Judin pecat ili...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
U Ustavu nigde eksplicitno ne piše da on to ne sme da radi. Njegovo je da potpiše pa posle ako se ispostavi da se zaj.ebao - ko mu kriv :lol:

Slazem se sa tobom. Samo sam siguran da je ovo najgori trenutak za potpisivanje, nemamo vladu, nista ne funkcionise, blizu su izbori... Samo se dize tenzija, koje i ovako ima previse. Moglo je da se odlozi sve to za posle izbora, da se napravi pravni ili neki drugi tim koji bi izucio famozni clan 135 i izneo sve mogucnosti kako se on moze tumaciti.

Ovako je po meni to izuzetno los potez Tadica.
 
Slazem se sa tobom. Samo sam siguran da je ovo najgori trenutak za potpisivanje, nemamo vladu, nista ne funkcionise, blizu su izbori... Samo se dize tenzija, koje i ovako ima previse. Moglo je da se odlozi sve to za posle izbora, da se napravi pravni ili neki drugi tim koji bi izucio famozni clan 135 i izneo sve mogucnosti kako se on moze tumaciti.

Ovako je po meni to izuzetno los potez Tadica.


Iskreno ja kao glasač DS-a žestoko imam utisak da je Tadiću malo svega dosta i da samo jedva čeka da napravi pogrešan potez i skloni se, pošto ima gomilu privatnih problema. Vidiš kako im je slaba kampanja za Beograd, vide da će ga Vučić dobiti i svejedno im je. Samo se nadam da neće biti tako malodušni i kad je formiranje Vlade u pitanju a posle neka rade ko šta želi.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top