Srbija danas potpisuje SSP!

xnxo3p.gif
 
Nije plu-retardirana, vec je skroz retardirana!:lol::lol::lol:
:arrow:
šta je divno balijo?
nema ništa od "potpisivanja nezavisnosti Kosova"......:-x:x:x
:lol:

a mislio sam i na holandiju, njenu 'ultraliberalnu, pravednu' javnost i elitu, za koju, shto kaze sonja liht kad ih je posetila da lobira, ne vidi da je postigla takav konsenzus oko podizanja spomenika zrtvama njihovog divljanja po indoneziji. npr.
nash nashli da zayebavaju.
 
hahaahahahaaa..........ajde reci ti kada sve znaš!!!matere ti.....:D:D:D

To je prvenstveno sporazum ekonomske prirode, koji podrazumeva oslobadjanje od carina i slobodniji protok roba i kapitala. Kosovo se spominje samo u jednom clanu (135, mislim) i to se spominje da njime upravljaju UN a po rezoluciji 1244. Ekonomista sam pa znam sta sve to znaci ali ti samo slusaj sta ti kazu kradikali i seljha ilic i neces daleko dogurati. Da li muislis da su sve ostale drzave sisale veslo sto su potpisalke sporazum i li su u EU? Da li znas koliki su predpristupni fondovi? Veci nego nas celokupan budzet. Prema tome to treba potpisati.
 
Nego mene nesto zanima. DS tvrdi da nije ok da ova vlada u odlasku ratifikuje gasni sporazum a ok je da se potpise taj SSP. Kako to???? Valda onda treba sacekati da se formira nova vlada pa onda da se potpisuje sta je vec potrebno ili ako vec se potpisuje SSP onda u cemu je problem da se potpise i gasni sporazum???
 
Nego mene nesto zanima. DS tvrdi da nije ok da ova vlada u odlasku ratifikuje gasni sporazum a ok je da se potpise taj SSP. Kako to???? Valda onda treba sacekati da se formira nova vlada pa onda da se potpisuje sta je vec potrebno ili ako vec se potpisuje SSP onda u cemu je problem da se potpise i gasni sporazum???

Gasni sporazum je sargarepa i mito za poklanjanje NIS-a a SSP je od nacionalnog znacaja!!!!
 
Nego mene nesto zanima. DS tvrdi da nije ok da ova vlada u odlasku ratifikuje gasni sporazum a ok je da se potpise taj SSP. Kako to???? Valda onda treba sacekati da se formira nova vlada pa onda da se potpisuje sta je vec potrebno ili ako vec se potpisuje SSP onda u cemu je problem da se potpise i gasni sporazum???


Ova vlada je tehnicka i nema kapacitete da potpise gasni sporazum, a SSP je od velikog znacaja za Srbiju i on se mora sto pre potpisati! :D :D :D

Salim se naravno, ali to je ta "demokratska" logika.
 
Super!

Sam potpis ne vredi ni pišljiva boba bez ratifikacije nove skupštine, ali vrlo važno je da ga stavi Tadić na taj papir, i tako stvori uslove za pokretanje impičmenta. Znači, žutih više neće biti ni na jednom nivou vlasti.

Uslovi za primenu ugovora su smešni. Ostvarenje pune saradnje sa Hagom. Tu se, pre svega, misli na isporučenje Mladića i Karadžića, što je apsolutno neostvarljvo i što EU podlaci dobro znaju. Kao da ih do sada ne bi uhapsili da je to moguće.

Znači, imaćemo ugovor na papiru, koji u praksi nikada neće biti sproveden. Isto kao da ga nikad nisu ni potpisali, sem što taj ugovor okupacionu misiju EU čini legitimnom, a Srbija za to dobija šuplje ispod nosa.
 

Back
Top