Prevara

Zamislite da najdete zenu u krevetu sa Deda Mrazom :shock:
Ne znas da li da budes tuzan sto te je zena prevarila ili srecan sto Deda Mraz ipak postoji. :?
 
I jedno i drugo, kada saznas da te vara onda razmsilsi dobro sta ces uraditi i koji ti je sledeci korak u toj vezi /braku. A kada ne znas naravno ne boli, samo sto to brzo izadje na videlo pa zaboli kad tad.
 
Ima tamo neki ruski pisac što reče da je najveća muška greška pružiti ruku posrnuloj ženi.
Ja so tim nemam ništa, samo navodim misli velikana svetske književnosti. Kojeg? Pojma nemam, zaboravio ime, ali smisao dobro upamtio, a istini za volju i proverio.
 
Tako je nevazno znati ili ne.Veza uglavnom ne valja ako je vec tu misao o prevari.To se uglavnom oseca.
Problem je obicno sto mi sebe ubedjujemo da ce biti bolje i eto ipak me jos nije prevario/la sto znaci da me voli.Gluposti.Za jednu vezu treba mnogo a ako vec sumnjamo ili sa nama nesto nije u redu ili to nije nasa zivotna prica.Zasto cekati da saznate da li vas je neko prevario ako to vec i onako ne ide,treba vam dokaz da ste u pravu.
A koliko znam kad sve ide nije ni vazno da li vas varaju .Obicno ne razmisljamo o tome jer je sve u redu pa je besmisleno lupati glavu nego je zdravije uzivati u lepoti te veze
 

Back
Top