НЕНАД ЧАНАК АГРЕСИВАН???

eremita

Zaslužan član
Poruka
117.180
Čanak prekinuo intervju i izbacio novinarku „Dnevnika”
5.gif
6.gif
empty.gif
empty.gif
empty.gif
empty.gif
empty.gif
empty.gif
empty.gif
[/SIZE]
admin_23.gif
Predsednik Lige socijaldemokrata Vojvodine Nenad Čanak prekinuo je juče intervju s dolepotpisanom novinarkom “Dnevnika”. Čanak je intervju prekinuo kod pitanja koja su se odnosila na Kosovo, tako što je sa stola uzeo diktafon naše redakcije, isključio snimanje, izvadio kasetu, koju je potom smrskao u ruci, bacio je na pod, mahao štapom i novinarku isterao iz kuće.


Pitanje koje sam predsedniku LSV-a postavila glasilo je: “Gospodine Čanak, vi kažete, i u tome ste vrlo jasni, da su ovi izbori za Narodnu skupštinu referendum između Evrope i izolacije, i da je to razlog zbog kojeg ste se okupili oko liste 'Za evropsku Srbiju – Boris Tadić'. Ali, nejasno je i postoji nedoumica u javnosti da li ste ulaskom u tu koaliciju prihvatili i politiku DS-a prema Kosovu? Pitam vas to zato jer je Oliver Dulić u intervjuu našem listu rekao da ste onoga trenutka kad ste ušli u tu koaliciju prihvatili i politiku DS-a prema Kosovu, ali je to posle demantovala narodna poslanica LSV-a Aleksandra Jerkov”.
Posle kraćeg razgovora, u kojem sam mu postavila i potpitanja u vezi s istom, kosovskom, temom – za koju smatram da je u izbornoj kampanji uoči izbora 11. maja i te kako važna i da za nju postoji interes javnosti – predsednik LSV-a me je neopravdano optužio da pokušavam da unesem razdor u okviru izborne liste “Za evropsku Srbiju – Boris Tadić”, kao i da "su to metodi kojima se služi Vojislav Koštunica". Kada je iz diktafona uzeo kasetu, bio je zamoljen da je vrati i da nastavimo intervju. On na to, međutim, nije bio spreman. [/FONT]

Jučerašnji intervju bio je zakazan najpre u sedištu LSV-a u Novom Sadu, ali sam veče pre toga iz Čankovog stranačkog kabineta zamoljena da se intervju održi u kući predsednika LSV-a. Budući da se otežano kreće, kako i sam navodi u jučerašnjem saopštenju, takav ustupak nije predstavljao problem.

Što se tiče Čankovih optužbi na moj račun, mogu da kažem samo jedno i iza toga čvrsto stojim: ne osećam se prozvano. I nastaviću da u svom novinarskom poslu postavljam pitanja svim sagovornicima na isti način, uključujući i ona neprijatna.

Snežana Nikolić
empty.gif
empty.gif
empty.gif
empty.gif
empty.gif

**********************************************************

Где су сада ЖУТИ да објасне ово агресивно и хистерично понашање њиховог коалиционог партнера. Да је тако нешто урадио Веља Илић ДАНИМА НЕ БИ ТАКВЕ ВЕСТИ СИЛАЗИЛЕ СА НАСЛОВНИХ СТРАНА - а погледајте шта овај гузоња ради.
 
ma daj bre sigurno je bila u pitanju neka novinarka provokatorka iz DSS-a i ko zna kakva mu je pitanja postavljala,Canak uopste nije takav covek(za razliku od Velje seljacine) i mora da ga je bas iziritirala cim je tako reagovao!

Чанак је тешка личка сељачина - што је и овим поступком показао и доказао...

п.с. А новинарка уопште није из ДСС-а, не подмећи, јер су тој новинарки одбили да дају интервју чланови ДСС-а из Војводине.
 
Чанак је тешка личка сељачина - што је и овим поступком показао и доказао...

п.с. А новинарка уопште није из ДСС-а, не подмећи, јер су тој новинарки одбили да дају интервју чланови ДСС-а из Војводине.

Velja je teska sumadijska seljacina & prostacina.
 
ma daj bre sigurno je bila u pitanju neka novinarka provokatorka iz DSS-a i ko zna kakva mu je pitanja postavljala,Canak uopste nije takav covek(za razliku od Velje seljacine) i mora da ga je bas iziritirala cim je tako reagovao!

1. U Dnevniku nema šanse da radi novinar simpatizer DSS.

2. Čanak ne da je takav čovek, već primitivac bez premca. Setite se onog njegovog upada u novosadsku televiziju kad je strgao tablu sa natpisom rts i psovao najprostijim izrazima.
 
ma daj bre sigurno je bila u pitanju neka novinarka provokatorka iz DSS-a i ko zna kakva mu je pitanja postavljala,Canak uopste nije takav covek(za razliku od Velje seljacine) i mora da ga je bas iziritirala cim je tako reagovao!

Да, великосмиреног Чанка, који иначе није познат по скандалима, разбијању табли, напуштању емисија и дрању пред камерама и губљењу такта.

Разлика између два типа која помињеш је само разлика између сељачине и уличара, е сад ако неко у обојици не види нешто лоше, него у једном покушава да нађе нешто добро... нек му је са срећом.
 
ma daj bre sigurno je bila u pitanju neka novinarka provokatorka iz DSS-a i ko zna kakva mu je pitanja postavljala,Canak uopste nije takav covek(za razliku od Velje seljacine) i mora da ga je bas iziritirala cim je tako reagovao!

hehe.. pa posto su seljacine i podrzavaju seljacine kakvi su Seljomir Ilic i Tijanic gorila moraju da izmisljaju to isto za drugu stranu. Jadni su i pateticni :lol:
 
Samo po izjasnjavanju, a po idejama vidim bliskost

Pa onda imaš neki ozbiljan problem. Meni stvarno nije jasno zašto ste vi iz LDP-a toliko frustrirani da svuda tražite neka skrivena značenja. U svakom slučaju čak mi je i odvratni Koštunica simpatičniji od Čede a da se ne lažemo i daleko ozbiljniji političar pošto ne vidim poentu LDP-a sa 5% glasova osim što imaju totalno zadrte simpatizere sa kojima ne može da se vodi normalna diskusija, što u drugim strankama nije slučaj.
A jel' vi ritualno žrtvujete one što ne misle isto kao vi? :lol:
 

Back
Top