sampionska dilema...

sbb kbb?

  • ja bi' se zakasljao i pravio se da sam bolestan... kasljuc, kasljuc...

    glasova: 0 0,0%
  • mozda bi' samo ponekad gvirnuo na levo oko...

    glasova: 0 0,0%
  • mozda samo na trenutak... ako je neka dobra sansa... ali, bas... bas...

    glasova: 0 0,0%

  • Ukupno glasova
    1
  • Anketa je zatvorena .
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ko igra? Koje polufinale, ovo sad? Ko je draga osoba, drag mi je i lik sa saltera u klandzi kad mi isplacuje lovu, al' se ne ljubimo, mislis neka riba?
Svi su za ljubljenje u usta, utakmicu snimis i pogledas kasnije, onako na miru, kad pocepas tikete.
 
joj, kad smo kod lige sampiona... igrao sam bingo u subotu a nisam proverio da li sam dobio... idem sad na sajt... ima negde da pise, 100%... mada i ne znam sta bi sa tim parama... opet u kafanu... o... vaker... vaker... vaker... i rek'o mi sestric da igram veceras keca na mancester... kaze: ujko, pobedice mancester sa 2:1... ispostovacemo i tacan rezultat... nema greske tu...
 
Никад ми фудбал на телевизији није био испред жене...
Сећам се једне због које сам пропустио меч Југа - Иран на светском првенству 98...
Вредело је...
 
To je izmenjeno stanje svesti, citiram: imaš fudbal i imaš ligu šampiona. Kraj citata. Šta god da uradim, tražim i zabrljam, može, dokle god je prenos lige šampiona neometan.
Lično, ne uživam dok u svakom gro planu, milijarderska fudbalska zvezda, zalepi 5 šlajmova u minutu po terenu. Lopta levo, lopta desno. Al nekima je to uzbudljivo.
 
taj sigurno... mada nekako verujem da i barselona ima prilicno dobre sanse da prodje... nista se ne zna... sestricevo gadjanje cu sigurno da ispostujem... i ako pogodi, on ce dobiti te pare... necu mu reci od cega su, naravno... da ne bi' kvario malika... dobar je k'o mleko, majke mi... i zove me da mi kaze sta je naucio iz engleskog... pesmice i to... i poklonio sam mu mobilni pre neki dan i sad mi salje poruke... juce mi je rek'o da sam najbolji ujka... i ja mu vratio poruku da je lako da budem najbolji kad imam takvog sestrica... on mi posle napisao (citiram): "Hvala, ujko. Mnogo mi znaci to."... i kako posle da ne volis decu, ne, kazi mi to?
 
i meni tako nesto igra, otprilike... htedoh vas pitati... ne mogu nigde da nadjem... odnosno, filter me ne pusta da otvorim tu stranicu... jel vam nije tesko da napisete vi vasem rikanu koji su brojevi izasli na bingu? i koji su serijski brojevi robnih nagrada? i koji broj je zamena? pa da popijemo nesto k'o ljudi... ne dobija se bingo svaki dan...
 
"doci ce vreme kad ce zene grliti panjeve misleci da su muskarci!"

tarabic u svom prorocanstvu ne navodi konkretne razloge za tu, mozda vec pridoslu, tragdeiju nad tragedijama, ali obzirom da u njegovo vreme nije postojala televizija kao ni gledanje utakmica...hm..
mislite o tome;)
 
"doci ce vreme kad ce zene grliti panjeve misleci da su muskarci!"

tarabic u svom prorocanstvu ne navodi konkretne razloge za tu, mozda vec pridoslu, tragdeiju nad tragedijama, ali obzirom da u njegovo vreme nije postojala televizija kao ni gledanje utakmica...hm..
mislite o tome;)

Jurio medved Hasu po sumi..i bezi on tako od medveda i vidi jednu Bukvu..uspentra se na nju i pocne da vice : MAMA,MAMA...hoce Medo da me pojede....A Bukva mu odgovara : Ne brini sine, tata se malo sali.....
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top