***Supernatural***

razorblade_eyes

Obećava
Poruka
95
Da li gledate ovu seriju i kakava vam je? :D

Glavni glumci su Jensen Ackles i Jared Padalecki kao Dean i Sam..
Braća se bore protiv natprirodnih čudesa, svaka epizoda ima priču za sebe, neke su uradjene po legendama ,a neke ovako izmišljene...

19-1.jpg


hq_sns2_promos021-1.jpg
 
Poslednja izmena:
E sto se tice Travelera, serije jeste extra, ima dobar zaplet i sve, ali nije dovrsenai cini mi se da nece ni biti. ***, 8 epizoda se zavrsava explozijom kola u kojima gine jedan bitan lik i tu serija staje. Samo me cudi sto pored tako dobre price nisu hteli da je nastave i prekinuli je u najbitnijem momentu.
 
Znaci ova serija je EXTRA,po meni najbolja ikad snimljena.Ja sam je jos ranije ispratio do 4te sezone preko neta i 3ca je znaci neverovatno dobra, sad se emituje 1.sezona u 8h uvece na avali....snimili su pune 3s, a 4ta pocinje 18og septembra(u Americi)...sad ne znam ovi nasi jel su otkupili prava uopste za 2gu sezonu tako da ce verovatno 4tu emotovati tek sled. godine,pa ko ima ADSL nek uziva...:)))

Evo info o seriji...:

http://www.imdb.com/title/tt0460681/
 
Mada se ne bih bunio da mi dodje Ruby i ispuni mi neke zelje...;)

Pri kraju sam trece sezone. I ne mogu da verujem da je ostala samo jos jedna epizoda No Rest For The Wicked sa Katie Cassidy kao Ruby.:sad2:

Totalno je preporodila seriju. Ne mogu da verujem da je menjaju sa drugom glumicom. Stvarno nisu normalni.

Sa druge strane dobro je da nema vise Bele. Mada je i ona bila korisna za seriju.
 
Joj kako me nervira ova nova Ruby. :poludeo:

Upropastice mi seriju....

Dosao sam do 12. epizode u 4-toj sezoni. Mnogo frikombinuju demonica dobrica, pa posrnuli andjelcic, pa oni andjeli ko losice, pa Dean je dobar ali muci ljude, vise se ne zna ko je ko.... Pa su svi navalili na Sam-a da ne koristi moci... Ko zna sta ce biti do kraja...
 

Back
Top