CEDA LDP -smrk bio u Brusselu sa SOLANOM

kalama

Aktivan član
Poruka
1.558
Ne znam dali je nekima od vas poznato da je g-din Cedo LDP zvani smrk bio po instrukcije kod tate Solane u Briselu pa sad bi na mesto MINISTRA e bas me interesuje da vidim sta i kako li ce sad to ISPRAVITI ali za njega je sve moguce/TADICA da ispravi tako da ce on progurati CEDOMIRA na mesto MINISTRA ha ha ha...
Inace da se zna cedo je kotira kao "Perjanica i Uzdanica Zapadne Evrope" i njihove politike zato i ima slogan "SRBIJA BEZ GRANICA" ha ha ha...

http://www.morgenweb.de/service/archiv/artikel/649980732.html

e blago li se SRBIMA kad ih SMRK navodno zastupa pred EU...
 
Vor allem der Besuch des Chefs der Liberaldemokratischen Partei (LDP), Cedomir Jovanovic, beim EU-Außenbeauftragten Javier Solana habe das "Eis gebrochen". Jovanic gilt im Westen als einer der Hoffnungsträger.

Pa ovdje piše:
U posjeti šefu LDP-a Čedomiru Jovanoviću evropski komesar Javier Solana ... jeßi ga ovo ne znama kako da prevedem "Eis gebrochen" znači slomljen sladoled. Jovanović važi za čovjeka kome ljudi vjeruju...
 
Vor allem der Besuch des Chefs der Liberaldemokratischen Partei (LDP), Cedomir Jovanovic, beim EU-Außenbeauftragten Javier Solana habe das "Eis gebrochen". Jovanic gilt im Westen als einer der Hoffnungsträger.

Калама, не вреди њима износити доказе, они једноставно не желе истину да прихвате. И увек их погађа кад се изнесе нешто о ЛДП-у.

Они чак сматрају да је парола "СРБИЈА БЕЗ ГРАНИЦА" настала тек тако, а не као резултат нечијих инструкција.
 
Vor allem der Besuch des Chefs der Liberaldemokratischen Partei (LDP), Cedomir Jovanovic, beim EU-Außenbeauftragten Javier Solana habe das "Eis gebrochen". Jovanic gilt im Westen als einer der Hoffnungsträger.

Hehe, pa ja bih ovo preveo drugacije...

Ovo nema veze sa time sto ti pricas. Lepo prevedi ljudima. Ja ne mogu sad napamet, prevodio mi kolega - prevodilac, pa da ne lupam, ali ovo je neki nemacki Kurir.
 
cao ili ha ha ha...
ljudi cedo vam je bio sad neki dan u Briselu kod solane i tacka verovali ili ne Ja sam vam stavio stranicu koja nije srpska nego nemacka jer u srbiji niko nista nije ni rekao ni preneo a nemci jesu!
Djeticu nesto ti los taj nemacki izgleda da si samo SLADOLED prodavao,
Kao pre svega poseta Sefa LDP kod gospodina Solane slomila je led i gospodin LDP se racuna na zapadu kao UZDANICA ha ha ha...citaj ima negde trazi prevodioca
a za one sa engleskim
Sorry but I don't have time to translate this to you ok,please ask someone or search in google THANKS
 
In den letzten Wochen waren die politischen Bemühungen zwischen Brüssel und der Balkan-Republik verstärkt worden. Vor allem der Besuch des Chefs der Liberaldemokratischen Partei (LDP), Cedomir Jovanovic, beim EU-Außenbeauftragten Javier Solana habe das "Eis gebrochen". Jovanic gilt im Westen als einer der Hoffnungsträger.

U poslednjim sedmicama su intenzivirani politički pokušaji između Brisela i balkanske republike. Pre svega je poseta šefa LDP-a Čedomira Jovanovića Havjeru Solani probila led. Jovanović na Zapadu važi kao nosilac nade.

Evo prevoda od reči do reči, sa malo širim kontekstom.
 
cao ili ha ha ha...
ljudi cedo vam je bio sad neki dan u Briselu kod solane i tacka verovali ili ne Ja sam vam stavio stranicu koja nije srpska nego nemacka jer u srbiji niko nista nije ni rekao ni preneo a nemci jesu!
Djeticu nesto ti los taj nemacki izgleda da si samo SLADOLED prodavao,
Kao pre svega poseta Sefa LDP kod gospodina Solane slomila je led i gospodin LDP se racuna na zapadu kao UZDANICA ha ha ha...citaj ima negde trazi prevodioca
a za one sa engleskim
Sorry but I don't have time to translate this to you ok,please ask someone or search in google THANKS

Ti si to prespavao poslednjih mesec dana ili nesto slicno? Kad ces saznati da je bio u Sloveniji i Sarajevu? Da ocekujemo da otvoris taj topic u junu? I hajde ti jedan nego desetoro drugih koji se zajedno sa tobom iznenadjuju... Za ocekivati je da ljudi koji sede na forumu / Politika nekad gledaju vesti ili citaju novine posto je ova vest bila na svim vestima - na tv-u i na netu... dobro, ne danas ali onda kada se pomenuta stvar i dogodila a to je bilo jos sredinom aprila. A ako vec pratite kampanju, novine, vesti a preskacete delove o ''Smrku i njegovim pristalicama na kokainu'', onda se nemojte ni bavite istima ni na forumu vec pisite o onome sta pratite...i da se satima patite nad zagonetkom ''Eis gebrochen'' Bozeeee, polomio sladoled!!! Mislim stvarnoooooo... I bez kokaina i znanja nemackog bi valjda negde u daljini trebalo da vam odzvanja potpuno isti izraz koji i mi koristimo...tanana - Razbiti led!!! Nije ni cudo sto u ovoj zemlji ista stvar mora da se desi 50 puta dok ogromna vecina ne bude o istoj obavestena a tek onda treba shvatiti pa razmisliti pa izvesti zakljucke...a joooooj. Proci ce nam zivoti dok vi konacno ne porazbijate sve vase sladolede...
 

Back
Top