Sta mislite o...

midgy

Početnik
Poruka
6
Neznam da li se ova ili slicna tema vec pojavila na forumu, ali interesuje me vase misljenje po pitanju veza dvoje ljudi koji su, da tako kazem, razlicitih drustvenih statusa. Kakve su sanse da opstanu veze u kojima je recimo, zena skolovanija od muskarca, ima lepu karijeru...(ne mora i po pravilu da zaradjuje vise), jer cinjenica je da se mnogi muskarci osecaju inferiorno pored takvih zena :?:
 
midgy:
Neznam da li se ova ili slicna tema vec pojavila na forumu, ali interesuje me vase misljenje po pitanju veza dvoje ljudi koji su, da tako kazem, razlicitih drustvenih statusa. Kakve su sanse da opstanu veze u kojima je recimo, zena skolovanija od muskarca, ima lepu karijeru...(ne mora i po pravilu da zaradjuje vise), jer cinjenica je da se mnogi muskarci osecaju inferiorno pored takvih zena :?:
Ako se osećaju inferiorno, onda to i jesu i nemaju šta da traže pored takve žene. U koliko u njoj gledaju ono što bi muškarac trebalo da vidi u ženi, ponajmanje bi im bilo šta na njoj smetalo.
 
zene, horizontalno ili vertikalno?
pet slova? ne...
salim se sve je toliko jednostavno, stvar je prihvatanja i razumevanja, mene su nekako uvek ispustale ili sam se ja batrgao veoma snazno da nisu uspevale da me zadrze ali jedno je sigurno obe strane moraju da zele, mada cini mi se da u vezi uvek postoji jedna strana koja vise utice u vezi i na vezu, ali mora da postoji obostrano "interesovanje"
 
midgy:
Neznam da li se ova ili slicna tema vec pojavila na forumu, ali interesuje me vase misljenje po pitanju veza dvoje ljudi koji su, da tako kazem, razlicitih drustvenih statusa. Kakve su sanse da opstanu veze u kojima je recimo, zena skolovanija od muskarca, ima lepu karijeru...(ne mora i po pravilu da zaradjuje vise), jer cinjenica je da se mnogi muskarci osecaju inferiorno pored takvih zena :?:

Zavisi to i od srecnih okolnosti, pa ako je i 'gluplji' a ipak zna ono 'najvaznije' bice tu dosta razloga za produzatak veze. No ako je vec superiornost zacarovala, sanse padaju na minimum.
 
midgy:
Neznam da li se ova ili slicna tema vec pojavila na forumu, ali interesuje me vase misljenje po pitanju veza dvoje ljudi koji su, da tako kazem, razlicitih drustvenih statusa. Kakve su sanse da opstanu veze u kojima je recimo, zena skolovanija od muskarca, ima lepu karijeru...(ne mora i po pravilu da zaradjuje vise), jer cinjenica je da se mnogi muskarci osecaju inferiorno pored takvih zena :?:
My life story...
Sta da ti kazem...meni ne smeta,mada se desavalo da je NJEMU to smetalo...a poslednja veza mi je pukla bas iz tog razloga...ON je dobio kompleks nize vrednosti i pored svog mog truda,nista nisam uspela da uradim kako bih je spasila... :( :(
 

Back
Top