Kakvog bi partnera zeleli a kavog partnera "dobijamo"..

Pogledajte prilog 276906 A, ako imam dobre aspekte sa plutonom jer je i u tom slucaju sadista?

nemaš dobre aspekte, guši ti mesec konjukcijom, imaš i kvadarat sa saturnom.
a vladar sedme jeste mars, ali u ribama. nekontrolisane emocije, nedostatak samopouzdanja, snage da nađe rešenje za najmanje probleme, nesposobne kukavice sklone porocima. to je simbolika tvog partnera. i pluton kao planeta na vrhu 7, poslednji stepeni strelca. ugrožava ti svetlo konjukcijom, opsesivna mržnja, autodestrukcija... pa te pitam šta je tu dobro?
sedma se nastavlja na strelca, jupi otišao u šesto polje, zdravlje, koje baš i nije polje ljubavi, pre bolesti i služenja.
 
Jel imam bar nesto dobro? Severni je tu dobar, msm ima ok aspekte. E, sad ono prvo vise opisuje mene, ja nemam samopouzdanja, nesigurna. Neki astrolog mi je gledao i rekao da je taj partner jaca licnost od mene i da ce biti dosta dominantniji u odnosu i da ne zaboravim razne transformacije koje cu doziveti u tom odnosu.

tvoj je mars u ribama, znam da si ti, odnosno simbolika onoga čemu težiš u izboru muškaraca. opisuje i njega.
planeta na vrhu 7, što je u ovom slučaju pluton predstavlja partnera... a nije teško biti jači od marsa u ribama. tako da se nemoj zavaravati kako je taj neko, ili više njih, dominantan. ako je tvoj mars reper, svaki će biti dominantan... a ti ćeš ga pustiti i da te tiraniše.
koliko tu severni čvor dobrog može da iznese, nisam sigurna. ugrožen ti je mesec, transformacije su neminivne i same promene u tom braku i odnosu. samo nisam sigurna da su na bolje.
ne znam na šta je mislio sa poslednjom rečenicom...

venera je takođe loše aspektovana, sklona aferama, duplim vezama, prevarama, lažima, obmanama... možda ćeš 'zaslužiti' nešto loše od njega?
 
Ovu temu sam zamislila tako da opisete kakvog bi partnera zeleli,tj,o kakvom partneru mastamo,a kakve partnere ustvari "dobijamo" u zivotu,i da uz to ostavite natalnu kartu da bi mogli da vidimo gde se ispunjava ta simbolika u karti.
U filmovima se često ponavlja scena gde jedan pita: "Šta tražimo?" a drugi odgovara: "Kada budemo našli - znaćemo!"
 
Ćao ćao! :)
Jel živa ova tema? :)

Bila sam kod dva astrologa i rekli su ma neke različite stvari po pitanju partnera, neke su se poklapale a neke bogami uopšte nisu. I ni jedno ni drugo nisu baš hteli da mi opišu kakav će biti moj bračni partner, tipa kako izgleda, kako ćemo se upoznati, čime se bavi.Iskreno uvek sam se nekako lepila za umetničke tipove ili intelektualce, muzičare. Jer ima neko ovde ko bi želeo da zaviri u moju natalnu kartu? :)
 
Ćao ćao! :)
Jel živa ova tema? :)

Bila sam kod dva astrologa i rekli su ma neke različite stvari po pitanju partnera, neke su se poklapale a neke bogami uopšte nisu. I ni jedno ni drugo nisu baš hteli da mi opišu kakav će biti moj bračni partner, tipa kako izgleda, kako ćemo se upoznati, čime se bavi.Iskreno uvek sam se nekako lepila za umetničke tipove ili intelektualce, muzičare. Jer ima neko ovde ko bi želeo da zaviri u moju natalnu kartu? :)
Osnova priče je ustvari da postoje različita pratnerstva i različiti odnosi, oni su u natalu prikazani spektrom aspekata, npr Venere,pa vladarom 5. kuće, 7 kuće...Planetama ako ih ima u tim kućama...I tako da ne širim sada priču. Dakle, svaki partner je opisan nekim aspektom planeta. To što te privlače umetnički tipovi, moguće je da postoji kontakt Neptuna sa Venereom ili vl 5 kuće...Postoji još sijaset kombinacija koje to pokazuju, ali da ne pričam na prazno bez čarta je suviše uopšteno. Razumem tvoju znatiželju, sem da je suvišno pitati kako će fizički izgledati budući partner ( što je moguće videti, ali iziskuje više vremena, astrolozi derivatno posmatraju kuće itd...).
Btw često ponavljanje sličnih tipova ličnosti u vezama, donosi kvadrat, a možda neki trigon čeka astrologa da te blago usmeri-kakva veza tj sa kakvom osobom bi bila uspešnija. Natalnu kartu ili podatke možeš ostaviti na temi http://forum.krstarica.com/showthread.php/182552-NATALNA-KARTA-U-SLIKAMA?p=25584532#post25584532 jer tražiš da se pogleda tvoj natal.
Temu sam upravo premestila sa ,,astrologije odnosa" Astrologija odnosa-je upoređivanje natalnih karata partnera, sinastrija, kompozitni horoskop, etc...
 
Poslednja izmena:
Osnova priče je ustvari da postoje različita pratnerstva i različiti odnosi, oni su u natalu prikazani spektrom aspekata, npr Venere,pa vladarom 5. kuće, 7 kuće...Planetama ako ih ima u tim kućama...I tako da ne širim sada priču. Dakle, svaki partner je opisan nekim aspektom planeta. To što te privlače umetnički tipovi, moguće je da postoji kontakt Neptuna sa Venereom ili vl 5 kuće...Postoji još sijaset kombinacija koje to pokazuju, ali da ne pričam na prazno bez čarta je suviše uopšteno. Razumem tvoju znatiželju, sem da je suvišno pitati kako će fizički izgledati budući partner ( što je moguće videti, ali iziskuje više vremena, astrolozi derivatno posmatraju kuće itd...).
Btw često ponavljanje sličnih tipova ličnosti u vezama, donosi kvadrat, a možda neki trigon čeka astrologa da te blago usmeri-kakva veza tj sa kakvom osobom bi bila uspešnija. Natalnu kartu ili podatke možeš ostaviti na temi http://forum.krstarica.com/showthread.php/182552-NATALNA-KARTA-U-SLIKAMA?p=25584532#post25584532 jer tražiš da se pogleda tvoj natal.
Temu sam upravo premestila sa ,,astrologije odnosa" Astrologija odnosa-je upoređivanje natalnih karata partnera, sinastrija, kompozitni horoskop, etc...

Hvala puno na odgovoru, evo sad ću postaviti natalnu kartu :)
 
@Anna21
Po onom što kažu planete u tvom natalu,brak je u kasnijim godinama ili sa nešto starijim partnerom.Na simboliku starijeg partnera ukazuje nešto više faktora.Nije isključeno više brakova obzirom na to da je Mars u dvotjelesnom znaku.Vladar tačke braka takođe u dvotjelesnom.Inače,da bi brak kod tebe opstao trebaće mnogo napora obzirom na muške znake na osi 1-7..Ima više ometanja braka,uglavnom od muških osoba,tj brat ili otac.
 

Back
Top