Potpuni krah sulude politike Vojislava Koštunice

Gold Fish

Zainteresovan član
Poruka
366
Ruski ministar inostranih poslova Sergej Lavrov izjavio je da bi bilo bolje da je SSP potpisan još ranije,ali da je "bolje ikad nego nikad".
Šta na ovo ima da kaže Vojislav Koštunica,zašto Rusija podžava evropsku budućnost Srbije,a njegova klika ne?
Da li Rusi misle bolje Srbiji i njenim građanima nego DSS-NS??
Ovo je potpuni politički slom sulude politike mračnih,fašisoidnih lopova i njihovih tajkunskih mentora,pozivam Vojislava Koštunicu da se ukloni sa političke scene ili da izvrši harakiri!
 
Rusi su jako "odusevljeni" Mlađom i njegovim stavom oko privatizacije NISa...a u kojoj je koaliciji Mlađa

ako se uzme u obzir jednačina dobijanja izbora u Srbiji od 1989 do danas koliko sam ja to shvatio...
DEPOS SPO i još neko.................................. propalo
koalicija ZAJEDNO SPO i još neko ................. propalo
DOS bez SPO................................................uspelo
Vuk podržao Velju na prošlim izborima .............izgubio
a gde ja sad SPO?

da se razumemo nisam imao pravo glasa na prve tri opcije
dok na zadnjoj jesam ...ali malo logike nije na odmet
 
Ruski ministar inostranih poslova Sergej Lavrov izjavio je da bi bilo bolje da je SSP potpisan još ranije,ali da je "bolje ikad nego nikad".
Šta na ovo ima da kaže Vojislav Koštunica,zašto Rusija podžava evropsku budućnost Srbije,a njegova klika ne?
Da li Rusi misle bolje Srbiji i njenim građanima nego DSS-NS??
Ovo je potpuni politički slom sulude politike mračnih,fašisoidnih lopova i njihovih tajkunskih mentora,pozivam Vojislava Koštunicu da se ukloni sa političke scene ili da izvrši harakiri!

Cista packa Srbiji sa Ruske strane,zbog NIS-a.;-)
 
Ruski ministar inostranih poslova Sergej Lavrov izjavio je da bi bilo bolje da je SSP potpisan još ranije,ali da je "bolje ikad nego nikad".
Šta na ovo ima da kaže Vojislav Koštunica,zašto Rusija podžava evropsku budućnost Srbije,a njegova klika ne?
Da li Rusi misle bolje Srbiji i njenim građanima nego DSS-NS??
Ovo je potpuni politički slom sulude politike mračnih,fašisoidnih lopova i njihovih tajkunskih mentora,pozivam Vojislava Koštunicu da se ukloni sa političke scene ili da izvrši harakiri!

Ne lupaj.Lavrov sad priča o tome šta bi bilo kad bi bilo...Mogao je ranije da savetuje Koštunicu da otrči u Brisel i da traži od Evrope da se taj sporazum potpiše.Sad i moja baba može da nagađa i da lupa da je bolje da su komunisti digli revoluciju i došli na vlast pre proglašenja Kosova i do proglašenja ne bi došlo.Uostalom Lavrov nije rekao da kada se proglasila nezavisnost Kosova da treba trčati u Brisel i potpisivati ikakve sporazume,jer je to samo so na ranu...A i da je to rekao što inače nije,možda je to njegov lični stav,a ne stav samog Putina...Ja lično podržavam Koštunicu doktor Vojislava...
 
kostunica.jpg

E, mlohavi, mlohavi:mrgreen:
 

Back
Top