Par pitanja za Radikale i DSS

Mali_Oglasi

Aktivan član
Poruka
1.887
Ovih dana je veoma aktuelna politicka kampanja. Mnogo emocija, podela. Vidimo da ih ima i ovde.

Imam par pitanja za... Da li ste svesni da ce nas politika SRS i DSS vratiti nazad? Sporazum koji je potpisao DS(Djelic i Tadic) je za Srbiju. Napred u Evropu.
Da li ste za to da se ponisti i da nas politika SRSa i DSSa vrati nazad?
Dokle vise da cekamo ulaz u evropu??? Sramota...

Taj sporazum je napravljen jos pre god. dana. Kostunica ga je prihvatio, kao takvog.
Da li ste znali za to? Sada vise nije... Zbog cega podrzavate takvu politiku? Mada iskreno, po meni je i bolje DSS da dodje na vlast od SRSa. SRS nece dobiti nissta iz evrope..

Posto se neki nisu pomirili da je predsednik Tadic Predsednik i da je pobedio Nikolica... Da li ste za novu izolaciju? Da li ste za ponovne predsednicke izbore i novu destabilizaciju?

Ako jeste, slobodno podrzite vase*postene* politicare!
A kako SRS i njihovi funkcioneri mogu promeniti politicka misljenja...
http://www.mediacenter.org.yu/code/navigate.asp?Id=6&eventId=40642
Dobili su stanove, zbog obecanja koje su dali. Ako NATO udje na Kosovo, mi izlazimo iz skupstine. Milosevic im ih je poklonio... Sramota!

I za sve!
Kostunica ce podrzati DS. Nikada nece sa SRS u koaliciju...
 
. Da li ste svesni da ce nas politika SRS i DSS vratiti nazad? Sporazum koji je potpisao DS(Djelic i Tadic) je za Srbiju. Napred u Evropu.

Колико назад? Ако ми неко обећа седамдесете не само да ћу с'обе руке да гласам за њега него ћу и свећу да му палим! Те седамдесете, уласком у ЕУ, Србија може да очекује тек 2170 (а дотле неће бити Срба у Србији).
Могу да ставим руку на пањ да ниси прочитао Споразум.;) Да јеси не би морао нико да ти опонира.:!:
 
Колико назад? Ако ми неко обећа седамдесете не само да ћу с'обе руке да гласам за њега него ћу и свећу да му палим! Те седамдесете, уласком у ЕУ, Србија може да очекује тек 2170 (а дотле неће бити Срба у Србији).
Могу да ставим руку на пањ да ниси прочитао Споразум.;) Да јеси не би морао нико да ти опонира.:!:


Pa brate Srbine, dovoljno nazad. Treba ici napred...
A sta su nam 70 donele... Neka hvala... Jos 5 drzava i ratovi devedesetih su samo zaostavstina toga vremena...

Zasto da ispastamo? I da li ce mi neko vise odgovoriti... Zasto je Kostunica bio za sporazum a sada je protiv?
 
... Zasto je Kostunica bio za sporazum a sada je protiv?

jel ovo tvoja dilema/neznanje ili ne čitaš novine?
rekao je već sto puta da je nakon parafiranja sporazuma došlo do proglašenja nezavisnosti kosova kao i slanja misije euleks čime je, kako on tumači, došlo do kršenja rezolucije 1244....itd, itd....
ako već misliš da diskutuješ o tome, malo se informiši, pa onda raspravljaj dalje.
 
Zasto je Kostunica bio za sporazum a sada je protiv?
Зато што вам је лизао буљу а и ви њему.
Ал', у принципу, видим да немаш појма што и није тако страшно, мада је страшно то што не желиш да имаш појма.
Уместо да нешто проучиш па да сам расуђујеш теби је (због очигледне лењости) лакше да верујеш лажима политичара (којима је то посао).
 
jel ovo tvoja dilema/neznanje ili ne čitaš novine?
rekao je već sto puta da je nakon parafiranja sporazuma došlo do proglašenja nezavisnosti kosova kao i slanja misije euleks čime je, kako on tumači, došlo do kršenja rezolucije 1244....itd, itd....
ako već misliš da diskutuješ o tome, malo se informiši, pa onda raspravljaj dalje.

Sporazum se nije menjao... Ostao je isti... Teritorija se promenila. Kosovo je i dalje u Srbiji!
 
Зато што вам је лизао буљу а и ви њему.
Ал', у принципу, видим да немаш појма што и није тако страшно, мада је страшно то што не желиш да имаш појма.
Уместо да нешто проучиш па да сам расуђујеш теби је (због очигледне лењости) лакше да верујеш лажима политичара (којима је то посао).

Kome njemu? Ja sigurno nisam... A SRS mu prvi to radi... Prvo ce ga postaviti za premijera a posle...

A ja nisam za DS...

ZA MAJKU SRBIJU!

ZA KRALJA I OTADZBINU!
 
jel ovo tvoja dilema/neznanje ili ne čitaš novine?
rekao je već sto puta da je nakon parafiranja sporazuma došlo do proglašenja nezavisnosti kosova kao i slanja misije euleks čime je, kako on tumači, došlo do kršenja rezolucije 1244....itd, itd....
ako već misliš da diskutuješ o tome, malo se informiši, pa onda raspravljaj dalje.

Kolega, nije valjda da si počeo da gubiš živce ?! :mrgreen: A ono, stvarno, nije loše da sagovornici budu malo informisani ... :lol:
 
Nije vise pitanje sta su uradili, vec sta ce uraditi... DSS i SRS nas vracaju nazad..Ako si procitao cinjenice, znaces o cemu pricam...

I ako si toliko za SRS da vratis nazad Srbiju, slobodno glasaj za njih...

A ti si vidovit????? Vidim pristalice DS sve imaju neke nadprirodne moci. Sve neke Kleopatre,Vidovite Zorke...itd.

Ja vidim da je ovaj DS sve go lopov i olos i gledam ih 8 godina. Isto vazi i za G17 ,DSS,NS..... a to sta ce biti ako SRS pobedi videcemo kad se to desi do tada bolje cutite i ne pokazujte retardiranost ovako javno posto te vase vidovite moci me vracaju u 90-e kada sam na TV-u mogao da gledam te kleopatre,zorke i ostale vidovnjake
 
Ovih dana je veoma aktuelna politicka kampanja. Mnogo emocija, podela. Vidimo da ih ima i ovde.

Imam par pitanja za... Da li ste svesni da ce nas politika SRS i DSS vratiti nazad? Sporazum koji je potpisao DS(Djelic i Tadic) je za Srbiju. Napred u Evropu.
Da li ste za to da se ponisti i da nas politika SRSa i DSSa vrati nazad?
Dokle vise da cekamo ulaz u evropu??? Sramota...

Taj sporazum je napravljen jos pre god. dana. Kostunica ga je prihvatio, kao takvog.
Da li ste znali za to? Sada vise nije... Zbog cega podrzavate takvu politiku? Mada iskreno, po meni je i bolje DSS da dodje na vlast od SRSa. SRS nece dobiti nissta iz evrope..

Posto se neki nisu pomirili da je predsednik Tadic Predsednik i da je pobedio Nikolica... Da li ste za novu izolaciju? Da li ste za ponovne predsednicke izbore i novu destabilizaciju?

Ako jeste, slobodno podrzite vase*postene* politicare!
A kako SRS i njihovi funkcioneri mogu promeniti politicka misljenja...
http://www.mediacenter.org.yu/code/navigate.asp?Id=6&eventId=40642
Dobili su stanove, zbog obecanja koje su dali. Ako NATO udje na Kosovo, mi izlazimo iz skupstine. Milosevic im ih je poklonio... Sramota!

I za sve!
Kostunica ce podrzati DS. Nikada nece sa SRS u koaliciju..
.


Sta onda sve ovo napisa... Predizborna panika?!? :D
 
hm,interesantnba mi prica od ovog lika.................mali oglasi u stilu je za kralja i otadzbinu i za evropu,a on ili ne zna ili nece da zna da je jedan od osnivaca EU oto fon bizmark,sin poslednjeg cara austrije koji otvoreno pokazuje mrznju prema srbima zbog gavrila principa i cija je porodica mnoge narode evrope vekovima drzala pod svojom vlascu.to mi je jako zanimljivo.
 
Ma sve mi je jasno, 90% pristalica radikala na ovom forumu prde iz dijaspore, seire uz slike kalasnjikova, pobegli su ti kad je pao Sloba, belosvetske lopine, a sad im drugi lopovi. Uopste ne bih voleo da Kostunica udje u koaliciju sa ds...a i malo su se zajebali u racunu...videce 11.05. I daj Boze da dodje neko bolji od ds na sledecim izborima,da mogu da glasam za njih. I ds mi se smucio.
 
Kad samo pomislim da sam sada trenutno u 18-om veku a da mi radikali daju opciju 19-og veka,kad malo bolje promislim ipak cu glasati za 19-ti vek.

Kod ovih, sto se toliko zdusno zalazu za 18-ti, ocekujem da ce svoj pravi prosperitet i intelektualni nivo doziveti tek kada otkriju tocak, sto je naravno za sada nemoguce iz prostog razloga sto su njihovi experti previse zauzeti otkrivanjem nove rupe na saksiji ili takozvane druge rupe. Sto je najzanimljivije, ta druga rupa treba da bude u direktnoj sprezi sa mrkvom, posto je prva sa sargarepom, a samim tim cinom racunaju da ce sargarepom hraniti svoje istomisljenike a mrkvom protivnike.

Za ove sto protagiraju 19-ti vek, njihova parna masina se vec lepo vrti, sto obecava daleko blistaviju buducnost od expertskog 18 veka.

Zato, draga gospodo, ja odoh u 19-i a vama zelim sve najlepse sa mrkvama i sargarepama u 18-tom veku.

ps. naravno postoji i opcija povratka u 17-ti i to samo u slucaju suse (malo verovatno ali realno moguce), sto bi se veoma lose odrazilo na mrkve i srgarepe u saksiji sa dve rupe.
 
Ovih dana je veoma aktuelna politicka kampanja. Mnogo emocija, podela. Vidimo da ih ima i ovde.

Imam par pitanja za... Da li ste svesni da ce nas politika SRS i DSS vratiti nazad? Sporazum koji je potpisao DS(Djelic i Tadic) je za Srbiju. Napred u Evropu.
Da li ste za to da se ponisti i da nas politika SRSa i DSSa vrati nazad?
Dokle vise da cekamo ulaz u evropu??? Sramota...

Taj sporazum je napravljen jos pre god. dana. Kostunica ga je prihvatio, kao takvog.
Da li ste znali za to? Sada vise nije... Zbog cega podrzavate takvu politiku? Mada iskreno, po meni je i bolje DSS da dodje na vlast od SRSa. SRS nece dobiti nissta iz evrope..

Posto se neki nisu pomirili da je predsednik Tadic Predsednik i da je pobedio Nikolica... Da li ste za novu izolaciju? Da li ste za ponovne predsednicke izbore i novu destabilizaciju?

Ako jeste, slobodno podrzite vase*postene* politicare!
A kako SRS i njihovi funkcioneri mogu promeniti politicka misljenja...
http://www.mediacenter.org.yu/code/navigate.asp?Id=6&eventId=40642
Dobili su stanove, zbog obecanja koje su dali. Ako NATO udje na Kosovo, mi izlazimo iz skupstine. Milosevic im ih je poklonio... Sramota!

I za sve!
Kostunica ce podrzati DS. Nikada nece sa SRS u koaliciju...

Samo si zaboravio da se posle toga desilo priznavanje virtualne drzave.
 
Ovo postaje ponovo aktuelno..

Nazivali su ih IZDAJICAMA. DS je potpisao sporazum o priduzivanju...
Danas SRS i DSS hoce da podrze isti sporazum. Kakva DVOLICNOST!!!!

Iskreno, to se moglo i pretpostaviti. Da su rekli da je Tadic uradio nessto dobro za Srbiju, pre izbora. Mnogi ljudi bi glasali za DS...

OSTAJEMO U MISLOST I NEMILOST OVAKVIM POLITICARIMA.

Spas novi izbori!!

ZA SVE PATRIOTE!
PODRZIMO DS!
 
Poslednja izmena:
Sporazum se nije menjao... Ostao je isti... Teritorija se promenila. Kosovo je i dalje u Srbiji!

Pametni, za tebe jedno objasnjenje:

Član 135. sporazuma kaže da se on ne primenjuje na Kosovu koje je pod međunarodnom upravom u skladu s Rezolucijom 1244. A u sledećoj rečenici se navodi da to ne dovodi u pitanje sadašnji status Kosova niti određivanje njegovog konačnog položaja prema navedenoj rezoluciji. „Sadašnji status“ Kos_meta_ je onaj u trenutku potpisivanja dokumenta, a znamo da je pokrajina priznata od većine zemalja EU. Jer, tekst svakog ugovora važi od trenutka kada je potpisan, a ne od trenutka kada je sačinjen ili predložen
 
Pametni, za tebe jedno objasnjenje:

Član 135. sporazuma kaže da se on ne primenjuje na Kosovu koje je pod međunarodnom upravom u skladu s Rezolucijom 1244. A u sledećoj rečenici se navodi da to ne dovodi u pitanje sadašnji status Kosova niti određivanje njegovog konačnog položaja prema navedenoj rezoluciji. „Sadašnji status“ Kos_meta_ je onaj u trenutku potpisivanja dokumenta, a znamo da je pokrajina priznata od većine zemalja EU. Jer, tekst svakog ugovora važi od trenutka kada je potpisan, a ne od trenutka kada je sačinjen ili predložen


Da i takav sporazum ce prihvatiti SRS i DSS... A nazivali su ih izdajicama...
Ne citas zadnje sta sam napisao? :)
 

Back
Top