kondom...

Chupka90

Zainteresovan član
Poruka
393
na chasu higijene smo uchili o kondomu...sve ono kako se koristi..tralala....ali vetjina nas je imala pitanje na koje profesorka nije znala da odgovori...
.....krene to sve..tralala...stavish kondom..uradish shta treba..i... svrshish u nju..posle ...primetish kondom bio izbushen,ili puko je josh u pakovanju..tralala...i shta tjesh sad...zenish se ili shta vetj...to je sad ne bitno
...ali mene zanima to kako da proverish pre ulaska
...drugarica je spomenula na chasu da ga naduvash...a profesorka je na to odg..."navuci ga posle toga ako mozhash"..onda smo se mi slatko ismejal...ali ostali bez odg.
 
Poslednja izmena:
Ti ga pre upotrebe izbushish iglom i reshish svaku dilemu... :D Posle toga u apoteku i kupish pilule "Dan Posle" - 390 din. i pratish nacin upotrebe koji ide uz njih... Sex : Svadba - 1:0 i nema sekiracije i glavobolje... :twisted:
 
Ti ga pre upotrebe izbushish iglom i reshish svaku dilemu... :D Posle toga u apoteku i kupish pilule "Dan Posle" - 390 din. i pratish nacin upotrebe koji ide uz njih... Sex : Svadba - 1:0 i nema sekiracije i glavobolje... :twisted:

xa xa xa bash si simpatik....to ako hotjesh s tobom da upotrebim...:twisted::twisted::twisted::roll:
 
Morash da budesh informisan kada pola ortaka ima moj broj na Speed Dial-u za hitne slucajeve kao shto je PRC-SHTRC sindrom, a i proshle godine sam delio shtand sa organizacijom 21dan.com na Exitu pa sam shto shta propratio, cisto za nedaj boze... Inace Cupka.... Gde zurish... prvo pice, pa vecera a posle ce da vidimo.... nisam ja bash jeftin :D .
 
wow, kakva tema...
apstinacija je najbolja preventiva
a na kraju krajeva, zasto bi preventive uopste i bilo...deca su nam ukras sveta
kad budem zaradio velike pare, otvoricu dom za sirocad,tj. za sve "nenadane"
pa nismo bre mi Kinezi da biramo da l' cemo da radjamo ili ne...ima da se radja
poenta je, ne koristite kondome, gubi se sav osecaj:)
 
nemoj Cajki da varas narod...kruze razne bolestine...kondom glavu cuva

Da nismo zapali u duboku moralnu jamu ne bi razmišljali o tim bolestima. Prihvatili smo promikuitet kao nešto potpuno normalno, a samim tim i otvorili vrata svim tim bolestima i ogromno tržište za Trojan, Durex i ostale kompanije koje mnogima sex čine porilično skupim "hobijem".
Zameni sex vodjenjem ljubavi i neće ti trebati kondomi.
 
Zameni sex vodjenjem ljubavi i neće ti trebati kondomi.

tapshiq3.gif


Upravo.
Ne znam samo da li su ljudi danas do te mere neobavešteni da nisu ni svesni koliko rizikuju ili izgleda idu logikom: ˝to se dešava drugim ljudima...˝ :roll:
 
Shta da vam kazem... nisu kondomi skupi kolko su korisni, ali ako vec hocete da se upushtate u igru bez prezervativa, pazite skim ste... BTW ... kondomi su jeftiniji od bilo cega drugog shto ce te morati da platite da bi ste se reshili problema koji je nastao zbog njegove neupotrebe i to pod uslovom da taj problem moze da se reshi.
 

Back
Top