Sta je ucinila vlast u radikalskim opstinama za svoje sugradjane?

Pa evo u Zemunu.Bili su pre 2000-e na vlasti i sada opet.

Sredili su centar Zemuna,od Gospodske ulice napravili zemunsku Knez Mihajlovu,dosta skola su sredili,zemunski kej je najuredjeniji u citavom BGD-u za razliku od recimo novobeogradskog dela gde je na obalama smece na zemunskom papiric ne moze da vidis,kada su prosli put bili na vlasti obnovili su zemunsko porodiliste koje nije radilo od 1976-e godine....,renovirani su i neki vrtici recimo skoro je sredjivan vrtic na Kalvariji,menjan komplet stari krov itd...
 
Pa evo u Zemunu.Bili su pre 2000-e na vlasti i sada opet.

Sredili su centar Zemuna,od Gospodske ulice napravili zemunsku Knez Mihajlovu,dosta skola su sredili,zemunski kej je najuredjeniji u citavom BGD-u za razliku od recimo novobeogradskog dela gde je na obalama smece na zemunskom papiric ne moze da vidis,kada su prosli put bili na vlasti obnovili su zemunsko porodiliste koje nije radilo od 1976-e godine....
U Zemunu su radikali na vlasti non-stop.
 
Ma mislim na same radikale,nemaju nijedan argument sta to njihova vlast moze da napravi...vidis kako cute ko pacovi.

A kako ja iz BGa da znam sta radi radikalska opstinska vlast u Sumadiji ili Vojvodini. Znam da su Zemunci zadovoljni, znam da je Stara Pazova procvetala posto kroz nju cesto prolazim kad idem u vikendicu...I toliko ja znam. Izvoditi tako tendeziozan zakljucak, u fazonu ako ne znate sta su uradili onda oni ne znaju nista, pogotovo sto lokalna vlast najcesce dobija pomoc iz drzavnog budzeta, je glupa!
 
Koje licemerstvo. Prvo pljuju po toj EU, pa sarađuju. A od Kikinde su napravili ruševinu.

Pluju politiku EU, ali su 100 piuta rekli da zele da saradjuju sa njima u svim sferama, ja ne znam gde je tu licimerstvo. Licemerno je da se cepis istoj toj EU i Americi dok te rasparcavaju. Licemerno je da Tadic izjavi da niko ne trazi da se odreknemo Kosmeta, dok Rupel, Ren i Soljana pricaju o dobrosusedskim odnosima sa Kosmetom i Kosovskim evrointegracijama! To je napad na covekov intelekt.
 

Back
Top