СПС

eremita

Zaslužan član
Poruka
117.180
Dačić: Izmišljaju koaliciju sa DS i LDP

Subota, 3. maj 2008. 20:43

v95973p0.jpg
Predsednik SPS Ivica Dačić rekao je u subotu u Požarevcu da se "oni koji izmišljaju koaliciju SPS sa DS i LDP bave političkom filozofijom" i dodao da koalicija oko SPS "nikada neće biti u vladi sa onima koji izdaju Srbiju".

Dačić je sa predizbornog skupa SPS-PUPS-JS poručio članovima i simpatizerima koalicije da na izborima pokažu odlučnost, da se ne plaše praznih pretnji i besmislenih obećanja i da je glas za SPS - glas glas za Srbiju u granicama sa Kosovom i Metohijom, za socijalnu pravdu, bolju budućnost i život svih gradjana koji u njoj žive.

Milutin Mrkonjić, kandidat SPS za premijera, obećao je da će "odmah uhapsiti one koji su na neustavan način uhapsili i isporučili Hagu Slobodana Miloševića" i da će nastaviti započete investicije kako bi Srbija postala najveće gradilište u Evropi.

(Tanjug)



***********************************************



Ово сам морам да вас обавестим ЗБОГ ИНСИНУАЦИЈА ОКО КОАЛИЦИЈЕ ДС-а са СПС-ом.
 
Ja mislim da ce prva tacka promena biti ukidanje tvog mod. statusa, jer ipak si ti samoproglasena hrvatica ;) :P

Kao sto rekoh u tvom postu o hrvatskim navijacima: MAGARCINO!

Uclanio si se ovde pre mesec dana da vodis politicku kampanju za radikale, i prozivas Srbe kao pro-hrvatske. Da li znas sta radis, maloumnice?
 
:heart: ako ce ti biti lakse sledeci put ce te laci kazniti za one gadosti koje si pisao po temama...

Bice mi lakse :) hvala Lijepa njihova ;) ... jake gadosti u pm. ajde slobodno pokazi ljudima ovde o cemu je rec, a ja ako ti pokazem ove "tvoje" i njihove izjave koje su bar jedno 5 puta gore, hoces li ih banovati ;) deal ? :P Ma necu salim se, ostao bi forum poluprazan, a ko bi tebe onda podrzao na sledecoj "skupstini" (izboru) :mrgreen: LOL
 
Kao sto rekoh u tvom postu o hrvatskim navijacima: MAGARCINO!

Uclanio si se ovde pre mesec dana da vodis politicku kampanju za radikale, i prozivas Srbe kao pro-hrvatske. Da li znas sta radis, maloumnice?

Ej izvini sto ne mogu da te pocastim istim recnikom, ali kao Srbin na srpskom forumu moram biti uplasen reakcije "Lijepe Njihove" moderatorke :P :D LOL

Sta radim ? Pa nista, nisam ja vezivao DS zastave sa hrvatskim, pevao Lijepa Nasa i kao crnogorski predsednik Srbije izvinjavao se Hratskom narodu u ime Srpskog :roll: koje ludilo, mora se priznati :D :P


p.s. nisam se uclanio pre mesec, vec pre 4g, ali sta cu, da sam malo vise podrzavao hrvate, siptare i muslimane na srpskom forumu (kao sto je normalno) :roll:, mozda bi i dalje bio pod starim nickom ;)
 
Bice mi lakse :) hvala Lijepa njihova ;) ... jake gadosti u pm. ajde slobodno pokazi ljudima ovde o cemu je rec, a ja ako ti pokazem ove "tvoje" i njihove izjave koje su bar jedno 5 puta gore, hoces li ih banovati ;) deal ? :P Ma necu salim se, ostao bi forum poluprazan, a ko bi tebe onda podrzao na sledecoj "skupstini" (izboru) :mrgreen: LOL
a jesam li tebe banovala?ili nekoga do sada?m?
ili ti mozda imas uvid u kaznene poene drugih registrovanih clanova?
nemoj da se blamiras.

ajde sto mene ides i smaras,za to me zabole lakat,nego sto trujes svojim zlobnim komentarima ceo forum i ostale forumase.a to vec ne moze.
 
a jesam li tebe banovala?ili nekoga do sada?m?
ili ti mozda imas uvid u kaznene poene drugih registrovanih clanova?
nemoj da se blamiras.

ajde sto mene ides i smaras,za to me zabole lakat,nego sto trujes svojim zlobnim komentarima ceo forum i ostale forumase.a to vec ne moze.

Trujem zlobnim komentarima ceo forum ? Pa izbrisala si mi upravo temu, na kojoj sam jos dao link iz HRVATSKIH novina i to sto se tamo desilo uporedio sa nedavno postavljenim slikama hrvatskog i DS skupa u Vojvodini gde je pevana tudja himna i gde su se vijorile tudje zastave bez incidenata :) Ali dobro i mene zabole mnogo vise od lakta, ja samo ubijam slobodno vreme pred NBA playoff utakmicu i zezam se malo sa tim vasim lokalnim narko-aktivistima u predizbornoj kampanji ;) :D
 
Trujem zlobnim komentarima ceo forum ? Pa izbrisala si mi upravo temu, na kojoj sam jos dao link iz HRVATSKIH novina i to sto se tamo desilo uporedio sa nedavno postavljenim slikama hrvatskog i DS skupa u Vojvodini gde je pevana tudja himna i gde su se vijorile tudje zastave bez incidenata :) Ali dobro i mene zabole mnogo vise od lakta, ja samo ubijam slobodno vreme pred NBA playoff utakmicu i zezam se malo sa tim vasim lokalnim narko-aktivistima u predizbornoj kampanji ;) :D
ne nisam je ja obrisala,ali to i nije bitno - tako je odluceno da bude i kraj price.
 

Back
Top