"LIKOM I DELOM-BRISELOM i PEROM"
Prikazujem rezultate 1 do 13 od 13

Tema: "LIKOM I DELOM-BRISELOM i PEROM"

Domaćin opanak (avatar)
    Učlanjen
    08.01.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    60
    Reputaciona moć
    76

Podrazumevano "LIKOM I DELOM-BRISELOM i PEROM"

U predizbornoj kampanji u Kragujevcu, gradu streljane mladosti i ubijenog nerođenog semena od strane ŠVAPSKE sile onda, a danas u LIKU I DELU kroz PERO podanika B.Tadića, po rečima V.Ilića: SRBIJA dobi novog IZDAJNIKA............SRBIJA se sebe ne treba stideti, već oni što je potpisom pocepaše treba sami sebe (-ukoliko sebe imaju-) i SRBIJE da se stide......a da podanicima, slugeranjama i ljudi nedostojnih ni sebe što imaju u sebi, Ren i Rupel im naznačiše da sporazum stupa na snagu samo kad ispune sve Haške uslove..............još Boris T. uz Rupela naznači da Balkan počinje od Beča-Austrougarske.......... dok mu je rupel klimao glavom.........ništa bez BEČKIH KONJUŠARA i DOMAĆIH KONJA.

Koga skoro nije boleo stomak i imao mučninu, neka samo sasluša šta su izgovorili Ren, Rupel...........i na današnji dan mentorisano i prirodno nadareno stvoreni IZDAJNIK u liku licemera koji vodi kao predsednik SRBIJU i stranku..

Po pojedinim gradovima kao i u Beogradu članovi DS sa kolima i zastavama kruže, koče saobraćaj slaveći potpis i raskopavanje SRBIJE...
    I ovo je previše
    Kada se budu vraćali u BEOGRAD valjda će BEOGRAD I SRBIJA znati IZDAJNIKA da dočeka.
    :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
    SRBIJA JE KOSOVO
    BOŽE POMOZI.............. SRBIJA

P.S.

I svi oni koji ovo podržavaju ( IZDAJU kroz potpis ) a bez EU ne mogu...zašto da se prave ludim ?.......kad od ludila daljinu i ne vide...........a od prirode nagrađeni istim.............. (ludilom).
    Poslednji put ažurirao/la opanak : 29.04.2008. u 19:35

Aktivan član Billy The Kidd (avatar)
    Učlanjen
    24.08.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    50

Podrazumevano Re: "LIKOM I DELOM-BRISELOM i PEROM"

Citat Original postavio opanak Pogledaj poruku
    U predizbornoj kampanji u Kragujevcu, gradu streljane mladosti i ubijenog nerođenog semena od strane ŠVAPSKE sile onda, a danas u LIKU I DELU kroz PERO podanika B.Tadića, po rečima V.Ilića: SRBIJA dobi novog IZDAJNIKA............SRBIJA se sebe ne treba stideti, već oni što je potpisom pocepaše treba sami sebe (-ukoliko sebe imaju-) i SRBIJE da se stide......a da podanicima, slugeranjama i ljudi nedostojnih ni sebe što imaju u sebi, Ren i Rupel im naznačiše da sporazum stupa na snagu samo kad ispune sve Haške uslove..............još Boris T. uz Rupela naznači da Balkan počinje od Beča-Austrougarske.......... dok mu je rupel klimao glavom.........ništa bez BEČKIH KONJUŠARA i DOMAĆIH KONJA.

Koga skoro nije boleo stomak i imao mučninu, neka samo sasluša šta su izgovorili Ren, Rupel...........i na današnji dan mentorisano i prirodno nadareno stvoreni IZDAJNIK u liku licemera koji vodi kao predsednik SRBIJU i stranku..

Po pojedinim gradovima kao i u Beogradu članovi DS sa kolima i zastavama kruže, koče saobraćaj slaveći potpis i raskopavanje SRBIJE...
    I ovo je previše
    Kada se budu vraćali u BEOGRAD valjda će BEOGRAD I SRBIJA znati IZDAJNIKA da dočeka.
    SRBIJA JE KOSOVO

P.S.

I svi oni koji ovo podržavaju ( IZDAJU kroz potpis ) a bez EU ne mogu...zašto da se prave ludim ?.......kad od ludila daljinu i ne vide...........a od prirode nagrađeni istim.............. (ludilom).
    E,Opanak,vala jesi ljakse i to onaj pravi!Profesionalni ljakse!

Poznat ~Petar~ (avatar)
    Učlanjen
    14.08.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    132

Citat Original postavio opanak Pogledaj poruku

I ovo je previše
    SRBIJA JE KOSOVO

P.S.

mr velimir govori ko je izdajnik. mislim, jel vama dobro, cime vas hrane, o cemu pricate?

Domaćin Ilinoida (avatar)
    Učlanjen
    09.10.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    19
    Reputaciona moć
    85

Opanak, svaka cast za tekst sve sto si rekao istina je.
    Nije prvi put u Srpskoj istoriji da neko nezakonito nesto potpisuje, imali smo i ranije toga, ali prezivecemo i ovo!!!

A tek najjadniji mi je bio Rupel kada je rekao "Srbija je bila najtvrdji orah"

Cekaj samo, da prodje 11 maj polomice oni zube na ovom orahu!!!

Zeludac mi se prevrtao dok sam slusala konferenciju za stampu. Interesantno niko ne spomenu zlocine od Evropljana, a nas predsednik odmah istrcava "na rudu" i kaze "...na prostorima nasih teritorija cinjeno je dosta zlocina....". A za Haradinaja kaze, da je razocaran presudom, ali bez obzira na to Srbija ce ispuniti sve uslove i isporucice sve nase generale!!! U cije ime on to govori ?

Muka mi je bilo da ih gledam. Prezirem EU i sve evropsko!!! Koji licemeri, kao ispocetka nece se potpisati sporazum samo pregovaramo, a ovamo jedva docekali da potpisu!

Dvostruki arsini, sto bi rekao nas narod "pederska posla" !!!

Tadicu i Djelicu, ovo ti srpski narod nikada nece zaboraviti!!! OVU IZDAJU NA SRPSKI USKRS!!!

Aktivan član Neofit77 (avatar)
    Učlanjen
    23.12.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    54

Citat Original postavio jomini Pogledaj poruku
    Kakvi su ovo komentari? Ima nešto smislenije ili da brišemo temu?
    Да ли су ти то већ стигле инструкције из централе ДС-а, или си почео да се доказујеш својом самоиницијативом?

Primećen član Young (avatar)
    Učlanjen
    24.04.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    44

Citat Original postavio Ilinoida Pogledaj poruku
    Opanak, svaka cast za tekst sve sto si rekao istina je.
    Nije prvi put u Srpskoj istoriji da neko nezakonito nesto potpisuje, imali smo i ranije toga, ali prezivecemo i ovo!!!

A tek najjadniji mi je bio Rupel kada je rekao "Srbija je bila najtvrdji orah"

Cekaj samo, da prodje 11 maj polomice oni zube na ovom orahu!!!

Zeludac mi se prevrtao dok sam slusala konferenciju za stampu. Interesantno niko ne spomenu zlocine od Evropljana, a nas predsednik odmah istrcava "na rudu" i kaze "...na prostorima nasih teritorija cinjeno je dosta zlocina....". A za Haradinaja kaze, da je razocaran presudom, ali bez obzira na to Srbija ce ispuniti sve uslove i isporucice sve nase generale!!! U cije ime on to govori ?

Muka mi je bilo da ih gledam. Prezirem EU i sve evropsko!!! Koji licemeri, kao ispocetka nece se potpisati sporazum samo pregovaramo, a ovamo jedva docekali da potpisu!

Dvostruki arsini, sto bi rekao nas narod "pederska posla" !!!

Tadicu i Djelicu, ovo ti srpski narod nikada nece zaboraviti!!! OVU IZDAJU NA SRPSKI USKRS!!!
    a meni je muka od tajvih kao sto si ti SRAM TE BILO

Buduća legenda jomini (avatar)
    Učlanjen
    18.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Neofit77 Pogledaj poruku
    Да ли су ти то већ стигле инструкције из централе ДС-а, или си почео да се доказујеш својом самоиницијативом?
    Kako? Tema je jedno, a vi pričate kako biste se tukli ili gađali jajima? Da ne pominjem da niko nije ni prstom mrdnuo, osim po tastaturi?
    O čemu ti uopšte pričaš?

Aktivan član Vanja R. (avatar)
    Učlanjen
    01.05.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    52

Citat Original postavio Young Pogledaj poruku
    a meni je muka od tajvih kao sto si ti SRAM TE BILO
    Ti se to ispravi na brzaka,lepo,jesili to video od Borisa te tako brzo menjas misljenje.

Domaćin Ilinoida (avatar)
    Učlanjen
    09.10.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    19
    Reputaciona moć
    85

Opa, vidim da su izbrisani neki moji odgovori, neka vam je na cast MODERATORI DS-a!!!

Domaćin master_of_errors (avatar)
    Učlanjen
    08.03.2006.
    Reputaciona moć
    0

Lock...tema je politicki sastav..za to koristi blog...

Aktivan član Neofit77 (avatar)
    Učlanjen
    23.12.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    54

Видим обрисаше се неподобни постови, изгледа да остаје само пар критичких постова о споразуму и маса оних који су згрожени над опанком (читај над већином Србије), овај форум све више личи на Форум Б92.

Učlanjen
    18.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Ilinoida Pogledaj poruku
    Opa, vidim da su izbrisani neki moji odgovori, neka vam je na cast MODERATORI DS-a!!!
    A odgovori

Nisam mislio da odgovori mogu biti besmisleniji od teme, ali eto...

Katanac. Nema pisanja besmislica, ''pretnji'' i pretnji, vređanja...

Učlanjen
    18.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Neofit...

-I ja bih voleo da sam video te budale, e bas bih voleo, doduse ne bih ja nikog prvi dirao samo bi mu pokazao srednji prst pa u slucaju da se desi da izadje iz auta... bilo bi TRAS-BUM, JOOOOJ.
    -U pravu si!!!
    -ja sam htela da ih gadjam jajima sa terase, ali su suvise brzo prosli kolima strahujuci od "huligana"
    -moram da se ponovim..naime batina je iz jaja izrasla
    -Ne bi oni ni tad izasli iz misje rupe!!!!
    -Pa znam, pretpostavljam, pokazivao bi im prst ali ne bi smeli da izadju, samo bi produzili

Ovo su neki od komentara na koje se žalite što su obrisani.
    Onda ti napišeš ''Видим обрисаше се неподобни постови, изгледа да остаје само пар критичких постова о споразуму и маса оних који су згрожени над опанком (читај над већином Србије), овај форум све више личи на Форум Б92''.
    http://forum.krstarica.com/showpost.php?p=6487634&postcount=11

Imaš opomenu za ometanje rada Foruma.
    I pisanje besmislica.

Slične teme

1. Препоруке за куповину возила
    Autor mvbdb u forumu Automobilizam
    Odgovora: 20436
    Poslednja poruka: 14.03.2015., 04:34
  2. Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 12.05.2011., 13:48
  3. Odgovora: 26
    Poslednja poruka: 05.03.2006., 00:31