Kako vam se sviđa novi most u Kraljevu i prilaz starom?

Kako vam se čini sve to?

  • Extra je

  • Očajno je

  • Moglo je i bolje


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

Mil00rad

Veoma poznat
Poruka
12.892
Napokon smo dobili novi most,prilaz starom je završen,postavljeni semafori...I,kako vam se čini sve to?Evo mojih utisaka:sam novi most i prilaz starom(sa čak 5 traka)izgledaju fenomenalno ali jedino ne kontam zašto su podzemne prolaze ostavili prazne.Mogli su da lepo urade lokale kojima bi dobili samoodržavanje prolaza(čistina,neižvrljani zidovi i tako to).Sada ceo prolaz deluje kao oni zidovi pored reke Ribnice kod ribničkog mosta i još gore(likovi kod reke su barem bili kreativni dok su šarali grafite,ako ne verujete idite pa vidite).To kod RBC mosta ja zovem KREATIVNOST a kod ibarskog je NEKULTURA!:mad:Takođe su kod ibarskog mogli da stave ogroman bilbord,ovako kad se ide iz RBC vidi se siv zid koji je dosadan ko tesne gaće.:D
 
Verujem da je bilo i boljih rešenja. To sa lokalima je jedno od njih.Samo što je taj projekat verovatno radio neki stranački potrčko koji je na konto svojeg političkog potlačivanja dobio mesto inžinjera koji projektuje čitav sistem. To što je nemaštovit i ograničen nema nikakav uticaj.
Imam utisak da je ponestalo para pa su ga zbrzili na kraju.
Prilaz iz pravca Rbn za pešake je očajan. Raskopana ulica, gomila prašine...
100 godina će im trebati da asfaltiraju sve ono i dovedu ga malo u red.
 
Poslednja izmena:
Не да ми се не свиђа него је то брука...мислим да би могли да конкуришемо за Риплија као једини мост са Семафором на мосту
Како иде смена локалне власти тако крећу јавни радови....

Mi smo i u ginisovoj knjizi rekorda. Ako nisi znao WC na stajgi je kostao nekih, (cena prava sitnica) 75 000 evrona. Ne da se napravi, vec samo malkice da se nasminka. Kada cujes tu cirfu mislis da ce tamo biti crven cilim, pozlaceno sve....sve radi samo, samo treba da udjes i cekas da masina sve sama odradi....kad ono - FUSHER MAJSTORI SAMO DA UKRADU OD DRZAVE I NJENIH GRADJANA!

YEBOTE, 75000 evra....:rtfm:
 

Back
Top