Srbija u EU a sveti Srpski manastiri u tuđoj nezavisnoj državi

E to može da snađe samo Srbina koji gleda samo na svoj stomak.Obraz se ne može kupiti isto kao i ljubav prema bližnjemu svome, tako da će svi koji ovo zanemare biti brzo zaboravljeni čak i od sinova svojih a unuci njihovi neće znati gde im je grob.

i druge drzave imaju svoje svete spomenike u drugim drzavama pa nije neki problem.ljudi koji su najvazniji element koji cini jednu drzavu ne treba da pate i budu nezadovoljni zbog bilo kakvih spomenika jer to je problem koji se lakse moze resiti.a ne treba zaboraviti da i ljudi koji zive tu na tim prostorima ne zele da njihove svetinje ne budu u njihovoj drzavi.
 
kako bre ne treba da pate..kako se reava taj problem??hoce li neko da mi preseli te manastire i crkve mozda?pa i da ih preseli to nece biti to...

ma ne treba da se preseljavaju manastiri uopste.oni mogu da ostanu gde su i da ih posecujete kad god hocete kao sto to rade mnogi narodi u evropi jer kada odnosi medju albancima i srbima budu normalizovani onda ce to biti vrlo lako.
 
E to može da snađe samo Srbina koji gleda samo na svoj stomak.Obraz se ne može kupiti isto kao i ljubav prema bližnjemu svome, tako da će svi koji ovo zanemare biti brzo zaboravljeni čak i od sinova svojih a unuci njihovi neće znati gde im je grob.
Status Kosova s prijemom u EU nema ama baš nikakve veze. Tako nešto povezuju samo nepošteni političari koji bi time da sakriju svoju nesposobnost. Zapamtite ovo: status KiM rešava se nezavisno od toga.
Odgovori mi ti ili neko drugi na sledeća pitanja:
1. Da li će u slučaju da poništimo SSP neka od zemalja koje su priznale Kosovo povući priznanje?
2. Da li će kosovski Albanci u tom slučaju poništiti deklaraciju o nezavisnosti?
3. Da li negde u tom sporazumu piše da mi moramo promeniti ustavnu odrednicu po kojoj je Kosovo deo Srbije?
4. Da li tu postoji klauzula po kojoj SB ima obavezu da prihvati nezavisnost Kosova?
5. Da li tu negde piše da ne važi rezolucija 1244.?
6. Da li znaš ko je parafirao taj sporazum?
7. Gde se u sporazumu pominju srpski manastiri?

Uzgred, drago mi je da bar priznaješ da je zbog sporazuma stomak u boljem stanju.
 
Poslednja izmena:

Back
Top