erasmus program
Prikazujem rezultate 1 do 5 od 5

Tema: erasmus program

Nov član
    Učlanjen
    05.01.2008.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano erasmus program

Nameravam da konkurisem na neki od eramus master programa krajem godine, pa me interesuje da li neko zna da li cemo jos uvek biti na listi zemalja koje mogu da konkurisu za full stipendiju ("zemlje treceg sveta") s obzirom da smo potpisali sporazum o stabilizaciji i pridruzivanju. U principu mislim da moramo da postanemo zemlja kandidat da bi nas brisali sa liste zemalja treceg sveta. Ako neko ima neke informacije neka ih iznese. Hvala.

Zainteresovan član Tempesta (avatar)
    Učlanjen
    23.01.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    40

Podrazumevano Re: erasmus program

Ej a kakvi su uslovi da bi neko konkurisao i gde si mislio da ides? Ako bi hteo malo da mi pojasnis kad budes imao zivaca.

Domaćin
    Učlanjen
    22.02.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    77

Citat Original postavio stbojan Pogledaj poruku
    Nameravam da konkurisem na neki od eramus master programa krajem godine, pa me interesuje da li neko zna da li cemo jos uvek biti na listi zemalja koje mogu da konkurisu za full stipendiju ("zemlje treceg sveta") s obzirom da smo potpisali sporazum o stabilizaciji i pridruzivanju. U principu mislim da moramo da postanemo zemlja kandidat da bi nas brisali sa liste zemalja treceg sveta. Ako neko ima neke informacije neka ih iznese. Hvala.
    Citat Original postavio Tempesta Pogledaj poruku
    Ej a kakvi su uslovi da bi neko konkurisao i gde si mislio da ides? Ako bi hteo malo da mi pojasnis kad budes imao zivaca.
    Shta je Erasmus program uopshte

Nov član
    Učlanjen
    05.01.2008.
    Reputaciona moć
    0

Erasmus Mundus je projekat Evropske Komisije, u okviru koga studenti zemalja van EU i EEA imaju mogucnost da konkurisu za punu stipendiju na neki od mnogobrojnih master programa. Inace, program je koncipiran tako da prvu godinu zavrsite na jednom, a drugu god. na drugom univerzitetu. Ponudjen je veliki broj programa iz raznih oblasti. Ja sam zavrsio biologiju, i hteo sam da probam na programu Animal Breeding and Genetics koji organizuje u kooperaciji 6 univerziteta : Wageningen University (WU), The Netherlands; University of Natural Resources and Applied Life Sciences (BOKU), Vienna, Austria; Christian-Albrechts-Universität (CAU), Kiel, Germany; Agro ParisTech, France; Swedish University of Agricultural Sciences (SLU), Uppsala, Sweden; The Norwegian University of Life Sciences (UMB), Aas, Norway. Od svih 6 biraju se dva. Link sa svim informacijama i programima je
    http://ec.europa.eu/education/programmes/mundus/index_en.html

Zainteresovan član
    Učlanjen
    09.08.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    48

Citat Original postavio BernardBlack Pogledaj poruku
    Shta je Erasmus program uopshte
    Program razmene studenata.U tom smislu,ne znam od cega je tacno skarcenica.Polako,saznaces sve vremenom,...cek prvo da upises fax
    Veliki pozdrav!

Slične teme

1. Erasmus, Solun i Univerzitet u Beogradu ???
    Autor Mikrh u forumu Fakulteti
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 24.09.2008., 23:30
  2. Program za ...
    Autor purpurna magla u forumu Multimedija
    Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 24.10.2006., 12:04
  3. Program za......
    Autor Skotina u forumu Softver
    Odgovora: 24
    Poslednja poruka: 26.04.2004., 23:07
  4. program