SEXUALNO DEZORIJENTISAN

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Napokon neko pametan sa pametnim komentarom. I ja sam shvatio da je imala neke namere (mada joj je on odgovorio), pa je ona morala da se pravda sama sebi.
Da li se to meni čini, ili je stvarno svaki pametan odgovor onaj koji od sirotice napravi djubre?

OK, ona je droca i masturbatorka i mama je zatvarala u mračnu sobu što je stvorilo traume koje je iskalila na tebi... ovaj, tvom drugu.

Jesam li ja sad najUM, Giga Imperator Univerzuma?
 
Da li se to meni čini, ili je stvarno svaki pametan odgovor onaj koji od sirotice napravi djubre?

OK, ona je droca i masturbatorka i mama je zatvarala u mračnu sobu što je stvorilo traume koje je iskalila na tebi... ovaj, tvom drugu.

Jesam li ja sad najUM, Giga Imperator Univerzuma?

Ti ochigledno nisi chitala njegove teme&pisanja po blogu....imamo sretje da josh nije spomenuko g.ovna u nekom opbliku tokom narativnog pripovedanja.
 
Da li se to meni čini, ili je stvarno svaki pametan odgovor onaj koji od sirotice napravi djubre?

OK, ona je droca i masturbatorka i mama je zatvarala u mračnu sobu što je stvorilo traume koje je iskalila na tebi... ovaj, tvom drugu.

Jesam li ja sad najUM, Giga Imperator Univerzuma?

Ne, no svaki onaj koji je realan.

Nije iskalila na meni, jadna ne bila, no na mom drugu. Po N-ti put velim da nisam ja u pitanju. No ako će ti biti lakše, evo da ti velim da je meni jedna ženska rekla da se ne razumem baš najbolje u parenje. Pa ako ti to nešto znači. Ajde reci ti nešto o sebi, deset puta manje no ja, pa ima ceo forum da ti se smeje.

Imperator "nešto" ili "ništa"?

Ti ochigledno nisi chitala njegove teme&pisanja po blogu....imamo sretje da josh nije spomenuko g.ovna u nekom opbliku tokom narativnog pripovedanja.

Ajde ne laži tu. Više od polovine mojih blogova su ezoterijske i okultne teme. Dobro, ima i malo humora, ali šta sad?
 
a to okultno, jel i sektasko?

Извињавам се због оф топика.
Вајсхаупт није секташ.
Односно, он је секташ у оној мери у којој је то будисте или муслимани у односу на хрићане.
Или хришћани и будисте у односу на муслимане.
У хришћанском поимању речи секта подразумева се, пре свега, група која је одвојена од хришћанске заједнице, а тек у неком ширем контексту остале религијске форме.
Социологија не може да прихвати тај став (и не треба) јер је унеколико субјективан (Мада не и погрешан ако се ствари посматрају са хришћанског становишта. Ово је, с друге стране нормално јер свако посматра објекат или појаву из свог угла и тако је тумачи.).
Окултизам сам по себи није секташење (у ужем смислу значења речи) када се строго погледа његов извор и порекло али то опет не значи да је прихватљив за Хришћане.

Човек има то у шта верује и не треба га због тога вређати.
Има и законско право да то јавно исповеда.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top