Neznam koliko je se vas pitalo sta se dobija i koliko se gubi nastankom tj koriscenjem ovih "LEPIH INFORMATIVNIH" stranica koje se objavljuju i menjaju da kazem sekundarno,koji su vasi osnovni trenutci zapazanja i shvatanja.
U koju grupu korisnika tj informista VI-TI licno spadate dali u one koji su kao i nekad pre upijali kao sundjer Komunisticke ideale i zatirali sve ostalo iz neshvatanja tj neobavestenosti i nesazimanja teorije koja je se namecala ili spadate u one koji vole da razmisljaju o onome sto citaju da vide podatke kako i sta je "TACNOST" tih informacija koje primaju.
Nasa politicka scena je toliko raznolika da se na krju imalo Logicna osoba mora pitati :"pa sta ja podrzavam i koji je moj Interes" tj koji-ciji INteres zastupaju nasi Politicari.Neznam kolika vam je SVERA pokretanja tj KRETANJA u netu,dali korstite net kao novine i neke forume da biste izneli neko vase misljenje koje je se stvorilo pod naletom -Situacije i Informacije koju ste dobili zavisno u kom delu sveta se nalazite i pod kojom uticajnom Sverom "SYSTEMA KONTROLE" ili koristite net da biste prikupili informacije koje nekad niste mogli ni da dobijete ni da saznate da postoje iako su postojale a sad je samo dovoljno da to isto sto trazite napisete npr. u googlu i za tren je ispred vas.
U svim sistemima u kojima ste dosad odrastali odrastali ste "JEDNO SISTEMSKI" to znaci dobijali ste informacije koje je vasa DRZAVA dozvoljavala i htela da dobijete,a sada imate mogucnost da IZADJETE malo iz te SVERE programiranja ljudi i svesti tj ako nije njihov programski sistem toliko uticao na vas d imate "svoju VOLJU" za trazenjem istine.
O cemu vam govorim najbolje govori sledeci primer:
"Ja licno sam nekada citajuci neke knjige stigao i do kraja kolekcije koja je bila na raspolaganju nasoj "Narodnoj Biblioteci",na moje pitanje kako mogu nabaviti neke druge za mene interesantne knjige,sledio je odgovor da oni to nemaju i da se obratim Centralnoj u BG pa ...bla-bla-bla... a danas kad imam samo pomisao o nekoj knjizi ja je mogu vec u narednih 5 sekundi da skinem-download- sa neta u pdf formatu odmah i to bez nekakvih komplikacija i izgubljenog vremena.
Nemoj te da gledate na stvari JEDNOSTRANO jer puno toga ije ISTINA sto su nas ucili ai to im je bio ZADATAK,izadjite alo iz te vase jednostranosti i pocnite da citate i shvatate nee stvari nije sve belo ili crno ima nesto tu i u drugim bojama.
Nadam se da svatate i da cete onda bolje poceti da shvatate nase politicare jer ete vec napred vdeti seme i Svere uticaj kako po naosob a ono i na grupacije!
Znate vi mozete da vidite sta pisu i hrvati i nemci i rusi i amei i svi o nekoj temi a ne samo sta kaze jedna strana,posecujte forume razne da vidite teme koje se vode jer samo tako mozete da svatite razliku.