Turski filmovi

Mashe

Zainteresovan član
Poruka
214
Ne znam da li je prije moje registracije na ovom forumu postojala ova ili slicna tema ali zanima me vase misljenje o turskim imitacijama holivudskih hitova i slicnim glupostima nasih petstogodisnjih dusmana...

Za pocetak, pogledajte ovo....
Neka mi neko objasni?! :shock:

 
Vazi mada kada sam postavljao temu prvenstveno sam obratio paznju na katastrofalne debakle turske kinematografije. Hvala ti sto si mi skrenuo paznju da ima i dobrih filmova :)
 
Ne znam da li je prije moje registracije na ovom forumu postojala ova ili slicna tema ali zanima me vase misljenje o turskim imitacijama holivudskih hitova i slicnim glupostima nasih petstogodisnjih dusmana...

Za pocetak, pogledajte ovo....
Neka mi neko objasni?! :shock:


:zcepanje::zcepanje::zcepanje::zcepanje::zcepanje::zcepanje::zcepanje::zcepanje:
:zcepanje::zcepanje::zcepanje::zcepanje::zcepanje::zcepanje::zcepanje::zcepanje:
:zcepanje::zcepanje::zcepanje::zcepanje::zcepanje::zcepanje::zcepanje::zcepanje:
:zcepanje::zcepanje::zcepanje::zcepanje::zcepanje::zcepanje::zcepanje::zcepanje:
:zcepanje::zcepanje::zcepanje::zcepanje::zcepanje::zcepanje::zcepanje::zcepanje:

Bas je dobro. Hahahaha! Tako glume oni budjavi Dragan Nikolic i Nikola Simic.
 
Pošto mi se Takva dopala (a takodje i Akinove nemačko-turske koprodukcij) reših da odgledam još neki turski film, pa tako i učinih. Izabrao sam Babam Ve Oglum (My Father and My Son) zato što ina IMDb ima ocenu 8.8!
yako_5054.jpg

Film je očigledno pravljen pravljen po ukusu širokih narodnih masa kako bi se namlatila lova. Bolno je patetičan, sa prenaglašenom glumom. 6.0/10
 

Back
Top