Sta raditi za 1.maj??

TheRedOne

Zainteresovan član
Poruka
292
Ok, planirali smo da idemo na piknik negde u prirodu, blizu vode...Mada je sad hladno za kupanje.

Sta 5-6 ljudi starosti 20+ obicno rade kad odu na izlet za 1.maj?
Igrati karte? Pricati viceve? 8-) Odbojka? Setnja pored reke/jezera? Pijenje&zderanje? :p

Dajte neke predloge, sta obicno radite na izletu??
Jel ima neko predlog za neki "social games" odnosno nesto kao fote ili na tu fintu, nesto zanimljivo sto moze da se igra u drustvu??
 
Ok, planirali smo da idemo na piknik negde u prirodu, blizu vode...Mada je sad hladno za kupanje.

Sta 5-6 ljudi starosti 20+ obicno rade kad odu na izlet za 1.maj?
Igrati karte? Pricati viceve? 8-) Odbojka? Setnja pored reke/jezera? Pijenje&zderanje? :p

Dajte neke predloge, sta obicno radite na izletu??
Jel ima neko predlog za neki "social games" odnosno nesto kao fote ili na tu fintu, nesto zanimljivo sto moze da se igra u drustvu??

Ja cu sa drustvom ici na piknik,takodje pored vode,ali se naravno necemo kupati.Uvek ponesemo loptu,pa se zezamo,pa obilazimo to mesto,pa nesto grickamo...i tako dan lepo prodje.
 
Meni se svidja kako je moja mama kad je bila mladja imala smisla za izlete. Za prvomajski uranak je najbolje otici u selo kod nekoga, da bi te taj neko docekao sa spremljenim doruckom, pitama i kolacima. I tata je isto tako imao smisla. Ili, otici na dorucak u motel hotel. Kad pocnes sam da petljas sa rostiljima, salvetama, i salatama za praznik, pozdravi se sa uzivanjem.
 
ma da bre igacu masne fote za uranak...mislim stvaaaaarno...i lopta za odbojku i ostalo...a kad da igras majke ti...u sred noci u sumi razvuces mrezicu i cepas odbojku...mislim vrh...
ja trebao da idem na neku trance zurku ali dekintiro sam tako da mi malopre drug predlozi klasicno zabadanje i urnisanje od alkohola...meni ionako 1. maj nikada nista narocito nije znaciJo tako da je i ovo samo jes jedan obican dan a sad sto mene mlooooooogo tesko naterati na neko urnisavanje to je druga prica:lol:...nisam ja kriv sto sam propalitet :mrgreen:
 

Back
Top