problem

a) paaa...izadjes, pokupis nekog nenormalnog ( to ti je neminovno...) pa se poslije fino naredne tri godine kajes sto si uopce izlazila...
b) nigdje ne izlazis nego (oma/sad) npr. nasem kolezi sloncetu fino odgovoris na oglas khmmm...licne prirode...tako ustedis vrijeme + pare...ostalo ce bit istorija...:mrgreen:
c) skontas da forumska vecina nema "normalne" odgovore na ovakva pitanja jer da ih ima...:roll:
d) razno (obavezna komponenta svake ankete/pitalice/stajaznam)
 
a) paaa...izadjes, pokupis nekog nenormalnog ( to ti je neminovno...) pa se poslije fino naredne tri godine kajes sto si uopce izlazila...
b) nigdje ne izlazis nego (oma/sad) npr. nasem kolezi sloncetu fino odgovoris na oglas khmmm...licne prirode...tako ustedis vrijeme + pare...ostalo ce bit istorija...:mrgreen:
c) skontas da forumska vecina nema "normalne" odgovore na ovakva pitanja jer da ih ima...:roll:
d) razno (obavezna komponenta svake ankete/pitalice/stajaznam)
pa obzirom sta je sad postalo normalno,bolje da nadje nekog nenormalnog.bar iz mog ugla.
jer ce jos da nabaci neku musku drocu,pun ih grad.
 
mislim da si dala isuvise malo podataka o sebi da bi ti neko uopste mogao dati ikakav savet..

E bas to samo obrnuto, ja mislim da je ona upila previse malo podataka o nekim drugim ljudima. Nije ih dovoljno upoznala i samim tim joj nije niko ni moga probuditi to nesto u njoj. Treba da upoznaje ljude, da prica sa njima.

Inace nisi ti merodavna sama sebe da okarakterises kao normlnu, to ce uraditi drugi ljudi.

PS Kakvih kretenskih komentara ima ovde. :lol:
 
ili mozes na primer da gajis ruze. sto da ne, svi se oduseve kad vide kako su lepe. tvoj licni ruzicnjak. a mozes i zeceve. to nije lose, mogu dobre pare da se uzmu a ne treba mnogo posla. a odlican paprikas :D
 
a i ja sam imala privezak za kljuceve od zecjeg repica, znas kako je to slatko:). eto, mozes d apravis te priveske kad pokoljes zeceve, pa ih prodas i em uzmes pare od poklanih zeceva, em od privezaka od njihovih repica :lol:
 

Back
Top