Naj devojke metala...

Nodi-wolf

Domaćin
Poruka
3.965
Fora je u tome da postavite sliku devojke koja se bavi metal muzikom...
12349_photo.jpg

1-web.jpg

Jeste da su gothic i da su domace,
ali zasluzuju...

simoneey7.jpg

simoneandherstunningeyeky4.jpg

Moji predlozi...
 
Po mom ukusu naj devojka metala je Simone (Epica), zovem je Ariel jer mi liči na malu sirenu sa onim slatkim malim nosićem, crveno kosom i plavim okicama. Ali, elem slika je već postovana, tako da je meni uskraćeno to zadovoljstvo. Dodaću neke druge (zlatne rezerve):

Sabina Classen (Holy Moses)
hm3.jpg


Maria Kolokouri (Tristessa, Lady Lilith) - Astarte, Lloth, Insected
29goqkl.jpg

3.jpg


Sharon Den Adel
within-temptation_001111_MainPicture.jpg


Dana Duffey (Satania) iz Demonic Christ
355d209b7a11.jpg


Metallic Kitty (Decadence)
725175187_l.jpg

http://img127.imageshack.us/img127/7877/img5455zq3.jpg[IMG]

Rebecca Cords (Aesma Daeva)
[IMG]http://i27.tinypic.com/280jibo.jpg

Johanna DePierre (Amaran)
30bmlmx.jpg


Nera (Darzamat)
Nera_Darzamat_Darzamat_1649616.jpg

thumb.jpg


Vessela (Pagane) - Bleeding Black
6869_photo.jpg


Andrea "Nebelhexë" Haugen (Hagalaz' Runedance)
hagalaz2.jpg


Maja Konarska - Vocals (Moonlight, Sirrah)
moonlight.jpg


Marta Meger (Kayzen, Enter Chaos, ex-Immemorial)
4570_photo.jpg

kayzen01.jpg


Vivian Slaughter -l- Mika Penetrator -l- Risa Reaper (Gallhammer, Congenital Hell)
Gallhammer.jpg


Flagitious Idiosyncrasy In The Dilapidation (Makiko, Kyoko, Kanako, Tomoko)
30341_photo.jpg


Ji-In Cho (Krypteria)
trial.jpg


Cadaveria (DyNAbyte, ex-Opera IX)
sha05.jpg
 
Da, nema vređanja. Ja više volim svinje nego Tarju :grin: il kako god da se zove. Nema ona lepu boju glasa, već samo školovan glas, pa zna da peva da dobro zvuči, al mene to smara. Elem, ukusi su različiti, a nema potrebe za bilo kakvim vređanjem. Lepu boju glasa, boju kose, boju očiju ima jedino moja Ariel

how-disney-princess-works-3.jpg


23sgadu.jpg


P.S. samo nek proba neko da je uvredi :twisted:
 
Poslednja izmena:
mmm metalne devojčice...

Ne pratim baš nešto bendove sa ženskim vokalima, ali znam da ima dosta dobrih, a slike većine ste postovali već...
Dobra je Simonida iz epice, nije baš nešto lepa al je riba za sve pare...

anyway:

l_f622c4d37ebd3c8e80c37188c992373e.jpg

lauren_harris.jpg

Lauren HARRIS

jednog dana kad se udam za nju postaću deo velike Maiden porodice :D
Postaću Stevov zet :lol:
 
Tarja nije metal

Pa ja stvarno ne znam šta je onda, po tvom mišljenju...Žena ima sjajan glas koji se takodje sjajno uklapao uz metal muziku.
Uz Nightwish je svakako bila metal, jedino ako gledaš ove njene nove pesme koje to nisu.

tarja je svinja

Pa koliko znam tema je da se postavlja koje su po tvom mišljenju naj metal devojke, Tarja je po mom mišljenju najbolja...Ako je to tvoje mišljenje,ja tu ne mogu ništa,ali nema potrebe za vredjanjem...
 
Meni je Simone stvarno najdraža (((:
Kash_02-1.jpg


za njom Kitty iz Decadence, po meni je prešišala Gossowku po glasu... Sharon naravno, pa ova iz Krypterie kojoj nikada neću zapamtiti ime i Andrea iz Hagalaz' Runedance (mada ne vidim kako ona spada u metal al' nema veze)... i neke koje nisu pomenute dosada:

Liv Kristine (Leaves' Eyes, Theatre Of Tragedy)

jdo532f3-1.jpg


Vibeke Stene (ex-Tristania)
tristania858_1174389417-1.jpg


Marcela Bovio (Stream Of Passion, Elfonia)
elfonia_03-1.jpg


Floor Jansen (After Forever)
floor-jansen-after-forever.jpg


Charlotte Wessels (Delain)
charlotte.jpg


Melissa Ferlaak (ex-Aesma Daeva, ex-Visions Of Atlantis)
melissaoj6.jpg


Manda Ophuis (Nemesea)
109788070608103902.jpeg


Tanja (Lullacry)
Lullacry-1.jpg
 
Meni je Simone stvarno najdraža (((:

Zbog ove izjave te obožavam. Što se tiče lepojke iz Krypterie, pa i ja sam njeno ime copy/paste ;) Inače, skoro sve koreanke su mnogo slatke, samo imena...pa ne umem čak da razlikujem ni muško od ženskog. Andreu jeste teško svrstati u metal, mada je ima u metal enciklopediji, više je ona iz mračnog sveta ambijentala i folka, ali slika mi je bila mnogo slatka. Sve jedno staviću njenu mračniju sliku, ali tu ne znam dal može išta da se vidi. Da, sviđa mi se njena boja glasa, i to što svira gomilu tradicionalnih instrumenata, prava je umetnica i vredna pomena, bez obzira na sve.

Usput, ja za Tarju nisam rekla da je svinja. Rekla sam da svinje više volim. Ono njihovo slatko grok-grok...ma rođeni death metalci. Ja čak ni ne jedem svinjetinu, jer obožavam životinje. Al nemam ništa ni protiv koga dok se to god ne tiče mene. Rekla sam da Tarja zna da peva (meni lično ne prija boja njenog glasa), kad je ulazila u ovaj naš svet ušla je tako što nije znala šta je metal, ali volela je da peva, radila neki sympho metal s Nightwish-om, ali sada više solo definitivno nije metal, i nema više šta da traži na ovoj temi.

Evo Andree Nebelhexë sa svojom drugaricom Tanjom Nachthexe (bend se zove Aghast)

14834_photo.jpg
 
Heh, drago mi je (: Simone je jedinstvena, i oduševila me je momentalno od prvog trenutka kada sam je čula i videla. Nisam još naletela na nekog ko je toliko voli kao ja, ali evo čini mi se da sada jesam (:
Andrea je stvarno nekako posebna, imam 3 njena albuma i ono je fantazija. Svrstavaju je kao u neki neo-folk, al' to je sve opet na granici.
Takođe retko ko zna za Krypteriu, što je prava šteta, devojka izuzetno peva a i izgleda. Setih se jedne dobre njene slike:


Krypteria_by_BlackJeremy.jpg
 

Back
Top