РУСКО-СРПСКА УНИЈА
Strana 1 od 12 1234511 ... PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 297

Tema: РУСКО-СРПСКА УНИЈА

Domaćin Ilinoida (avatar)
    Učlanjen
    09.10.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    19
    Reputaciona moć
    85

Podrazumevano РУСКО-СРПСКА УНИЈА

Нећемо у ЕУ, хоћемо уједињење са Русијом, нашом браћом

Зашто да се не интегришемо са народима који нас воле, који су нам блиски по много чему, а не са једном антихришћанском заједницом као што је ЕУ.

Ево како су Руси направили један сјајан филм, зове се ПЛАНЕТА ПРАВОСЛАВЉА НА РУСКОМ ЈЕЗИКУ:

http://www.srbijazemljaheroja.com/wordpress/?page_id=474

СЛАВА БОГУ, СРБИЈИ И РУСИЈИ!!!

Buduća legenda Banshee (avatar)
    Učlanjen
    30.07.2004.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    5
    Reputaciona moć
    307

Podrazumevano Re: РУСКО-СРПСКА УНИЈА

kakva crna unija?
    a sto je lavrov podrzao potpisivanje sporazuma za stabilizaciju i pridruzivanje?m?
    you make me sick because i adore you so

nesha t. nije na forumu
    vam kaže da budete dobri prema ljudima koji vas okružuju, na netu, a i u životu
    Veoma poznat nesha t. (avatar)
    Učlanjen
    07.06.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Ilinoida Pogledaj poruku
    Нећемо у ЕУ, хоћемо уједињење са Русијом, нашом браћом

Зашто да се не интегришемо са народима који нас воле, који су нам блиски по много чему, а не са једном антихришћанском заједницом као што је ЕУ.

Ево како су Руси направили један сјајан филм, зове се ПЛАНЕТА ПРАВОСЛАВЉА НА РУСКОМ ЈЕЗИКУ:

http://www.srbijazemljaheroja.com/wordpress/?page_id=474

СЛАВА БОГУ, СРБИЈИ И РУСИЈИ!!!
    Malo podsećanje: za vreme Miloševića je izglasano ujedinjenje s Rusijom i Belorusijom, ali na kraju od toga nije bilo ništa iz prostog razloga što druge 2 potencijalne članice to ne žele. Nema čak ništa ni od ujedinjenja Rusije i Belorusije iako se graniče, a i bolje se slažu.

Upravo obrnuto, Rusi zapravo žele da mi uđemo u EU, jer će onda njihova ulaganja ovde vredeti više. Zato je cela gorenavedena ideja zapravo pravljenje računa bez krčmara. Ne biva.

Legenda
    Učlanjen
    03.04.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

Zasto li stalno pokusavamo da udjemo u neku "uniju"?
    Dovoljan ce biti i vojni savez sa Rusijom.

nesha t. nije na forumu
    vam kaže da budete dobri prema ljudima koji vas okružuju, na netu, a i u životu
    Veoma poznat nesha t. (avatar)
    Učlanjen
    07.06.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

Ni za to kod njih nije pokazano interesovanje. Oni bi samo da prodaju oružje, ali to će svakome ko ima para.

Učlanjen
    09.10.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    19
    Reputaciona moć
    85

Citat Original postavio picololeone Pogledaj poruku
    Zasto li stalno pokusavamo da udjemo u neku "uniju"?
    Dovoljan ce biti i vojni savez sa Rusijom.
    Па може и савез, много је природније да будемо са онима који нас истински воле и који имају дубоке корене са нашим народом. Биће нам и лепше и лакше а и имали бисмо заштиту

Iskusan krauterbox (avatar)
    Učlanjen
    14.03.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    274

Ilinoida i mašta mogu svašta.

Poznat Bogart (avatar)
    Učlanjen
    24.05.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    139

Па може и савез, много је природније да будемо са онима који нас истински воле и који имају дубоке корене са нашим народом. Биће нам и лепше и лакше а и имали бисмо заштиту
    И воле чепуље, гарант.

Овакав поданички став према страној сили се не види ни код "издајника"...

Učlanjen
    09.10.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    19
    Reputaciona moć
    85

Citat Original postavio krauterbox Pogledaj poruku
    Ilinoida i mašta mogu svašta.

Učlanjen
    09.10.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    19
    Reputaciona moć
    85

Citat Original postavio Bogart Pogledaj poruku
    И воле чепуље, гарант.

Овакав поданички став према страној сили се не види ни код "издајника"...
    Зашто је "подаништво" бити међу својим народом ? Зашто, због тога што сам рекла "да би нас заштитили" ? Па Албанце штите Американци, зашто и нас не би неко заштитио ?

Албанце није срамота да траже "заштиту" од Американаца и сву врсту помоћи која иде чак до војне помоћи, а нас треба да је због тога срамота ?

Legenda
    Učlanjen
    03.04.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

Албанце није срамота да траже "заштиту" од Американаца и сву врсту помоћи која иде чак до војне помоћи, а нас треба да је због тога срамота ?
    Zato ni oni nece dugo, ne sekiraj se.

Poznat Bogart (avatar)
    Učlanjen
    24.05.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    139

Зашто је "подаништво" бити међу својим народом ? Зашто, због тога што сам рекла "да би нас заштитили" ? Па Албанце штите Американци, зашто и нас не би неко заштитио ?

Пази, Албанци нису државотворан народ, они су тек сада на оном нивоу на којем је била српска хајдучија 18. и 19. века, тако да се са њима не бих поредио, нити бих их узимао за било какав пример, а камоли позитиван. А и не штите Амери Албанце зато што им се Шипци увлаче, него зато што им је то интерес, а тај интерес би им био исти и да Шипци задрже мало кичме.

Уствари, баш то чепљење Шипаца Америма ме подсећа на српско чепљење Рујама. Оно, Путин почасни грађанин Новог Сада, због камиона конзерви паштета испоручених Србима по избегличким камповима. Само што су ови Клинтона прогласили за поч грађанина Приштине јер им је бомбама поклонио цело Косово.

Мало достојанства не штети. А ако нећемо да имамо своју државу и водимо самосталну спољну политику и према својим интересима, већи нам је интерес да будемо под немачком капом, него под руском, јер је Шваба близу, а Руја далеко. Плус што ниједна нама суседна земља не мириши Русе.

Је ли Пашић оно рекао да је Русија попут пожара - ако ти је превише далеко, смрзнеш се од хладноће, а ако дозволиш да ти се превише приближи, изгориш.

И Руси нису наш народ. Ми смо Срби, они су Руси.

Legenda
    Učlanjen
    03.04.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

Је ли Пашић оно рекао да је Русија попут пожара - ако ти је превише далеко, смрзнеш се од хладноће, а ако дозволиш да ти се превише приближи, изгориш.
    .
    U ovome ima (velike) istine...

Zainteresovan član
    Učlanjen
    03.03.2008.
    Reputaciona moć
    39

Ali neće Rusi ni da čuju. Evo Zloba i Mira im se uvlačili u neslućene dubine i kumili,molili,ali ništa.. Tako da,Biljana,dokona,mačvanska domaćice,od te ideje samo jedan veliki .!. za tebe.

Ističe se podgorickimali (avatar)
    Učlanjen
    29.02.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    66

Ljudi što vam je, što se palite na ruse tako????? Niste mi jasni, jel zato što su pravoslavni ili ima još nešto? Eto mi imamo dolje pun k... rusa, imamo čak i jedno odjeljenje u školi u Budvi ruske djece, uče na ruski, imamo i vijesti na ruski.... al to je bagra kakve nema, odvratni ljudi, da ih gledate svake godine po 4 mjeseca zgadili bi vi se vaša braća rusi....

Veoma poznat manje_zlo (avatar)
    Učlanjen
    31.03.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    157

Treba nama

Ističe se zeksiv (avatar)
    Učlanjen
    14.04.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    10
    Reputaciona moć
    57

Пази, Албанци нису државотворан народ, они су тек сада на оном нивоу на којем је била српска хајдучија 18. и 19. века, тако да се са њима не бих поредио, нити бих их узимао за било какав пример, а камоли позитиван. А и не штите Амери Албанце зато што им се Шипци увлаче, него зато што им је то интерес, а тај интерес би им био исти и да Шипци задрже мало кичме.

Уствари, баш то чепљење Шипаца Америма ме подсећа на српско чепљење Рујама. Оно, Путин почасни грађанин Новог Сада, због камиона конзерви паштета испоручених Србима по избегличким камповима. Само што су ови Клинтона прогласили за поч грађанина Приштине јер им је бомбама поклонио цело Косово.

Мало достојанства не штети. А ако нећемо да имамо своју државу и водимо самосталну спољну политику и према својим интересима, већи нам је интерес да будемо под немачком капом, него под руском, јер је Шваба близу, а Руја далеко. Плус што ниједна нама суседна земља не мириши Русе.

Veoma poznat
    Učlanjen
    21.03.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

ne prizivajte djavola da se ne bi desilo da nam stvarno dodje..prvo upoznajte ruse pa onda pricajte da smo braca..uostalom nismo mogli ni sa pravom bracom a kamo li sa ovim tatarima i jevrejima..bole njih za Srbe i Srbiju..

Veoma poznat
    Učlanjen
    23.11.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

ja neću da se unijatim ni sa kim........

Učlanjen
    09.10.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    19
    Reputaciona moć
    85

Знам врло добро ко су Албанци и на ком су ступњу свог развоја, не треба ти о томе да ми држиш лекције. Знам и да то све раде због својих интереса, а не наравно што нешто "воле" Американце.

Ти ово што си написао о Русима је ноторна лаж и неистина. Ово је отров увијен у обланду, и ја тај твој колач нећу појести. А неће ни други. Није тачно да би нам било боље под немачком капом него под руском, само зато што су нам Немци близу а Руси ето "далеко". Као што није тачно да Русију не воле друге земље, не воле је само они којима смета у остваривању сопствених интереса.

Желиш да омаловажиш чак и Руску хуманитарну помоћ која је послата нашем народу. Па где су европљани били да гасе пожар кад је Србија летос горела, чији су авиони дошли да гасе наше планине ? Руски.

Зато, немој ти да ме учиш о пожару и зими, знам ја врло добро од кога ми можемо да изгоримо и да нас више нема!

Толико од мене!
    Poslednji put ažurirao/la Ilinoida : 02.05.2008. u 16:17

Buduća legenda Banshee (avatar)
    Učlanjen
    30.07.2004.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    5
    Reputaciona moć
    307

Знам врло добро ко су Албанци и на ком су ступњу свог развоја, не треба ти о томе да ми држиш лекције. Знам и да то све раде због својих интереса, а не наравно што нешто "воле" Американце.

Ти ово што си написао о Русима је ноторна лаж и неистина. Ово је отров увијен у обланду, и ја тај твој колач нећу појести. А неће ни други. Није тачно да би нам било боље под немачком капом него под руском, само зато што су нам Немци близу а Руси ето "далеко". Као што није тачно да Русију не воле друге земље, не воле је само они којима смета у остваривању сопствених интереса.

Желиш да омаловажиш чак и Руску хуманитарну помоћ која је послата нашем народу. Па где су европљани били да гасе пожар кад је Србија летос горела, чији су авиони дошли да гасе наше планине ? Руски.

Зато, немој ти да ме учиш о пожару и зими, знам ја врло добро од кога ми можемо да изгоримо и да нас више нема!

Толико од мене!
    hoces li odgovoriti na pitanje ili se rpavis da nisi videla isto ko i voja i ekipa?
    Citat Original postavio Banshee Pogledaj poruku
    a sto je lavrov podrzao potpisivanje sporazuma za stabilizaciju i pridruzivanje?m?
    you make me sick because i adore you so

Zaslužan član eremita (avatar)
    Učlanjen
    02.02.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2078

Донекле се слажем са тобом - а одНЕКЛЕ не!

Серем се у сваког човека а нарочито у Србина КОМЕ ЈЕ ЈЕДИНА ДИЛЕМА у чијем ће чмару живети. Дај прво да извучемо из евроунијатске гузице ОВЕ НАШЕ ДУПЕЛИСЦЕ којима се више ни два прста са цигаретом не виде из дупета еу !

Уколико се ова земља буде делила КОМЕ ЋЕ СРБИ БИТИ СЛУГЕРАЊЕ, Немцима, Американцима или Русима - ми смо наје*бали.

Срби морају бити СВОЈИ! Али то наравно не значи да буду екскомуницирани од света, савези су могући, разне уније и сл. Треба само добро проценити КАКО У ТОМ ВАШАРСКОМ ХАОСУ САЧУВАТИ НАРОД И ДРЖАВУ!

Што се Руса тиче - ОНИ СУ НАМА СРБИМА НАЈБЛИЖИ ОД СВИХ НАРОДА... у сваком погледу - а Немци НАЈДАЉИ.............

п.с. И само да додам да ме не би погрешно схватио. Ја Немце ценим зато што су вредан и дисциплинован народ, тачни и одговорни, нису цигањштуре и преваранти. Али их у исто време и органски не подносим... рецимо, њихов језик уопште не могу да слушам, као да стално псују... увек искључим тон кад гледам Немачки филм... тако да ми Срби никада не можемо ДА ЛИЧИМО НА ЊИХ - уосталом ми Срби ТРЕБА ДА ЛИЧИМО НА СЕБЕ .
    Poslednji put ažurirao/la eremita : 02.05.2008. u 16:23
    БИТИ СЛОБОДАН означава стање у којем субјект може деловати без присиле и забране.

Veoma poznat manje_zlo (avatar)
    Učlanjen
    31.03.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    157

Citat Original postavio eremita Pogledaj poruku
    Донекле се слажем са тобом - а одНЕКЛЕ не!

Серем се у сваког човека а нарочито у Србина КОМЕ ЈЕ ЈЕДИНА ДИЛЕМА у чијем ће чмару живети. Дај прво да извучемо из евроунијатске гузице ОВЕ НАШЕ ДУПЕЛИСЦЕ којима се више ни два прста са цигаретом не виде из дупета еу !

Уколико се ова земља буде делила КОМЕ ЋЕ СРБИ БИТИ СЛУГЕРАЊЕ, Немцима, Американцима или Русима - ми смо наје*бали.

Срби морају бити СВОЈИ! Али то наравно не значи да буду екскомуницирани од света, савези су могући, разне уније и сл. Треба само добро проценити КАКО У ТОМ ВАШАРСКОМ ХАОСУ САЧУВАТИ НАРОД И ДРЖАВУ!

Што се Руса тиче - ОНИ СУ НАМА СРБИМА НАЈБЛИЖИ ОД СВИХ НАРОДА... у сваком погледу - а Немци НАЈДАЉИ.............

Bravo za ove dve recenice!

Učlanjen
    09.10.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    19
    Reputaciona moć
    85

Citat Original postavio Gold Fish Pogledaj poruku
    Ali neće Rusi ni da čuju. Evo Zloba i Mira im se uvlačili u neslućene dubine i kumili,molili,ali ništa.. Tako da,Biljana,dokona,mačvanska domaćice,od te ideje samo jedan veliki .!. za tebe.

Не знам зашто ме зовеш Биљана, јер то није моје име, ни шта ти те глупости значе, потпуно ме не занимају твоје будалаштине.

Legenda
    Učlanjen
    03.04.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio eremita Pogledaj poruku

.............
    Lepo receno...

Slične teme

1. Odgovora: 165
    Poslednja poruka: 08.11.2009., 06:59
  2. Европска Унија - Нацистички сан?
    Autor Alekasandar3 u forumu Politika
    Odgovora: 93
    Poslednja poruka: 23.03.2009., 10:05
  3. Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 03.09.2007., 21:49
  4. Odgovora: 46