Da li može da se kombinuje DDR2 i DDR memorija ?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

volem-žene

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
435
Imam PC na poslu koji je solidan, barem za ono što meni treba ....
DualCore Intel Pentium D805, 2,66 MHz, SDRAM 512 X 2 DDR2

E sad, zbog potrebe posla, ponekad moram da radim i od kuće, a tamo mi je mašina dosta spora. AMD Athlon 2000 +, 1,66 MHz, SDRAM 256 X 2 DDR

I kontam, kako da ubrzam ovaj kod kuće. Izvadio sam jednu memorijsku karticu od 512 ovde na poslu, i sve mi radi PODJEDNAKO, kao kad su bile dve.

Da li bi mogao da ubacim tu jednu od 512 kod kuće, umesto jedne od 256, s obzirom da je jedna DDR2, a druga DDR, i čak i da može, da li je to generalno dobro, da memorije budu različitog kapaciteta ?

Eto ....
 
Imam PC na poslu koji je solidan, barem za ono što meni treba ....
DualCore Intel Pentium D805, 2,66 MHz, SDRAM 512 X 2 DDR2

E sad, zbog potrebe posla, ponekad moram da radim i od kuće, a tamo mi je mašina dosta spora. AMD Athlon 2000 +, 1,66 MHz, SDRAM 256 X 2 DDR

I kontam, kako da ubrzam ovaj kod kuće. Izvadio sam jednu memorijsku karticu od 512 ovde na poslu, i sve mi radi PODJEDNAKO, kao kad su bile dve.

Da li bi mogao da ubacim tu jednu od 512 kod kuće, umesto jedne od 256, s obzirom da je jedna DDR2, a druga DDR, i čak i da može, da li je to generalno dobro, da memorije budu različitog kapaciteta ?

Eto ....

:lol: :lol: :lol: Da ne bi i umesto AGP graficke da ubodes PCIe kao neki lik koji je sekao tacno po liniji i nije mu bilo jasno sto ne radi...
E ovome se nisam nada :) Sta sve covek ovde nece videti...
 
Pa sta se sad ljutis nisam ti ja kriv sto ne znas osnove i lupas gluposti!!!!

Razlika je u tome, što ovo NIJE ekspertski sajt, da razglabamo na naučnom nivou, nego da PITA ONAJ KO NE ZNA !?

Da li treba da završim fakultet, da bi sa tobom pričao na istom nivou ???

A ti si SVE ovo znao još u šestom osnovne ???

Ti si jedan ISKOMPLEKSIRAN tip, i mogu samo da te sažaljevam .....

TREBA DA TE JE SRAMOTA

A mene NIJE sramota što ne znam, naučiću KAD TAD....a ti ćeš OSTATI JADAN ....Z A U V E K
 
Razlika je u tome, što ovo NIJE ekspertski sajt, da razglabamo na naučnom nivou, nego da PITA ONAJ KO NE ZNA !?

Da li treba da završim fakultet, da bi sa tobom pričao na istom nivou ???

A ti si SVE ovo znao još u šestom osnovne ???

Ti si jedan ISKOMPLEKSIRAN tip, i mogu samo da te sažaljevam .....

TREBA DA TE JE SRAMOTA

A mene NIJE sramota što ne znam, naučiću KAD TAD....a ti ćeš OSTATI JADAN ....Z A U V E K

Red_zmaja je Dipl. inz.
Da treba ti fax
I znao je sve u 4.-om osnovne
 
@volem_zene

Ti si bilde... (Naucna definicija)

a je u tome, što ovo NIJE ekspertski sajt, da razglabamo na naučnom nivou, nego da PITA ONAJ KO NE ZNA !?

Nije expertski sajt al valjda se podrazumeva da znamo citati i pisati....

Da li treba da završim fakultet, da bi sa tobom pričao na istom nivou ???

Ne venego jednostavno da ne lupas gluposti... Pitanje je tipa jel mogu da skuvam pasulj bez pasulja ili da umesto pasulja koristim grasak, al to onda nije pasulj vec grasak :?

Ti si jedan ISKOMPLEKSIRAN tip, i mogu samo da te sažaljevam .....

Neka sam samo da ne pitam jel mogu da kombinujem DDR i DDR2 :lol:

A ti si SVE ovo znao još u šestom osnovne ???

Mislim da ovo ne bi omasio ni u predskolskoj :D

TREBA DA TE JE SRAMOTA

Evo stidim se sto znam ponesto o necemu iako mi to nije primarni poziv... Mnooogo se stidim...

Toliko.....
 
Poslednja izmena:
Eeeee, kad bi mene nervirali takvi neopajani debili kao ti, ja bi se pre ubio !

Ja sam ti samo napisao ono što mislim da zalužuješ.

A to što ti misliš da neko treba da se prvo stručno pripremi, pročita literaturu, upiše kurs, pa da tek POSLE TOGA ima prava da nešto pita na forumu, dovoljno pokazuje kakav si ti IDIOT !
Pa onda mi ni ne treba da pitam ....

KOMPLEKSI, KOMPLEKSI ....

Idi nađi devojku, pa će ti biti lakše, a i proći će te žuljevi na desnici .....
 
Eeeee, kad bi mene nervirali takvi neopajani debili kao ti, ja bi se pre ubio !

Ja sam ti samo napisao ono što mislim da zalužuješ.

A to što ti misliš da neko treba da se prvo stručno pripremi, pročita literaturu, upiše kurs, pa da tek POSLE TOGA ima prava da nešto pita na forumu, dovoljno pokazuje kakav si ti IDIOT !
Pa onda mi ni ne treba da pitam ....

KOMPLEKSI, KOMPLEKSI ....

Idi nađi devojku, pa će ti biti lakše, a i proći će te žuljevi na desnici .....

Ha ha pa ja nemam debilni nick koji govori sta bi zeleo al ne mogu :D
Jok treba svaka 3-ca budala da postavlja kako se pali komp.. A da si samo malo proguglo ma da si zagledao obe memorije video bi da se razlikuju i da je to nemoguce... Ljut sam ne zato sto ne znate vec zato sto hocete sve na gotovo i da sve neko drugi uradi za Vas... Zato sam ljut... I svaki put kad bude tema tog tipa (znaci elementarno znanje), ima da budem maksimalno desktruktivan dok se ne naucite lepo ponasanju....I kako se postuje na forumu, posto ovo na sve lici al na forum ne... Nije ovo ni predskolska ustanova... A kad covek ima pravi problem koji zahteva malo vise znanja ako budem u stanju pomocicu... Lamerima nikad...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top