Da li DSS koristi radikale samo da bi tvrdio pazar u novom braku sa ds-om?

Ja mislim da ce DSS opet najstrasnije izraditi radikale, ali ko im je kriv kad su se radikali primili kao majmun na bananu. Koriste ih samo za ucenjivanje DS, odnosno da bi zadrzali premijersku i ostale funkcije. Ne smeju oni u koaliciju sa SRS, znaju da bi se utopili u nju i da su gotovi u tom slucaju. Sta vi mislite?

Само се ти надај, али знај да ти је УЗАЛУД... еј........не могу да дочекам изборе.... него нисам добиЈо листић - а ви ???
 
Meni se čini da DSS zazire od radikala najviše zbog unutrašnjeg, a mnogo manje zbog direktnog spoljneg pritiska. B92 je već sada postao nepodnošljiv, prozapadne NGO su pustile duboko korenje - ne mogu da zamislim šta će i kako biti kada bi se oformila ta vlada. Najgore je što je Koštinica učestvovao u skidanju Miloševića i vrlo dobro zna koje su se metode tada koristile.

Mislim da se plaši nestabilnosti u zemlji, a ne utapanja stranke u neku drugu.
 
Ja mislim da ce DSS opet najstrasnije izraditi radikale, ali ko im je kriv kad su se radikali primili kao majmun na bananu. Koriste ih samo za ucenjivanje DS, odnosno da bi zadrzali premijersku i ostale funkcije. Ne smeju oni u koaliciju sa SRS, znaju da bi se utopili u nju i da su gotovi u tom slucaju. Sta vi mislite?

Slazem se
 
Само се ти надај, али знај да ти је УЗАЛУД... еј........не могу да дочекам изборе.... него нисам добиЈо листић - а ви ???
ako mislis na poziv to ti ni ne treba za glasanje vec samo vazeca licna karta ili pasos sve jedno,ni ja jos nisam dobio niti iko iz kuce koliko znam
 
DSS ima velikih problema sa beogradskim odborom kada je u pitanju koalicija sa SRS-om. U unutrasnjosti ce i proci nekako,ali beogradjani nece ni da cuju za to. Pa vidite ko se sada eksponira u DSS-u? Niko iz Bg odbora,osim A.Popovica koji isto nije za tu koaliciju,ali je kandidat za gradonacelnika pa ga zato ima. Od ovih koji se pojavljuju ,Sormaz iz Smedereva,Ristivojevic Vojvodina, Prorokovic KiM,Samardzic juce usao u stranku,a vec potpresednik. Nema ljudi koji su osnivaci DSS-a,Vladete Jankovica, Samija.... Cak je i Jocic protiv koalicije sa kradikalima.
 
Ja sam to isto napisao sad neki dan ali ovi nesto se prave ludi na to,a ja samo kazem cekamo 11 pa vidite.
KOSTUNJAVI je u dogovoru sa DS svo ovo Vreme jer neko treba da pokupi glasove Srba koji nisu za DS ali nisi ni za SRS ali u svakom slucaju nebi glasali za DS da se kosmet otcepi e tu se pojavljuje nas "KOSTUNJAVI i onoj prikacak ILIC" ha ha ha... samo gledajte i videcete!
AKO nije ja se JAVNO IZVINJAVAM ali ZIVI BILI PA VIDELI
inace ti glasaci bi opet pre glasali SRS nego DS. ali ovako eto ga spas DSS a ono
TROJANSKI KONJ zvani -kostunica
 

Back
Top