Šta sam sve propustila?

neobaveštena

Primećen član
Poruka
529
Nedavno sam nabavila novi komp na kome ću nadam se moći da igram i neke novije igrice,pa me zato zanima šta sam sve propustila od dobrih naslova?Ja volim P&C avanturice (one i nisu nešto zahtevne) ali zato moja jača polovina voli i akcije i stategije pa je zato svaka sugestija poželjna:lol:!Za početak smo planirali da nabavimo WOW (pošto sam baš neobaveštena,zanima me da li to može da se igra offline:rolleyes:) i Assassin's Creed,hajde ljudi,preporučite mi još nešto,ne mora da bude baš najnovije jer smo propustili i mnoge dobre starije igrice zbog slabe mašine.Ako je to bitno,imamo 2 GB rama,pa nam ne savetujte nešto što ne možemo da igramo.Unapred hvala:heart:
 
Nedavno sam nabavila novi komp na kome ću nadam se moći da igram i neke novije igrice,pa me zato zanima šta sam sve propustila od dobrih naslova?Ja volim P&C avanturice (one i nisu nešto zahtevne) ali zato moja jača polovina voli i akcije i stategije pa je zato svaka sugestija poželjna:lol:!Za početak smo planirali da nabavimo WOW (pošto sam baš neobaveštena,zanima me da li to može da se igra offline:rolleyes:) i Assassin's Creed,hajde ljudi,preporučite mi još nešto,ne mora da bude baš najnovije jer smo propustili i mnoge dobre starije igrice zbog slabe mašine.Ako je to bitno,imamo 2 GB rama,pa nam ne savetujte nešto što ne možemo da igramo.Unapred hvala:heart:

WoW ne može da se igra offline (može uz napore pri štimanju), a i nije to WoW ako se ne igra sa još dosta ljudi, i nije previše zahtijevan.
Imate 2 giga rama, a grafička, procesor?
 
F.e.a.r, F.e.a.r combat(online)
s.t.a..k.e.r
Half life 2
COD4
Za jacu polovinu..

sa integrisanom grafickom nema sanse da ta jaca polovina pokrene ove igre koje si naveo :rolleyes:

sumnjam da ces moci od ovih sad novih igrica da pokrenes ista,ali probajte wow( samo sto se igra online),stavite sve na low i vidite dal radi...trebalo bi da moze mada nikad nisam probala sa integrisane

ti u principu mozes da igras avanture skoro sve,one nisu preterano zahtevne...probaj monkey island,meni se ta svidela :-) tvoja jaca polovina nek proba starcraft,warcraft...neke starije akcione igre...age of empires je super strategija...valjda je dosta za pocetak :p
 
assassin creed...prije nekoliko dana je igrah igra je mnogo dobra,ali treba biti strpljiv...(a ja to nisam pa stalno pokusavam da zakoljem nekog na old style nacin ali ne ide :D)
grafika je odlicna,prica interesantna...igra je igriva.
ali nisam objektivna posto sam je igrala npr. 2 sata ne vise...
sto se tice pucacina Half Life 2 ,episode 1 2,PORTAL (mada nije pucacina),STALKER i ...I...F.E.A.R. (ako jaca polovina ima jaci stomak :D)
P&C avanture su ponovo malo zamrle ,ponovo...Ima ovaj JAck Keane nisam ga igrla ali znam da se pojavio...ima sam and max epizode,mozda ce se ciniti bebaste (bogme i jesu,ali su ipak njih dvojica legende)ali znaju biti zabavne...(govorim o sam and maxu).
Da,izasao je Broken Sword:aNGEl of something muka mi je da googlam...to je P&C
 
errr Cryis necesh moci da igrash sa tom grafichkom a ni Assassins creed ( mozhda pokrenesh ali chisto sumnjam da cesh se naigrati ta grafika bilo koja da je je golo SR@NJE)... kupish prvo novu grafichku pa lepo na igranje...
A ni stariji naslovi se nece bash proslaviti (ma koja god da je grafika)
Mozhda jedino imash shanse ako je grafika HD3200 tj ako ti je plocha sa 780G chipsetom (a ajde i 690G chipset koji ima X1200) morash reci koja ti je plocha ;)
 
Postoji CS 1.7 ima na RapidShare-u i nije novi CZ 1.7 nego CS 1.7
Ja ga imam izasao je 2008 a za sve postoji RapidShare jedini mi je problem sto ne znam nemacki jer je takva verzija posto je pravio svaba:mad::mad::mad: i imam malo slabiju graficku pa me cesto izbacuje i :mad sam :mad::mad::mad::mad:
 

Back
Top