SVE GLUPOSTI TOMISLAVA NIKOLIĆA

zeksiv

Ističe se
Poruka
2.186
Kratke izjave

• Istina je da je posle gubitka Kosova bilo tesko ostati u vlasti, ali SRS nema kome da ostavi vise od milion glasova sa proslih izbora...
(Glas Javnosti, 18. oktobar 1999.)

• Nisam zavrsio fakultet, jer nije valjao Zakon o univerzitetu.
(Blic, 31. decembar 1998.)

• Mi vise necemo dozvoliti da bas svako moze da razgovara sa predsednikom Jugoslavije i Srbije. Mi cemo sad da odredjujemo nivo.
(Blic, 31. decembar 1998.)

• Hocu da saradujem sa Zapadom onako kao što sam pre petnaestak dana u Strazburu slomio kicmu Hariju Holkeriju.

* * *

O Vojislavu Šešelju : "Šešelj je najveci intelektualac koga sam sreo u životu. On mi je rekao (i ne stidim se da to kažem) koje knjige prvo moram da procitam ako mislim da budem uspešan politicar. Poslušao sam ga. Mnogo sam ucio i naucio."

Povlaci se iz politike ako ne pobedi : "Mislim da sam suveren i u drugom krugu, a ako se cela Srbija tada udruži protiv mene, to opet znaci da me narod nece. Što bih se ja, onda, bavio više politikom? Inace, ubeden sam da niko ne može da me pobedi, na nekim drugim izborima možda, ali sada ne."

Saradnja sa Hagom : "Ja bezuslovno necu nikog da slušam, a ako budem predsednik Srbije, nisam ja taj kojeg treba pitati hoce li ispuniti haške uslove. Sa Hagom mora da saraduje Vlada Srbije, tako kaže zakon. Ja mogu da se sa tim zakonom ne slažem, ali ga poštujem. Predsednik Republike ne trci po Srbiji da hapsi haške optuženike."

Plan za Kosovo: "Ocekujem da UN odobri naš plan i dozvoli da se naše trupe vrate na Kosmet u skladu sa Rezolucijom 1244, što bi potpuno zaštitilo naš narod. Ukoliko UN ipak odbije plan, tražio bih predlog vlade i, tek na osnovu njega, proglasio ratno stanje, ukoliko se ukaže kao potrebno. Pored toga, diplomatija bi morala da obavi svoj posao, a ukoliko bi se kao jedino rešenje pokazalo slanje naših trupa u pomoc Srbima, na Vrhovnom savetu odbrane bih insistirao da se to i uradi."

Kad ocekuje vanredne izbore : "Ako budem predsednik, vanredne izbore cemo sigurno imati u roku od dva meseca."

Šta obecava: "Obecavam da cu da promenim u Srbiji sve ono što ne valja. I kad im kažem da u Srbiji nece biti kriminala, kad im kažem da cemo imati cestitu vladu, kad im kažem da vojska i policija nece ici metar izvan granice, kad kažem da cu u okviru svojih nadležnosti da se borim da Kosovo i Metohija po rezoluciji ostanu u našem sastavu, da rešim status Albanaca na Kosovu, znaju da cu to da radim." (...)

"Hleb nece biti tri dinara, ali je povratak srpske vojske i policije na Kosovo, u okviru mirovnih snaga, i dalje aktuelan. Kao i pripajanje Republike Srpske i Republike Srpske Krajine Srbiji."

Velika Srbija uz blagoslov UN-a: "Velika Srbija je tolika kolika je danas i nadam se da ce jednog dana Ujedinjene nacije omoguciti svakom gradaninu pa i Srbima da mirno i bezbedno žive na svojoj imovini. To ce ponovo otvoriti pitanje statusa Republike Srpske Krajine, koja je na izvestan nacin vec bila priznata od strane UN-a i bila pod njihovom zaštitom. Mislim da Bosna i Hercegovina, ovakva kakva je, ne može da opstane i da Republika Srpska nema drugi put, osim državne zajednice sa Srbijom i Crnom Gorom. Takode se nadam i da se SCG nece raspasti."

Da li bi Srbija njegovim izborom došla u izolaciju : "Evropa ce o tome da li sam demokratski predsednik moci da sudi tek kada budem na toj funkciji. To što sam visok 1,92 metra i što imam sto kila nije osnov da kažu da sam nedemokrata."

* * *


Izdajnici, ustaše, okupacija i EU
B 92, 28. februar 2006.

"Premijer je saglasan s tim izrazom, možda to ne sme da vam kaže, ali sačekajte... ja bih voleo da Kosovo i Metohija dobiju autonomiju u okviru Srbije i onda bi to sve palo u vodu, ali bude li negativnog rešenja, sačekajte tu sednicu Skupštine da vidim ko će od poslanika biti protiv toga da upotrebimo termin okupacija. Baš bih voleo da vidim tog izdajnika, to će biti izdajnik "
 
Ovo mi nekako pristaje uz Tominu temu... :D

SM143~Welcome-To-Hell-Posters.jpg
 
mogli ste napraviti jednu te istu temu SVE GLUPOSTI DRAGIH NAM BOKIJA I TOME!posto su obojica banditi,jedan je nacionalista,a drugi ni sam ne zna sta je.ovi sto su sad u vrhu nakrali se,a ovi nacionalisti se ljute zato sto su se oni nakrali pre 10 godina pa im se sad trose zalihe pa opet hoce da uzjasu narod.
 
I ja mislim da sve namerno radi, kako kad mu odgovara...Mozda mu je odgovaralo da bude dalje od vlasti, a sad kako ce...videcemo...

Mnogo je u poslednje vreme izbacen iz takta...
Treba biti strplijv,politika je to..
Mada kad ga pogledam probi me neka negativna energija od njega..
I spotove koje su pravili kao iz groba da su izasli...
Nema nista vedro i milo da pogledas da se opustis..
Nisam za LDP ali kad pogledam te njihove reklame,
prosto sam iznenadjem kolicinom pozitivne energije u njima..
 
Mnogo je u poslednje vreme izbacen iz takta...
Treba biti strplijv,politika je to..
Mada kad ga pogledam probi me neka negativna energija od njega..
I spotove koje su pravili kao iz groba da su izasli...
Nema nista vedro i milo da pogledas da se opustis..
Nisam za LDP ali kad pogledam te njihove reklame,
prosto sam iznenadjem kolicinom pozitivne energije u njima..

Ni ti ni ja necemo moci da proniknemo u "tajne" spotova i politickog marketinga. Meni su i jedni, i drugi, ustvari SVI, nekako vestacki, a znas li zasto? Zato sto trose narodne pare na spotove, a ovamo znaju da sirotinja umire od gladi. E, zato nisam politicar i nikad necu da se bavim time. Laku noc!
 
Radikalski "crni" biseri
biser 01- "Ako tomislav nikolic izgubi prdsednicke izbore,ja se povlacim iz politike" (Vucic)

biser 02- "Nijedan poslanik nece dobiti platu dok se ne isplati zadnja penzija"/ (a na pitanje zasto primate plate:) - "pa sad smo na vlasti!" (srs poslanik pre/posle vlasti)

biser 03- "Mi smo sa Milosevicem bili dok je branio Srbe, a kad ih je izdavao onda nismo"...(a posle smo opet bili sa njim...) (Seselj/Toma/Vucic)

biser 04- "I Tito je imao problema sa nogom pre smrti" (Tomislav Nikolic o Zoranu Djindjicu)

biser 05- "Narko demokrate" (Svi iz vrha srs-a,narocito-ona curka Gordana Pop Lazic u emisiji zamka (pink srstv-a)

biser 06- "Sram te bilo, dzukelo jedna" -Toma Nikolic (Skupstinska beseda- mudrog vladike)

biser 07- "Ma ko je spominjao porodicu Milosevic...(posle 7min.): Pa porodicu Milosevic, nego koga drugog" (Aleksandar Vucic u emisiji zamka,na pitanje na koga se odnosi zakon koji guraju u skupstini)

biser 08- " Sapleo se na Bananu... "(Vojislav Seselj o prebijanju Baralica,inace Seselj nije bio dovoljno musko da licno to uradi,samo je voajerisao dok je Baralica obradjivao telohranitelj)

biser 09- " Zardjala kasika"... (Seselj,-najgora stvar koju mozes reci pred tv kamerama)

biser 10- "Ne vidim nista pozitivno u EU, osim sto je zla" (Toma Nikolic)
biser 10b -"i mi radikali smo za Eu"(prilikom jednoglasnog usvajanja skupstinske rezolucije)

biser 11- "Radnici rade kod privatnika kao robovska snaga" (Toma Nikolic o kapitalizmu i privatnoj inicijativi) (pravo-komunisticko lice Tome)

biser 12- "Sadam je prijatelj Srba" (Seseljev lapsus, hteo je reci prijatelj radikala sa 2.000.000$ stranacke donacije)

biser 13- "Crvena vestica" (Seselj,ostali - za Miru Markovic,buduceg kolaicionog partnera i sada "jadnu,ugrozenu porodicu Milosevica")

biser 14- "ugrozena porodica" (Vucic u skupstini- za porodicu Milosevic koja trosi milione u inostranstvu)

biser15- "Brak bez dece nije brak" - Tomislav Nikolic na gostovanju na TV Politika

biser16: " Оно што данас у свету Руси бране, више нико не може да нападне. " (osim Ukrajine), Toma...

biser17: " Ми смо најстарији народ на свету." Toma,opet

biser18+ Spiska "izdanja" te stranke:

"Геноцидни израелски дипломата Теодор Мерон"
"У чељустима ***** Дел Понте"
"Поцепана хашка инквизиторска одежда"
"Хашки досије набеђеног ратног злочинца"
"Стазом славе, у служби отаџбине у иностранству
/ Кина, Ирак"
"Челични војвода"
"Афирмација парламентаризма"
"Суочавање са хашким инквизиторима"
"Четнички војвода пред Хашким трибуналом"
"Жигосање досманлијског бешчашћа"
"Слом савезне државе"
комплетан списак,Томислав Николић:
"Ни победа ни пораз"
"Све за Косово и Метохију"
"Отета победа"

Naslovi sami govore za sebe:
- od genocidnog Jevrejina,preko "staza slave i otadzbine-Irak,Kina"...,pa do "ni pobeda ni poraz" i "oteta pocbeda" Sto su verovatno naslovi vezani za gubitak Kosova dok su bili na vlasti. Sve sami uspesi, jedva cekam nove uspehe,takve uspehe...

biser 19- "IBAR TREBA OSPOSOBITI DA POSTANE PLOVAN" (Miljko Cetrovic,kandidat za gradonacelnika Kraljeva)*

*u Kraljevu je Miljko Cetrovic na poslednjim lokalnim izborima bio kandidat za gradonacelnika. Jedno od njegovih obecanja (a to je bilo obecanje i njegovih predhodnika clanova SRS)je da ce kada SRS dodje na vlast KRALJEVO POSTATI LUCKI GRAD.PITATE SE KAKO? PA TAKO STO , kaze Miljko, IBAR TREBA "OSPOSOBITI" DA POSTANE PLOVAN.Tako ce Kraljevo preko Ibra i Zapadne Morave postati povezan sa Crnim morem. Rece covek i ostade ziv.Inace svako ko je bio u Kv i video Ibar zna da ta reka kod samog usca u Moravu moze da se pregazi a i sirina korita je pedesetak metara!

biser 20-"Ми хоћемо да помогнемо и Коштуници и Тадићу да државне функције на којима се сада налазе обаве тако да дођемо до најбољег решења за Косово и Метохију јер око тога нема погађања. Само што они помоћ нити траже а све мање и заслужују"

Znaci po Tomi, treba oko Kosova zajedno sa Kostunicom i Tadicem, ali ne zadugo (citaj ko j**e Kosovo, vaznija je mrznja i pljuvanje pol.protivnika)

biser 21- "Јавне дискусије су маска и свако нормалан се тога клони. " (Toma totalitarista, jos jednom)

biser 22 - "Ми смо данас припремили један велики камион са обећаних сто персоналних рачунара, сто штампача, сто скенера, сто копир- апарата. То иде на неку царину у Луку Београд. Нисам ни знао да тамо мора да иде."

(Toma legenda,ne zna sta je carina- a hoce da vodi drzavu)

biser 23- "То вам је ко прохибиција у Америци. Неће да се носи јавно алкохол него ће да се кријући носи"

(Pleonazam Tomasa iz serije "sta sam ti skuvao danas,to izedi". Covek je verovatno hteo da kaze: Nece da se nosi javno alkohol, nego krisom)

biser 24- Томислав Николић: " Ја сам био аматерски спортиста, нисам постигао врхунске резултате, није било времена, нисам био посвећен томе до краја. Али је читава та процедура око избора председника Олимпијског комитета била јако смешна "

kakva psihodelija,ja bio amaterski sportista, a sad malo o o.k. !!


biser 25- "И ту је мој став јасан. Наша деца, која зовемо малолетницима, већ имају децу. Биолошки сат се променио одавно. То више нису деца"

(opet Toma legenda koja hoda, ili on to gleda klinke od 15 godina malo drugacije?)

biser 26- "Тамо се седишта продају 15,20, то се преноси као акције, као имовина, као породична успомена, као слике. Место на стадиону, једно, два, деле комшије два места, па једне недеље иде један са супругом, идуће недеље иде други, и он сме да поведе децу на фудбалску утакмицу. Ви не смете да пустите дете на фудбалску утакмицу. Значи, није то западна тековина, то је наш изум. Наш..."

(Toma tvrdi da su nas Spanci i ostali prljavi zapadnjaci kopirali za sezonske karte!! Kakav ludak...)
 

Back
Top