Fijat ulaže 700 MILIONA EVRA u Zastavu, Boris Tadić poptisao memorandum
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 35

Tema: Fijat ulaže 700 MILIONA EVRA u Zastavu, Boris Tadić poptisao memorandum

Iron Lord nije na forumu
    ne vadi prst iz uveta odkad je čuo da uvo više uživa
    Elita Iron Lord (avatar)
    Učlanjen
    23.12.2004.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    4
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Fijat ulaže 700 MILIONA EVRA u Zastavu, Boris Tadić poptisao memorandum

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2008&mm=05&dd=01&nav_category=9&nav_id=296576
    Memorandum predviđa formiranje nove, zajedničke kompanije, u kojoj bi Fijat imao 70, a država 30 odsto, ukupna ulaganja u prvoj fazi od 700 miliona evra i proizvodnju 200.000 automobila A klase do kraja sledeće godine.

Takođe, predviđen je i početak proizvodnje vozila B klase, čime bi ukupna proizvodnja bila povećana na 300.000 automobila do kraja 2010. godine.

Država se obavezuje da uloži 100 miliona evra do 2011. godine, ali i garantuje italijanskom proizvođaču u narednih deset godina garantuje podsticaje kao što su poreske olakšice, podrška Kragujevcu za obezbeđenje infrastukture i besplatnog zemljišta za proširenje kapaciteta fabrike, kao i proglašavanje Kragujevca za slobodnu carinsku zonu.

Planirano je da se do početka prozivodnje dva nova modale u Kragujevcu nastavi proizvodnje fijatovom modela "putno" odnosno "zastave 10" kako se za tržište zove automobil sklopljen u Zastavi.

"Dolazak Fijata u Kragujevac omogućiće da Srbija postane centar automobilske industrije u Jugoistočnoj Evropi i da se otvori veliki broj radnih mesta", kazao je posle potpisivanja predsednik Srbije Boris Tadić i najavio da će sličan koncept biti primenjen i za razvoj avioinudstrije i telekomunikacija u Srbiji.

http://www.b92.net/biz/vesti/srbija.php?yyyy=2008&mm=04&dd=30&nav_id=296302

700 miliona evra spremni da puknu u firmu koju je crveno-crna koalicija uništila!
    A Rusi se otvorili za braću samo 1,4???

E sad, obe strane očekuju od Srba da im se uloženo vrati.
    Fiat očekuje proizvodnju a Rus čitav gasovod!

Kakav premijer - takvo ulaganje!

Aktivan član SargeBG (avatar)
    Učlanjen
    30.06.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    56

Podrazumevano Re: Fijat ulaže 700 MILIONA EVRA u Zastavu, Boris Tadić poptisao memorandum

dobro dobro,ubedio si me glasaću za demokrate pod uslovom da mi nameste neki veći posao

Iron Lord nije na forumu
    ne vadi prst iz uveta odkad je čuo da uvo više uživa
    Elita Iron Lord (avatar)
    Učlanjen
    23.12.2004.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    4
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Fijat ulaže 700 MILIONA EVRA u Zastavu, Boris Tadić poptisao memorandum

Citat Original postavio SargeBG Pogledaj poruku
    dobro dobro,ubedio si me glasaću za demokrate pod uslovom da mi nameste neki veći posao
    I like your style, man!

Domaćin master_of_errors (avatar)
    Učlanjen
    08.03.2006.
    Reputaciona moć
    0

Sad cemo da vidimo za koga ce Kragujevac da glasa...

Ističe se
    Učlanjen
    13.07.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Pa mogo i Kostunica da otrči i da se slika sa ovima iz Fijata...Mislim,nije Tadić dao pare,već Fijat...A gde je Tadić bio tokom godine kada su dolazile investicije,nego sad došo pred izbore da vas zatuca...

Zainteresovan član
    Učlanjen
    28.07.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    50

cifra i nije toliko bitna dok radnik radi i dalje za 100e mesechno

Aktivan član SargeBG (avatar)
    Učlanjen
    30.06.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    56

Citat Original postavio Iron Lord Pogledaj poruku
    I like your style, man!
    thanx dude

Iskusan
    Učlanjen
    02.02.2008.
    Okupirana Srbija pod rezimom srpskog Sakasvilija - poglavnika Borisa Tadica-Francetica
    Reputaciona moć
    0

mislim ovo je dobro ako se ostvari al ovo je samo politicki marketing i nista vise.
    barem za sada.

potpisan je memorandum o razumevanju u kojem ce obe strane ISPITATI mogucnost formiranja zajednicke kompoanije i proizvodnje automobila.

nigde ne pise da ce se to desiti niti ovo obavezuje bilo koga na bilo sta.

Zaslužan član eremita (avatar)
    Učlanjen
    02.02.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2079

Citat Original postavio Че Гевара Pogledaj poruku
    Pa mogo i Kostunica da otrči i da se slika sa ovima iz Fijata...Mislim,nije Tadić dao pare,već Fijat...A gde je Tadić bio tokom godine kada su dolazile investicije,nego sad došo pred izbore da vas zatuca...
    @ postavljac teme:
    Већ има тема о овоме !

-------------------------------------------------

Највећи штос је у томе што је тај посао средио Мишковић - а све време преговарао и уговарао министар Бубало, а ова двојица се НАЦРТАЛИ ЗА КАМЕРЕ И ФОТО АПАРАТЕ... ахахаааааааа......... чуо сам да Бубало само што није добио инфаркт...
    жута посла...
    БИТИ СЛОБОДАН означава стање у којем субјект може деловати без присиле и забране.

Iskusan
    Učlanjen
    02.02.2008.
    Okupirana Srbija pod rezimom srpskog Sakasvilija - poglavnika Borisa Tadica-Francetica
    Reputaciona moć
    0

ma da sve je zavrsio bubalo a demokratske lopine tadic i dinkic dosli da se slikaju za javnost i pokupe poene.

e vidis mito ja kad sam vam pricao da ne trebate nista da imate sa DS-om nisi mi verovao . banda je to lopovska.

Buduća legenda Alekasandar3 (avatar)
    Učlanjen
    08.06.2007.
    Pol
    muški
    Second Star to the Right and Straight on 'Til Morning
    Tekstova u blogu
    80
    Reputaciona moć
    743

Citat Original postavio Iron Lord Pogledaj poruku

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2008&mm=05&dd=01&nav_category=9&nav_id=296576

http://www.b92.net/biz/vesti/srbija.php?yyyy=2008&mm=04&dd=30&nav_id=296302

700 miliona evra spremni da puknu u firmu koju je crveno-crna koalicija uništila!
    A Rusi se otvorili za braću samo 1,4???

E sad, obe strane očekuju od Srba da im se uloženo vrati.
    Fiat očekuje proizvodnju a Rus čitav gasovod!

Kakav premijer - takvo ulaganje!

Хоћу да знам три ствари:

1. Зашто се послом награђује фирма из земље која ј епринала Косово?
    2. Зашто се крши закон и нема тендера
    3. Зашто су немањем тендера зе*ебани кинези и ФАВ када су хтели да купе и Заставу и ФАП, а уз то нас подржавају у СБ УН?

Овде се ради о имбецилном политичком маркетингу на рачун стратешких интереса државе.

Učlanjen
    02.02.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2079

Citat Original postavio Markowac Pogledaj poruku
    ma da sve je zavrsio bubalo a demokratske lopine tadic i dinkic dosli da se slikaju za javnost i pokupe poene.

e vidis mito ja kad sam vam pricao da ne trebate nista da imate sa DS-om nisi mi verovao . banda je to lopovska.
    Стручна јавност је одавно доказала ДА ЈЕ ЖУТИЦА БОЛЕСТ ПРЉАВИХ РУКУ...

п.с.
    Више сам него забринут због могућих догађања у блиској будућности......
    БИТИ СЛОБОДАН означава стање у којем субјект може деловати без присиле и забране.

Ističe se
    Učlanjen
    13.07.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Bando žuta!!!

Iskusan
    Učlanjen
    02.02.2008.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Alekasandar3 Pogledaj poruku
    Хоћу да знам три ствари:

3. Зашто су немањем тендера зе*ебани кинези и ФАВ када су хтели да купе и Заставу и ФАП, а уз то нас подржавају у СБ УН?

Овде се ради о имбецилном политичком маркетингу на рачун стратешких интереса државе.
    da zamisli - nema tendera.

gde su sad iron lord, banshee, dellboy, filatelista i ostali tenderofili? nema ih da riknu od muke i traze ponistenje ovoga jer nije raspisan tender?

ko zna mozda su kinezi hteli da daju 1.5 milijardu?

kako to nema tendera? a demokrate?

Domaćin
    Učlanjen
    10.03.2008.
    El sueno, la realidad, la luz, la oscuridad
    Reputaciona moć
    0

Mada volim italijanska kola ipak mislim da bi bolje resenje bili Azijati.

Buduća legenda sumnjivo lice (avatar)
    Učlanjen
    02.07.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    842

Хоћу да знам три ствари:

1.Zato sto je posao jedno,a politika drugo.Nije FIAT priznao Kosovo.Sad ces ti prestati da jedes picu jer je to izum iz zemlje koja je priznala Kosovo.
    2.Zato sto je svaki tender bio kod nas namesten,i mozda zato sto znaju sta nude ostali pa da se ne gubi vreme pred izbore
    3.Kinezi nas ne podrzavaju u SB,neutralni su po obicaju.Nema sanse da Kinezi stave veto na bilo kakvu odluku u SB ako je u pitanju Srbija,gledaju svoje doope

Legenda al bundy (avatar)
    Učlanjen
    09.01.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1358

ma sve je bolje od zute gamadi

Elita
    Učlanjen
    03.04.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Đelić: Početak saradnje sa Fijatom zavisi od primene SSP

Potpredsednik Vlade Srbije Božidar Đelić izjavio je danas da saradnja između "Fijata" i kragujevačke "Zastave" zavisi od rezultata izbora u Srbiji, kao i od izveštaja glavnog tužioca Međunarodnog suda za ratne zločine Serža Bramerca o saradnji naše zemlje sa Haškim tribunalom

Da li je Đelić NORMALAN?Juče potpisaše sporazum sa FIATOM a danas nam kažu da zavisi od primene SSP a da bi se primenjivao treba MLADIĆA I OSTALE isporučiti HAGU.Ko još može verovati ovakvim IZDAJNICIMA I LAŽOVIMA.

Iskusan
    Učlanjen
    02.02.2008.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio al bundy Pogledaj poruku
    ma sve je bolje od zute gamadi
    zasto nema tendera? a licemeri?

Elita
    Učlanjen
    03.04.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Nema zutih smisljaju sta sutra da slazu.

Iskusan
    Učlanjen
    02.02.2008.
    Reputaciona moć
    0

nikako od ovih DS-ovskih tenderasa da dodje da mi objasni zasto nije bilo tendera za zastavu.

Učlanjen
    02.02.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2079

Citat Original postavio karpos Pogledaj poruku
    Đelić: Početak saradnje sa Fijatom zavisi od primene SSP

Potpredsednik Vlade Srbije Božidar Đelić izjavio je danas da saradnja između "Fijata" i kragujevačke "Zastave" zavisi od rezultata izbora u Srbiji, kao i od izveštaja glavnog tužioca Međunarodnog suda za ratne zločine Serža Bramerca o saradnji naše zemlje sa Haškim tribunalom

Da li je Đelić NORMALAN?Juče potpisaše sporazum sa FIATOM a danas nam kažu da zavisi od primene SSP a da bi se primenjivao treba MLADIĆA I OSTALE isporučiti HAGU.Ko još može verovati ovakvim IZDAJNICIMA I LAŽOVIMA.
    Мики Маус ће да цијуче све док га нека мачка Коштуничина не зграби за реп и тресне о бетон.......

Poznat lav8 (avatar)
    Učlanjen
    23.03.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    116

Hoce,hoce to tako pred izbore

Buduća legenda Derer (avatar)
    Učlanjen
    03.08.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    18
    Reputaciona moć
    754

Ovo neshto ko ona razmena dobrih zelja izmedju NIS-a i Rusa...samo ovaj put DS ukro foru DSS-a

Aktivan član Mali_Oglasi (avatar)
    Učlanjen
    14.02.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    58

nikako od ovih DS-ovskih tenderasa da dodje da mi objasni zasto nije bilo tendera za zastavu.

Mislim da je u pitanju tradicija... Fijat je ipak stvorijo Ficu nas ponos i diku...
    Salu na stranu, slazem se da je trebalo biti tendera... Ali Fijat je po meni ozbiljna firma.. Bolje zdrav kapital iz inostranstva nego Miskovicev iz Delte... Da li bi voleo da je Miskovic kupio Zastavu???

Slične teme

1. 12 miliona evra
    Autor Becky Thatcher u forumu Žene
    Odgovora: 79
    Poslednja poruka: 16.01.2009., 20:18
  2. Odgovora: 60
    Poslednja poruka: 25.08.2008., 12:29
  3. Odgovora: 86
    Poslednja poruka: 24.07.2008., 20:38
  4. Boris Tadić ?!?!?
    Autor Slobodance u forumu Politika
    Odgovora: 28