Misljenje?

Hehehe, evo njuskalo ja cu da jednom pljunem na tebe, kako bih ti ispunila zelju... :lol:
Pozdrav za tebe...
P.S. Bila sam nedavno na jednom forumu koji si mi ti ljetos preporucio... Zanimljivih tema i razmisljanja ima, zaista...
 
Njuskalo:
Eto, u vreme skorasnje sam se bacio na publicistiku, pa me zanima sta mislite o mom clanku:

http://decko.campware.org/look/maga...ation=1&NrIssue=23&NrSection=20&NrArticle=820

-Ljudi nisu stvoreni da budu verni?

Glupost, a i sve ostalo sto si pisao. Ako vec nastojis da budes bix, budi bar iskren i zainteresiraj se za homo osobu kojoj ces mnogo vise pruziti ako se pokazes i dobar prijatelj a ne samo lovac na pet minuta kresexpressa.
Ja licno znam da se moze voleti i muskarca emotivno, i to skoro slicnom intenzitetom kao i devojka. Ali imati sex sa njim...? -moja 'skromna' pamet to jos ne moze da ukonta. Nije u pitanj moral, nego 'visak' za koji moje srce nema mesta.
 
Ima puno istine u tim tvojim recima.Ali bisexsualac nije samo osoba koja se zadovoljava time sto ce imati snosaj sa nekim tamo ili nekom tamo.Za odnos je potrebno malo emocija.A za svaku privlacnost koju osetima prema nekom a kasnije se pretvori u zelju.Ipak su emocuje te koje na nas vrse uticaj da bi imali odnos opet sa tamo nekim.Sto se tice sexa sa muskarcima.Bar meni uvek nesto izazove inicijalnu kapislu koja pokrene zelju za sexom ili necim drugim.Ipak sebi nikada nisam dozvoljavao nivo skupljanja po parkovima ili opaljivanja posle par minuta poznanstva.Rizik je peveliki.Jer nikada nisam tezio sexu iz koga nemogu izvuci neku korist.Mozda su zato i svi muskarci sa kojima sam ostvario neki kontakt i bili moji sponzori.U svakom slucaju da bi postali to sto za mene jesu bili morali su zaista ispunjavati neke moje licne kriterijume.Pa kada malo sagledamo stvari uvek sam spajao lepo i korisno.Inace svaka moja devojka pre ili kasnije je saznala za moje nastrane pobude.Ali svaka je posle toga i sama postala bisex.
 
*Mihal*:
Njuskalo:
-Ljudi nisu stvoreni da budu verni?

Glupost, a i sve ostalo sto si pisao. Ako vec nastojis da budes bix, budi bar iskren i zainteresiraj se za homo osobu kojoj ces mnogo vise pruziti ako se pokazes i dobar prijatelj a ne samo lovac na pet minuta kresexpressa.

BOING!

Vecce promasivanje teme skoro nisam video! Decace moj, vrati se ti meni lepo ponovo na clanak i obidji ostale clanke iz poslednjeg "Decka" jer biseksualnost tema broja. Preporucujem "Biseksualnost, identitet u nastajanju" koji ce ti razjasniti jos bolje neke finese.

Slazem se da NEKE osobe mogu da budu verne, ali su to ipka vise izuzeci nego pravila....
 
Bustura:
Ima puno istine u tim tvojim recima.Ali bisexsualac nije samo osoba koja se zadovoljava time sto ce imati snosaj sa nekim tamo ili nekom tamo.Za odnos je potrebno malo emocija.A za svaku privlacnost koju osetima prema nekom a kasnije se pretvori u zelju.Ipak su emocuje te koje na nas vrse uticaj da bi imali odnos opet sa tamo nekim.Sto se tice sexa sa muskarcima.Bar meni uvek nesto izazove inicijalnu kapislu koja pokrene zelju za sexom ili necim drugim.Ipak sebi nikada nisam dozvoljavao nivo skupljanja po parkovima ili opaljivanja posle par minuta poznanstva.Rizik je peveliki.Jer nikada nisam tezio sexu iz koga nemogu izvuci neku korist.Mozda su zato i svi muskarci sa kojima sam ostvario neki kontakt i bili moji sponzori.U svakom slucaju da bi postali to sto za mene jesu bili morali su zaista ispunjavati neke moje licne kriterijume.Pa kada malo sagledamo stvari uvek sam spajao lepo i korisno.Inace svaka moja devojka pre ili kasnije je saznala za moje nastrane pobude.Ali svaka je posle toga i sama postala bisex.

Imam problem samo sa tvojom konstatacijomn o nastranim pobudama. Mislim da je to sto ti nazivas nastranim potpuno normalno, samo da jedan odredjeni broj ljudi to ne zeli tako da prihvati.

Jos jedan mali komentar: i svi moji muskarci moraju da ispune neke kriterijume.
 
Njuskalo:
Jos jedan mali komentar: i svi moji muskarci moraju da ispune neke kriterijume.
Ma nije moguće, znači ne spadaš u 'lake' :? e znaš šta, ne pada mi na pamet da čitam, i ovo malo uvodnih rečenica mi je dosta. U stvari boli me dupe gde se bušite, vaša stvar, ali da gušššššššššššiteeeeeeeeeeeeeeeeeeee neverovatno nešto :!: :!: :!:
 
wishfish:
Njuskalo:
Jos jedan mali komentar: i svi moji muskarci moraju da ispune neke kriterijume.
Ma nije moguće, znači ne spadaš u 'lake' :? e znaš šta, ne pada mi na pamet da čitam, i ovo malo uvodnih rečenica mi je dosta. U stvari boli me dupe gde se bušite, vaša stvar, ali da gušššššššššššiteeeeeeeeeeeeeeeeeeee neverovatno nešto :!: :!: :!:

Hahahahahahahaha, bravo! :lol: :lol: :lol:
 
wishfish:
Njuskalo:
Jos jedan mali komentar: i svi moji muskarci moraju da ispune neke kriterijume.
Ma nije moguće, znači ne spadaš u 'lake' :? e znaš šta, ne pada mi na pamet da čitam, i ovo malo uvodnih rečenica mi je dosta. U stvari boli me dupe gde se bušite, vaša stvar, ali da gušššššššššššiteeeeeeeeeeeeeeeeeeee neverovatno nešto :!: :!: :!:

Well, ti ne moras da citas moj clanak, ne moras da komentarises BAS NA OVOJ temi itd. itd. itd.

Idi i gusi se na nekom drugom mestu...
 
Njuskalo:
Well, ti ne moras da citas moj clanak, ne moras da komentarises BAS NA OVOJ temi itd. itd. itd.

Idi i gusi se na nekom drugom mestu...
Molim te, otvori mi oči šta bih sve mogla a šta sve ne moram, upravo doživljavam prosvetljenje zahvaljujući tebi. Naravno da neću da se GUŠIM na drugom mestu, tu zabavu ostavljam tebi, u stvari morala sam da kažem da si ti, na primer, DERPE U SRCU, e takvi me nerviraju žestoko, a za ostalo me baš zabole.
 

Back
Top