Pitanje za muskarce

:D
sandrice, seceru..pa valjda si imala sex dvaputa u toku jedne noci? ynas sta se desi drugi, ili treci..ili:lol:
jeste, traje duze, i svrsi manje.
al nije ti to sigurna metoda.
nego kad dodje kuci, napunis lavor vodom. i jajca u lavor. ako potonu, sve je u redu.
a ko ne, kuku lele.
eto.
nadam se da sam ti pomogla.:)
 
Udata sam i imam osecaj da me muz vara, htela sam da vas pitam ako je muskarac imao sex , dali posle toga moze duze i dali vise svrsi ili ne. Momci unapred hvala

Ja vas zene nikako ne razumem...ja bi svog muza "jahala" non stop....ne bi imao snage ni da pomisli da me vara, a kamoli da to i uradi....
Nego da nisi ti nezadovoljna nesto u braku? Obicno su krivi muskarci jer ne znaju kako da izlude zenu u krevetu a misle da su zestoki ljubavnici..:roll:

P.s.Ne brini ti nista...muskarci nakon varanja mogu i svoju zenu da "odrade" a da i ne primetis da je bio sa drugom...
 
Ja vas zene nikako ne razumem...ja bi svog muza "jahala" non stop....ne bi imao snage ni da pomisli da me vara, a kamoli da to i uradi....
Nego da nisi ti nezadovoljna nesto u braku? Obicno su krivi muskarci jer ne znaju kako da izlude zenu u krevetu a misle da su zestoki ljubavnici..:roll:

oduvijek si imala tu sadisticku crtu:)))
jadan tvoj muz:cry: ustvari to nije muz..to je konj:)))
 
Ja vas zene nikako ne razumem...ja bi svog muza "jahala" non stop....ne bi imao snage ni da pomisli da me vara, a kamoli da to i uradi....
Nego da nisi ti nezadovoljna nesto u braku? Obicno su krivi muskarci jer ne znaju kako da izlude zenu u krevetu a misle da su zestoki ljubavnici..:roll:

...a sta ako mu dosadi jahanje?;) za drugu pozu da trazi drugu zenu ili...?:p
...slazem se sa ovim da neki muskarci ne znaju kako da "izlude" zenu...ili je jednostavno ne prate...ne moze muskarac da izludi ni jednu zenu ako je ne "prati"...(ritam i zelje - naravno)
 
...a sta ako mu dosadi jahanje?;) za drugu pozu da trazi drugu zenu ili...?:p
...slazem se sa ovim da neki muskarci ne znaju kako da "izlude" zenu...ili je jednostavno ne prate...ne moze muskarac da izludi ni jednu zenu ako je ne "prati"...(ritam i zelje - naravno)

Pa onda nek on nju jase....:lol: ja bih rekla da mnogi ne znaju....i ne zasto sto ne "prat" zenu, vec NECE da je prati....velika razlika...
 
Pa onda nek on nju jase....:lol: ja bih rekla da mnogi ne znaju....i ne zasto sto ne "prat" zenu, vec NECE da je prati....velika razlika...

...To sto si rekla je tacno...ipak, ja to zovem "ne umeju"...Jer cim muskarac hoce da se predstavlja kao veliki ljubavnik, a ne zanima ga sta zena zeli u tom trenutku i kojim ritmom, onda se to po meni zove NE UMETI...
Ublazavam to NECE...Naravno...Zao mi je tih muskaraca...
 
...To sto si rekla je tacno...ipak, ja to zovem "ne umeju"...Jer cim muskarac hoce da se predstavlja kao veliki ljubavnik, a ne zanima ga sta zena zeli u tom trenutku i kojim ritmom, onda se to po meni zove NE UMETI...
Ublazavam to NECE...Naravno...Zao mi je tih muskaraca...

I na kraju opet dodjemo do toga da nece, jer da oce umeo bi on itekako...bar to je lako nauciti....nije to visa matematika pa kao neki jednostavno nisu talentovani...:mrgreen:

Nije meni zao muskaraca nego tih zena...treba da pobegnu glavom bez obzira...

Kakvi su mi ovo komentari danas..:roll:..izvinjavam se postavljacici....;)
 

Back
Top