Pedofilija

ZORO-

Iskusan
Poruka
5.176
Cao, ja sam Zoro i ja sam.. ovaj nisam.. :lol:

Nego stvarno pre neki vikend u gradu prisljaka nam se neka drugarica i njene drugarice i pocnemo mi spiku. I ja gledam aj da vidim koja mi je najlepsa i posle par recenica ja zakljucim "ta". I pricamo mi lepo sve regularno imala je decka, njeni matorci pravili frku, raskinula je, sad joj je dosadno ovo ono. I slatko ona meni sve prica i ja je pito za godiste, kad ono 15 godina 93-e ejjjjj 93e!!!! :lol: Ajaoj majko mila ko se meni svideo pomislim ja. Bolestan si gari treba da se lecis. I nisam joj trazio broj fona iz tih razloga, mada je stvarno lepo izgledala i imala poprilicne sise i super izvajanu figuru. :rolleyes: Ali na kraju kad su je drugarice vukle jer moraju da idu rekosmo cao jedno drugom sa sve nekim cudnim pogledom i prosto se osetila neka tuga u vazduhu sto se rastajemo i sto se naravno vise nikad necemo videti. :oops: Odma ovi moji mafijasi skapirali da mi se svidela i naravno celo vece je bilo na moj racun. :lol: Aj neka eto i zasluzeno valjda.

I onda posle mi se opet svidi tako neka jedva punoletna, al je ovaj put ipak punoletna. :mrgreen: I super ona prica vesela, emotivna, zaebava se, bez ijednog kompleksa, iskrena, super izgleda. I ja ono opet osetim tu neku ebenu hemiju i opet kazem sebi e pedofilu jedan. :lol:

Inace i imao sam dosta mladje devojke tu racunam od vise od 10 god mladje i super sam se sa njima slagao. Svi nesto pricaju kao sta ces ti pricati sa njima ne razmisljate isto, ali uopste se taj jaz nije osetio o svemu smo lepo pricali i isto je ko i sa nekom starijom. I onda ono pitanje a sta ako njena zelja bude veca od tvoje potencije, ali opet sad nije da se hvalim ali i tu sve savrseno funkcionise i to koliko slusam price od drugova i citam ove forume bas sve i vise nego savrseno funkcionise. I tako jos niz nebuloznih pitanja tipa matorci, ali do sad su me i matorci uvek gotivili sto mi je onako cudno ali eto i to je tako.

Nego kako se covek leci od takvih ideja? :rolleyes: Od koliko godina je pedofilija od koliko nije? Sta bi vi radili u takvom slucaju da vam se pojavi neka ne bas punoletna ili jedva punoletna, a super se svidite jedno drugom?
 
Педофилијом се сматра склоност деци млађој од 14 година.
Склоност ка старијим малолетницима (14 - 18 година) или тинејџерима назива се ебедофилијом.
Не бих ти знао рећи шта бих тачно радио с девојком од 16, 17, 18 година, да ли бих је мувао или не...
Ипак зависи од ње саме и њене зрелости (Има овде на форуму једна девојка која има 18, и која ме је шокирала кад ми је то рекла. Ја сам мислио да је много старија. Она ми се, рецимо, свиђа.
Иначе, кад сам имао 20 онда сам све млађе од 18 сматрао клинкама и десила ми се слична ствар.
Цело вече сам разговарао с девојком и у једном тренутку је питам шта ради, а она ми одговори да спрема пријемни.
Ја је упитах за који факултет, а она ми рече за гимназију.
Добро се нисам срушио...
 
Ovo je za muškarce, ali pošto sam sve pročitala, hoću da se upišem. :)
Sto je samo muska tema? Kako se leci "ebedofilija"? :mrgreen: Eto vec sam nesto novo naucio.

gotivili te matorci :shock: ili ipak misliš na "matorke":cool:
Da gotivili me roditelji tih devojaka, kao nisu imali nista protiv. Pitaju ih "jel tebi lepo sa njim jel dobar prema tebi" i tako to one naravno kazu jeste. Pa onda kao nemaju nista protiv, kao sa nekim mora bolje sa njim nego sa nekim kretenom. A ponekad sam imao slucaj da me vise gotive matorci od same ribe. :lol: Mada izbegavam kontakte sa roditeljima. Ipak oni me ne zanimaju nego ona.
 
Da gotivili me roditelji tih devojaka, kao nisu imali nista protiv. Pitaju ih "jel tebi lepo sa njim jel dobar prema tebi" i tako to one naravno kazu jeste. Pa onda kao nemaju nista protiv, kao sa nekim mora bolje sa njim nego sa nekim kretenom. A ponekad sam imao slucaj da me vise gotive matorci od same ribe. :lol: Mada izbegavam kontakte sa roditeljima. Ipak oni me ne zanimaju nego ona.

pa to je baš lepo, znači da si fin, pristojan.. što bi rekli momak kakvog bi svaka majka poželela...al da se vratim na početak teme: po meni je pedofilija sve ispod punoletstva, a prava reč mi ne dolazi za parove gde je razlika u godinam veća od 10. Možda su te kombinacije nekome slatke i prijatne u nekom periodu ... mada sam ipak skeptik da je u takvim odnosima sve kako treba i zdravo
 
Pa ne mogu da zamislim da mi se svidi, poželim, klinca. Stvarno mi je nepojmljivo. Možda kada budem imala 60, pa mi se svidi neko od 28, ali nekako muškarci do 28, recimo, uglavnom izgledaju baš kao klinci, ma kako zgodni bili. A o interesovanjima i razgovorima sa njima da ne govorim. Stvarno ne znam kako neko može da se zaljubi u nekoga (ili barem toliko zagreje) ko nije oformljena ličnost, ako sam jeste.
 
Svi nesto pricaju kao sta ces ti pricati sa njima ne razmisljate isto, ali uopste se taj jaz nije osetio o svemu smo lepo pricali i isto je ko i sa nekom starijom.

to je lako objasniti, muskarci su po prirodi zatupljeni,
tako da su na istoj nozi kada je on stariji oko 3-4 godine

sad, ako je razlika veca od toga a i dalje se super slazete,
to ne znaci da je ona astronomski pametna pa se penje na tvoj nivo,
vec da si ti toliko zatucan da pricas sa maloljetnicom na istom nivou
 
to je lako objasniti, muskarci su po prirodi zatupljeni, tako da su a istoj nozi kada je on stariji oko 3-4 godine

sad, ako je razlika veca od toga a i dalje se super slazete,
to ne znaci da je ona astronomski pametna pa se penje na tvoj nivo,
vec da si ti toliko zatucan da pricas sa maloljetnicom na istom nivou

molim da se ovo ne zaboravi

:rotf:
 
to je lako objasniti, muskarci su po prirodi zatupljeni,
tako da su na istoj nozi kada je on stariji oko 3-4 godine

sad, ako je razlika veca od toga a i dalje se super slazete,
to ne znaci da je ona astronomski pametna pa se penje na tvoj nivo,
vec da si ti toliko zatucan da pricas sa maloljetnicom na istom nivou


:lol::lol::lol:
 
Nego kako se covek leci od takvih ideja? :rolleyes: Od koliko godina je pedofilija od koliko nije? Sta bi vi radili u takvom slucaju da vam se pojavi neka ne bas punoletna ili jedva punoletna, a super se svidite jedno drugom?

Ма, педофилија је болест, и везано је за децу а не за формиране девојке. Наравно да је ово са том 15-годишњакињом претерано (осим ако немаш 18 година), мада ни ту човек не може да буде начисто. Знам за један неуобичајен пример, лик од 23+ године који је излазио баш са девојком од 15, и венчали су се кад је она напунила 18-19. До тада ју је враћао кући до кад су рекли мама и тата. :)

Колико Јулија беше имала година? 13? А Ромео 30.
 
Ne volim vidjeti klinku sa bas starijim muskarcem..........vjerovatno nije tako, ali, ja imam osjecaj kao da je ona prisiljena, iskoristena..........

Uvijek sam bila protiv velikih razlika u godinama, obrazovanju, stalezu.............a onda upoznam decka 11 godina starijeg, bez jasne vizije o zivotu, bez bilo kakvog plana sta dalje, sve ono sto mi je prije bilo neprihvatljivo.......i razgovor je bio savrsen, zeljela sam satima cavrljati sa njim, o svemu, jer sa godinama cuo je, naucio mnogo toga, bogato zivotno iskustvo....citao, upijao.......imao odgovore na moja dosadna pitanja.............jednostavno, imao mnogo toga sto mladi momci nemaju, na sta ne obracaju paznju, sta ne vrednuju...........

Tako da, ako ti se dopada...samo naprijed, ako je vec punoljetna...........moze biti lijepo, poucno...mada vjerujem da tolika razlika u godinama potire sanse za bilo sta ozbiljno!
 
ne moze se pominjati period italijanske renesanse i uporedjivati sa danasnjim shvatanjima. tada je zena vec bila starica sa 30. dakle, u 13 je bilo normalno da se uda. to su neka prosla vremena.
 
to je lako objasniti, muskarci su po prirodi zatupljeni,
tako da su na istoj nozi kada je on stariji oko 3-4 godine

sad, ako je razlika veca od toga a i dalje se super slazete,
to ne znaci da je ona astronomski pametna pa se penje na tvoj nivo,
vec da si ti toliko zatucan da pricas sa maloljetnicom na istom nivou

Nema bre tu uopste nivoa u komunikaciji. Mislim koja je to komunikacija koju vode osobe od 20 godina i koju vode osobe od 30 godina? U cemu je tu razlika? Tu bre nema razlike. Samo ima nekog iskustva vise tipa obaviti sve sto mislis u neki celofan pa da ne deluje previse sirovo. ;)
 
Nema bre tu uopste nivoa u komunikaciji. Mislim koja je to komunikacija koju vode osobe od 20 godina i koju vode osobe od 30 godina? U cemu je tu razlika? Tu bre nema razlike. Samo ima nekog iskustva vise tipa obaviti sve sto mislis u neki celofan pa da ne deluje previse sirovo. ;)

zar ne picas o sebi i maloljetnici, hm? :lol:
cudna neka maloljetnica od 20ak godina.....
 
pa to je baš lepo, znači da si fin, pristojan.. što bi rekli momak kakvog bi svaka majka poželela...al da se vratim na početak teme: po meni je pedofilija sve ispod punoletstva, a prava reč mi ne dolazi za parove gde je razlika u godinam veća od 10. Možda su te kombinacije nekome slatke i prijatne u nekom periodu ... mada sam ipak skeptik da je u takvim odnosima sve kako treba i zdravo

Ej matorci su nebitni u prici. I nemam pojma sta matorci vide u meni i ne zanima me. Meni je bitno da se ja njoj svidjam kao i ona meni. I jeste da meni obicno daju i po 5 godina manje nego sto imam al opet to smatram kao kompliment a ne kao uvredu. Kad vidim kako su neki likovi propali bas ih zalim al sta me briga. Takodje je i u duhu ostati "mlad"(tj prirodan, neiskomplexiran, ne padati pod sablone) po meni bitna stvar. Eto i ja bio skeptik pa probao pa video da je sve to manje vise ista stvar. Mozda su i skepticni oni koji nemaju takvih iskustava, trenutno mislim na jednog mog druga koji je isto tako skeptican kad cuje za vise od par godina mladju curu. Mada ja to njemu karakterisem kao neki kompleks.
 
Ne volim vidjeti klinku sa bas starijim muskarcem..........vjerovatno nije tako, ali, ja imam osjecaj kao da je ona prisiljena, iskoristena..........

Uvijek sam bila protiv velikih razlika u godinama, obrazovanju, stalezu.............a onda upoznam decka 11 godina starijeg, bez jasne vizije o zivotu, bez bilo kakvog plana sta dalje, sve ono sto mi je prije bilo neprihvatljivo.......i razgovor je bio savrsen, zeljela sam satima cavrljati sa njim, o svemu, jer sa godinama cuo je, naucio mnogo toga, bogato zivotno iskustvo....citao, upijao.......imao odgovore na moja dosadna pitanja.............jednostavno, imao mnogo toga sto mladi momci nemaju, na sta ne obracaju paznju, sta ne vrednuju...........

Tako da, ako ti se dopada...samo naprijed, ako je vec punoljetna...........moze biti lijepo, poucno...mada vjerujem da tolika razlika u godinama potire sanse za bilo sta ozbiljno!

Iskreno i meni je nekad bilo kad vidim klinku sa starijim muskarcem ono dibidus varijanta, ali sad mi eto uopste nije cak sta vise meni je to super. Ma nema govora o nekoj prisili i iskoriscavanju tako bas ne razmisljam niti bi mi tako bilo lepo uopste. A fora je da svima bude lepo i naravno da uvek tako i bude.
Ma ne opterecujem se ja uopste sa ozbiljnoscu, mani je samo bitno da nam bude lepo, mada eto ima tu uvek nekih moralnih dilemica, al uglavnom se sve to da prevazici ako oboje to zele.
Pa kome nije slatko da cuje slatki glas od osobe koja ti prija. :-) I za divno cudo uopste te mladje osobe ne pricaju nista glupavo ili naivno kao sto mozda neki ocekuju da ce pricati, vec im je spika skroz ok i skroz na mestu.
 
Ма, педофилија је болест, и везано је за децу а не за формиране девојке. Наравно да је ово са том 15-годишњакињом претерано (осим ако немаш 18 година), мада ни ту човек не може да буде начисто. Знам за један неуобичајен пример, лик од 23+ године који је излазио баш са девојком од 15, и венчали су се кад је она напунила 18-19. До тада ју је враћао кући до кад су рекли мама и тата. :)

Колико Јулија беше имала година? 13? А Ромео 30.

Eto i jos sam nesto danas saznao sto bi bas trebao da znam. Cak smo mislili u prolazu da svratimo do Verone i Julijinog balkona, al nas nesto mrzelo iz Venecije da se cimamo.
Nego i ja sve mislim da je pedofilija bolest, a niko ne kaze kako se to leci.

Koliko si stariji od nje? Zavisi :P
Ja 33.
 
znash kako kazu:"ko sa decom leze popisan se budi"...ajd mozes da se prevaris par puta,ali po meni nema to bas puno cari..ja sam tu blizu chetri banke i ne bi ulazio u avanturu sa devojkom ispod 26...telo je telo,ali glavni organ zaduzen za sex je mozak..pristalica sam onog stara koka dobra juha..;)
 
zar ne picas o sebi i maloljetnici, hm? :lol:
cudna neka maloljetnica od 20ak godina.....

Ma ta od 15 je bila ko i da nije bila, al je bilo drugih od 20ak koje su bile.

ali 15 godina je premalo. sta bi sa njom? seks? mislim stvarno...a ako hoces da se drzite jedno vreme za ruke, jedno godinu dana, onda ok.
Heh ta, ma kakvo drzanje za rucice, devojka je pricala i o sexu i o zastiti i sve zive teme, tako da cisto sumnjam da bi i ona sama zelela neko duze cekanje. Mislim mozda ne bi htela bas odma to vece, al opet sve je to meni delovalo normalno. Nisam je pitao. :-)
 
sve ispod 18 je pedofilija. tako je po zakonu.
То је по неком закону који си ти писала, али тај није правоснажан у овој нашој држави.
Нисам очекивао од тебе да дајеш тако лажне одговоре.
Znaci da se drzimo zakona. :-) Eto i zakone cu jos nauciti. :-) Jel postoje zakoni u nasoj zemlji? Jel se neko pridrzava zakona uopste? :lol:

Секс са старијим малолетницима није забрањен али је кажњиво ако ти малолетна особа остане у другом стању.
Иначе, ебедофилија није болест која би требало да се лечи већ је ствар друштвеног схватања да иста није препоручљива.
Ја ти никад не бих препоручио везу с девојком од 15 година али ако вас двоје то чини срећнима...
А разлика у годинама је индивидуална, мада ја мислим да је више од 10, у изузетним случајевима 15, превише за нормалну везу.
 

Back
Top