Zarada na netu klikajuci

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

arhont#

Početnik
Poruka
14
Posto svi mi manje vise hocemo novac da nedge naberemo ( e da ga ima gde nabrati ) baren preko neta kako sam ja stekao utisak.
Klikajuci na PTC(pay to click) sajtovima moze da se zaradi 0.01 u prosjeku,ali ima jes jedna stvar koja (scam ptc) tj servisi koji se nalaze na crnoj listi.Zbog toga ljudi su skepticni po pitanju ovakvoga nacina zarade.Ja klikam na par tih servisa,surfao sam po netu da se imformisem o tome ko placa a ko ne. Par savjeta kada se registrujete i pocnete da kilkate najite sebi Referra tj nekoga ko ce se uclaniti preko vasega referal linka(koliko on zaradi toliko i vi ) jer svako je neciji referal da li je se uclanio preko nekoga ili da je ga je "kupio" neko od korisnika servisa ko je kupio referale od servisa (5 ,15,35,100,500 to je broj referala koji se kupuje u paketu).
Evo vam par linkova
[|REFERAL LINK UKLONJEN|]
Budite strpljivi ispocetka ide sporo dok ne nadjete referale
PS. Isplata ide preko Alert pay ( sve ima na sajtovima gde se klika ako nemate aktiviran acount)
 
Poslednja izmena od moderatora:
LAKA ZARADA PREKO INTERNETA (detaljan opis)

Radi se o tome da vi klikate na linkove i time zaradjujete lovu,
svaki klik vam donosi jedan cent (0.01) , dnevno se moze kliknut otprilike 15ak linkova, probajte, isplati se, potpuno je besplatno. Prijavite se, ako vam se ne svidi ne trebate više klikati, ali preporucujem ga. Ja zaradujem oko 4 dolara na dan, a taj se broj povecava i meni i tebi time što nas ima više.
Referali
onda vi dobivate po jedan cent i od njihovog svakog klika( od svakog klika vašeg referala, npr. ja sam tebi poslao poruku i ti si se registrovao na moj link i kad ja kliknem dnevno npr. 15 oglasa ti se oglasi racunaju i meni i tebi, isto tako kad ti klikneš na svojih 15 oglasa ti se oglasi racunaju i meni i tebi i svakom našem referalu. Što više referala to je bolje i meni i tebi i svakom našem referalu. Isto tako možeš ostaviti svoj link i kad ti se neko registruje preko njega on postaje tvoj referal i tako dobijaš novac i od njegovih klikova.
nista vas ne kosta a dugotrajno gledano mozete samo dobiti jel vam je potrebno 5 do 7 min svakog dana sto je zanemarivo s obzirom koliko provedete online dnevno.

evo vam korak po korak sta trebate uciniti

1. udjete na stranicu [|REFERAL LINK UKLONJEN|]
2. U gornjem desnom uglu pritisnete na Register
3. - Username - upisete svoje ime
- Password - upisete koji želite
- Confirm Password - ponovite Password
- Email Address - upisete svoj email
- Confirm Email Address - ponovite ga
- AlertPay E-mail Address For Payments - upisete isti email
- Your Country - stavite zemlju iz koje ste
- Security code - i upisete kod
pritisnite dugme Register
4. Tada ce te dobiti email i aktiviraj te svoj account
5. Ulogujte se
6. pritisnite dugme "surf ads" i tu imate ponudjene stranice
7. I izaberete jednu stranicu i videcete na vrhu stranice
kako imate 30 sekundi da cekate i nakon tih sekundi pise vam Done i kvakica

8. I tako idete na sve linkove I zaradjujete novac - nemojte vise stranica
odjednom otvarati inace vam se nece priznat, znaci jedna po jedna
9. Idete na my stats da vidite koliko ste novca zaradili
10. I tako idete svaki dan, I link po link zaradite novac

11. Kada zaradite 10 (dollara) mozete ici na cash out I na AlertPay (AlertPay.com) ili pay palu (paypal.com) cete imati tih 10 dollara
13. Znaci kad skupite 10 dollara onda mozete napraviti account na (AlertPay.com) ili pay palu (paypal.com)

14.Registrujte se na alert pay-u i pošalju vam novac poštom

i onda imate ispuniti onu tablicu ( upisite tacne podatke tako da mozete dobiti novac na vasu adresu)
-security question 1 i 2 - odaberete neko pitanje i oba odgovora napišete bilo šta
- skroz dole kliknete na yes i upišete onaj kod koji vam se pojavi
- onda skroz desno ima sign up -kliknete na to i

onda vam stigne mail u kojem imate jedan link na koji morate kliknuti da bi se aktivirao racun.
 
Poslednja izmena od moderatora:
AlertPay

Nedavno se dogodio, pa moglo bi se reci i boom, medju PTC programima, ali jedan negativni boom. Naime, PayPal je odlucio zamrznuti ili zatvoriti racune vecine PTC programa. Tu pocinje nasa prica.

Tim postupkom veliki broj PTC programa koji su koristili samo PayPal za uplate i isplate su morali naci alternativu. Za veliku vecinu njih (ako ne i sve) ta alternativa je upravo bio Alert Pay.

AlertPay prihvacen delomicno ok, a delomicno je izazvao kritike. Kako je Alert Pay naspram PayPal-a zapravo mlad i nov jos uvijek se nije rasirio po celom svetu, nema (jako) puno korisnika itd. A i postoje odredjeni problemi s isplatama za odredjene dijelove svijeta, al o tom potom.

Sto se nas tice AlertPay je svakako bolji od Paypal-a jer, ako nista drugo, bar mozemo taj novac primiti :)

Pri registracijom na AlertPay imate mogucnost odabira 3 razlicita besplatna racuna: Personal Starter, Personal Pro i Business. Svaki od njih ima svoje karakteristike i prednosti i mane.

Za vecinu nas je dovoljan Personal Starter ili Personal Pro racun. Kako bi vam olaksao izbor opisat cu vam sto nudi jedan a sto drugi.

Personal Starter Account - Ovaj racun je najpovoljniji za ajmo ih nazvat 'male potrosace'. Znaci, njegova namena nije za transakcije nekih vecih velicina novaca, vec za jednostavno slanje i primanja novaca od porodice/prijatelja, kupovanje online i sl. Na Personal racunu imate mesecni limit za novac koji primate, a to je 400$. Takodjer, godisnje mozete primiti max. 2000$. Kod ovog racuna imate mogucnost koristenja 2 e-maila, jedan za logiranje u vas racun a drugi koji koristite da bi poslali nekom novac i obratno. Za svaki novac koji primite placate 1$. Procitati napomenu (update) na dnu posta.

Personal Pro Account - Ukratko, na ovom racunu nemate ogranicenja. Mozete primati i slati onoliko koliko vas volja. Za svaki novac koji primite odnosno koji neko posalje na vas racun placate 2,5% od sume primljenog novca plus 0,25$, po transakciji.

Ovo su po meni najbitnije stvari koje ce vas zanimati vezano uz primanje i slanje novca, a ukoliko zelite detaljnije informacije o svakom pojedinom racunu procitajte ih na njihovoj stranici.

Ja sam odabrao prvo Personal Starter ali sam se zatim upgrejdao (upgrade) na Personal Pro racun. Znaci, to mozete i vi npr. probat prvo s Personal racunom pa ako vidite da cete zaradjivati velike svote novca i primati ih na Alert Pay besplatno se prebacite na drugi oblik racuna tako sto kliknete na Upgrade (pise vam kad se logirate u vas racun).

E sad kad ste se lepo registrovali, nadam se bez problema, da vidimo kako cete vi dobiti taj novac u ruke, sto vecinu vas i zanima, normalno.

Nazalost, novac ne mozete prebaciti na vasu karticu niti novac s vase kartice ne mozete prebaciti na AlertPay. Krivo. Novac s kartice mozete staviti na Alertpay a ako vas zanima kako procitajte post Kako dodati karticu na AlertPay. Kao sto sam rekao u pocetku, AlertPay je dosta nov i jos se siri tako da tu opciju imaju samo poneke drzave.

Ali zato postoje 2 opcije na koje mozemo primiti novac.

Jedna od njih je cek. Mada se u danasnje vrijeme sve manje koristi, ali u ovom slucaju za neke ce biti sasvim ok opcija. Da bi podigli vas novac putem ceka morate na racunu imati min. 3$. A kao naknadu (fee) placate 2$ koja vam oduzmu s vaseg AlertPay racuna. Znaci, ako imate min. 3$ na racunu i zelite taj iznos podici putem ceka dobit cete 1$. Cek ce biti poslan na adresu koju ste napisali pri registraciji na AlertPay tj. na adresu u vasem AlertPay profilu.

Druga opcije je Egold. Da, novac s AlertPay mozete prebaciti na E-gold racun i obratno. Da bi novac s AlertPaya prebacili na vas E-gold racun morate imati min. 1$ na racunu. Kada prebacujete novac na Egold uzmu vam naknadu 4% od ukupnog iznosa kojeg prebacujete. Da bi prebacili novac na Egold prvo ga morate verifikovati na AlertPay racunu (uputstvo na AlertPayu). Procitajte update na kraju posta.

Kad smo vec kod verifikacije, AlertPay trazi od vas da verifikujete vas racun. Sad nisam siguran koje su restrikcije ako ga ne verifikujete, ali u svakom slucaju ja vam savjetujem da to ucinite. Oni traze to cisto zbog sigurnosti, vase naravno.

Ja sam svoj verificirao sto su mi i potvrdili da je ok. Od vas traze da posaljete 2 dokumenta. Jedan od njih da bude vozacka, licna ili slicno, ugl. dokument sa slikom, a drugi dokument neka bude isecak od npr. telefonskog racuna ili nekog drugog kako bi bila potvrdjena vasa adresa.

Ja mislim da je to sve sto trebate znati o AlertPayu, ukoliko sam nesto zaboravio nadodat cu. Ako imate pitanja komentarisi te naravno.

***UPDATE: AlertPay je promijenio naknade za Personal Starter racun. Sada mozete i slati i primati novac BESPLATNO ukoliko imate registrovan Personal Starter Account. Dakle, ukinuli su onaj 1$ za svaki novac koji primite, sad je besplatno. Ako ste se u medjuvremenu upgradeali na Personal Pro Account i zelite se vratiti na Personal Starter posaljite e-mail njihovom supportu i vratit ce vas na Personal Starter s kojeg se kasnije opet mozete upgrade-ati na Personal Pro ukoliko budete zeleli.

**UPDATE: AlertPay je uklonio opciju s kojom se pre moglo novac s AlertPaya prebaciti na e-gold, razlog nije naveden. Znaci ostala nam je opcija da primamo novac putem ceka, to je zasad to.

*UPDATE: Sto se verifikacije tice, nije ju potrebno (obavezno) izvrsiti. Ona sluzi da bi se izbjegle prevare i zastitili korisnici ali nije obavezna. Iako, u njihovom F.A.Q.-u pise da mogu bilo kada zatraziti verifikaciju (pretpostavljam ako posumnjaju nesto).

I jos jedna mala napomena, nemojte stavljati lazno ime i prezime u registraciju jer vam na to ime i adresu stize novac pa pripazite.
 
ne ulazite u bux.to!!!
jer mnogi korisnici ne mogu da se loguju...oni kazu problem sa skriptom....a i ne isplacuju bas brzo!
30 radnih dana za premiun (radni dani su oni dani kad oni rade, a ne rade vikendima i praznicima)
a 60 za obicne clanove!!!
Znaci obicni clanovi cekaju i do 3 meseca, a i vise...
 
Aman ljudi get a real job razmislite malo o tome koliko će vam vremena biti potrebno da dođete do tako male cifre... Na kraju kada se preračunate ispašće da je kineska robovska radna snaga bolje plaćena po satu od vas, sve su to sistemi u kojima krajni korisnici zarađuju najmanje dok sami sajtovi imaju najmanje desetostruko veći prihod od vas...
 
Ljudi morao sam okaciti, ovo je novi PCT krenuo je sa radom od 01.05, ali ono sto ovaj PCT cini jako posebnim je to da kada dodjete do minimalne isplate (u ovom slucaju 2$) ne morate cekati odredjeni period da vam to stave na racun vec samo za 5 sekundi dobijate kes na vasem alertpay! NEVEROVATNO! Jer na bux.to (ko je upucen) se ceka od 30 do 60 dana da vam kes legne na racun tj alertpay isto tako i na ostalim ptc-ima. Ovaj pct je tek otvoren i vremenom ce postati jedan od najboljih ako i ne najbolji!!!! Zato sto ima bas tu najbitniju prednost u odnosu na sve ostale pct sajtove jer je isplata automatska!! Verujte mi i necete pogresiti i mozete me pitati na mail sve sto vas interesuje za pct zaradu. (rale_pa@hotmail.com)
p.s dosao sam juce do prve isplate pogledajte na forumu dokaz :D

[|REFERAL LINK UKLONJEN|]
 
Poslednja izmena od moderatora:
Per click $ 0.01
Referal Click $ 0.01
Premium Click $ 0.0125
Prem.Ref.Click $ 0.0125
Payout $ 5.00



[|REFERAL LINK UKLONJEN|]

Evo i prve isplate, stigla je 10/6/2008 8:57:40 AM

A trazio sam je 01 Oct 2008 14:58


24191064ne3.jpg
 
Poslednja izmena od moderatora:
Bolje da ja ne pokazujem svoje skenirane cekove isplate na netu

klikanje za lovu je ***
5$ haha ROFL

prava kinta na netu se pravi na drugi nacin publishing/marketing/SEO/affiliate

referal link iz ovog i ostalih postova u ovoj temi ce biti uklonjen

ovo je forum za web dizajn i web promociju ne za "klikaj za kintu"

kad bolje razmislim lokovacu temu
razlog
irelevantan i spamerski sadrzaj
 
Poslednja izmena:
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top