Siptari pozdravljaju SSP

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

big l

Zainteresovan član
Poruka
119
kao neupucen u sadrzinu gorenavedenog ugovora pokusao sam zdravorazumski da dodjem do nekog zakljucka da li je to potencijalno dobro ili lose, kad ne lezi vraze.... vidim na b92, siptari sa juga Srbije (Presevo, Bujanovac, Medvedja) se raduju, i pozdravljaju potpisivanje SSP-a... Ljudi koji traze autonomiju, sa ciljem pridruzivanja KiM i cepanjem od Srbije pozdravljaju taj akt! Ne, ne... kad mi vec ne znamo sta se desava, siptari sigurno znaju, dakle, ne valja....
P.S interesuje me da mi glasnovikaci ovog bezumlja objasne koje interese imaju siptari da pozdravljaju i podrzavaju potpisivanje SSP? Da ne spominjem cedine hvalospeve evropi...
 
Sad će vam, ovi evropejci, reći da se Šipci raduju, kao građani Srbije, što će lepše da žive, a pri tom će zanemariti činjenicu da ti građani Srbije ne žele to da budu u buduće. Njihova želja je da budu građani Kosova, a kasnije i Velike Albanije.

Da vas čujem evropejci. Zašto se Šiptari raduju?
 
kao neupucen u sadrzinu gorenavedenog ugovora pokusao sam zdravorazumski da dodjem do nekog zakljucka da li je to potencijalno dobro ili lose, kad ne lezi vraze.... vidim na b92, siptari sa juga Srbije (Presevo, Bujanovac, Medvedja) se raduju, i pozdravljaju potpisivanje SSP-a... Ljudi koji traze autonomiju, sa ciljem pridruzivanja KiM i cepanjem od Srbije pozdravljaju taj akt! Ne, ne... kad mi vec ne znamo sta se desava, siptari sigurno znaju, dakle, ne valja....
P.S interesuje me da mi glasnovikaci ovog bezumlja objasne koje interese imaju siptari da pozdravljaju i podrzavaju potpisivanje SSP? Da ne spominjem cedine hvalospeve evropi...

Mozda to sto je SSP prvi uslov za ukidanje viza.Kad Srbija dodje na beli listu moci ce da odjure za svajcarsku,Nemacku,Holandiju,i pomognu rodjacima u rasturanju narkotika.Mislim da se pre raduju buducem biznisu,a da je manje politika u pitanju;)
 
b 92 je nova tv bastilja kao i taj sajt,hteo sam tamo dvaput da postavim komentar oko jedne teme,čak sam bio to sročio da sam neutralan ali je moderator to izvalio sta pišem izmeju redova i nema teorije eto to je srbija za koju se oni zalažu
 
Sad će vam, ovi evropejci, reći da se Šipci raduju, kao građani Srbije, što će lepše da žive, a pri tom će zanemariti činjenicu da ti građani Srbije ne žele to da budu u buduće. Njihova želja je da budu građani Kosova, a kasnije i Velike Albanije.

Da vas čujem evropejci. Zašto se Šiptari raduju?

Ha, pa raduju se ljudi što je njihova zemlja bliža EU :D.

Nego, kontrapitanje, znaš li da je pored Koštunice i Nikolića potpisivanje SSP-a osudio i - Haris Silajdžić? Mora da se Haris po stare dane predomislio i počeo da voli i Srbe i Srbiju, pa se brine da nas EU ne zaebe :lol:.

Meni nisu bitni ni Šiptari ni Harisi. Bitno je da je Srbija na dobrom putu. Shvatićete vi to jednom...
 
E sad ne valja sto su podrzali SSP ne valja ako to nebi ucinili... ''Kolko ljudi tolko cudi'' ... A jes u ustavu pise da je Srbija iskljucivo drzava Srba i drugih ovi drugi su tu samo tek onako po potrebi ili privremeno...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top