mi je bio prvi utisak s obzirom na onu "neodoljivu" sliku iz tvog profila... :) ali bic zato i dalje radi... :wink:
 
Ma, samo vi zamisljajte kako hocete, ne smeta meni... :wink:
A, ako vas zanima istina, ima ljudi na forumu koji vam i to mogu otkriti...
I sto se tice izgleda i sto se tice (ne)frigidnosti... :D
 
DedaMraz:
tamo sam gde....:
Gazdarica:
Ma, samo vi zamisljajte kako hocete, ne smeta meni... :wink:
A, ako vas zanima istina, ima ljudi na forumu koji vam i to mogu otkriti...
I sto se tice izgleda i sto se tice (ne)frigidnosti... :D
ma oni mogu samo da mastaju,pusti decu da se igraju.. :wink:

Alo bre nemoj je navoditi na bludne radnje sa decom to je kaznjivo
haha,citaj pazljivije :roll:
deca :wink:
 
tamo sam gde....:
Gazdarica:
Ma, samo vi zamisljajte kako hocete, ne smeta meni... :wink:
A, ako vas zanima istina, ima ljudi na forumu koji vam i to mogu otkriti...
I sto se tice izgleda i sto se tice (ne)frigidnosti... :D
ma oni mogu samo da mastaju,pusti decu da se igraju.. :wink:

Stefi voli puuuuuno da se igra... juuuuupiiiii!!! Gazdarice, jel moze malo djiha djiha konjicu? Weeeeeeee.... :) Gladan sam... piski mi se.... brm brm brm.... hahahahaha
 
Gazdarica:
Mrsava, stvarnosti, ne pretjerano, ali mrsava...

Pa Gazdarice utrosila se toliko bajta za sliku pa mogla si da stavis neku lepsu sliku da bar odmaramo oci kad pristupimo tvom profilu...

Dobro slaba si a kazi mi ima li mase na dupencetu ili je kostunjavo kao kod nekih tako slabih devojaka tako da ga bukvalno i nema.
 
Gazdarica:
Ma, samo vi zamisljajte kako hocete, ne smeta meni... :wink:
A, ako vas zanima istina, ima ljudi na forumu koji vam i to mogu otkriti...
I sto se tice izgleda i sto se tice (ne)frigidnosti... :D

Gazdarice imala si odnos sa nekim sa Foruma. Ooooo ti srecnice javi se i otkri nam tajne i kodove ove seks masine ooooo ti srecnice.
 
Stvarnost:
Gazdarica:
Ma, samo vi zamisljajte kako hocete, ne smeta meni... :wink:
A, ako vas zanima istina, ima ljudi na forumu koji vam i to mogu otkriti...
I sto se tice izgleda i sto se tice (ne)frigidnosti... :D

Gazdarice imala si odnos sa nekim sa Foruma. Ooooo ti srecnice javi se i otkri nam tajne i kodove ove seks masine ooooo ti srecnice.
Da li i to spada u seksualna uznemiravanja. Koristi svoj polozaj, jos se neka deca pominju...
hmmm
 
Steffane, jahanje smo na forumu upraznjavali proslog ljeta... ima i jedan topic na kom se moze vidjeti kako je to izgledalo... Mislim da je to u jednom dijelu topica "Pljeskanje po guzi"...
Stvarnosti, ima malo mesa, kad vec pitas...
A moj dragi se nece ovdje javiti i pricati o nasoj vezi...
Taman sutra dolazi, pa cete par dana odmoriti od mene na forumu... :lol:
 
Gazdarica:
Steffane, jahanje smo na forumu upraznjavali proslog ljeta... ima i jedan topic na kom se moze vidjeti kako je to izgledalo... Mislim da je to u jednom dijelu topica "Pljeskanje po guzi"...
Stvarnosti, ima malo mesa, kad vec pitas...
A moj dragi se nece ovdje javiti i pricati o nasoj vezi...
Taman sutra dolazi, pa cete par dana odmoriti od mene na forumu... :lol:

Ma Gazdarice samo pitam da bih nesto pitao, ima malo mesa ali sam siguran da je dovoljno za pljeskanje, i nema losih namera u mojim komentarima i pitanjima samo sam malo ljubomoran na tvog dragog. Ma nacicu i ja svoju guzu
 

Back
Top