EU : da ili ne ?

ha znaci anarog je jos jedan od onih licemera koji zive i zaradjuju dobre pare na zapadu a ovamo prica sve najgore protiv tog zapada,ne znam kako te samo nije sramota,muka mi je od takvih kao sto si ti !
 
Prikljucivanje EU nije samo olaksavajuci vizni rezim [samo 11 % Srba poseduje pasose] vec sa sobom vuce i druge stavke koje niko NE pominje kao npr slanje nase vojske [nase dece] na krizna podrucja zemalja EU, placanje "debele" clanarine itd itd. Vidim da po statistici koju sprovode neke kuce vecina nas je ZA pristup a i nezna :confused: koje obaveze donosi to clanstvo. Nisu samo vizne olaksice.......:oops:

Evo sad na Dnevniku 2 javili da ionako nece da nam ni ponude SSP sutra, a i nikad...!
 
Molim Vas da se NE vredjate na mojoj temi da je nebi zatvorili. Voleo bih samo da mi neko kaze dobre i lose strane clanstvu u EU. Pominje se kao prioritet bezvizni rezim za koji ja sumnjam da ce biti istovetan kao za npr jednog Grka ili Nemca a niko ne pominje cime bi se zaduzili ako bi potpisali clanstvo. Koliko sam nacuo, Madjarska je pri potpisivanju clanstva bila duzna 18 milijardi [ili miliona] dolara a sada je negde okok 100 miliona-milijardi iliti 6 puta vise. Jel nam to treba ? Aj nek neko napise, koje su nase obaveze ako potpisemo clanstvo - samo konkretno bez objasnjavanja istog. Hvala !
 
Ako sporazum sad ne potpisemo dali cemo imati za njega prilike drugi put ? Ja Vam drugari tvrdim da cemo ga imati UVEK tj, iako sam pobornik toga da se NE potpise smeo bih da se opkladim da ce on biti potpisan u najskorije vreme odnosno ovih dana, nteli mi to ili ne. Da se vratim na ono moje vec izgovoreno LOVA JE CUDO
 
Na ovaj trenutno, koji joj se nudi i na koji se prisiljava.
Pa i slepcu je vidljivo da uslovi iz Brisela nisu uslovi za ulazak nego ne ulazak.
To da nije tragicno,bilo bi smesno.
Takve uslove saveznici nisu postavljali Nemcima '45-te.
E ti kad lupis nesto...saveznici su podelili Nemacku na dva dela i okupirali je. Prva nemacka vlada je bila funkcionalna 70-tih.
 
Vidi se da SRS i DSS na sve načine pokušavaju da spreče da Srbija uđe u EU. Ulaskom u EU gube tajkuni i ostale lopuže, jre neće više imati ko da radi dzabe za tajkune. Svaki građanin će moći s ličnom kartom da ode u bilo koji grad u Evropi i d radi za pristojnu platu. Onda tajkuni ostaju bez radnika ili će morati da povećaju plate radnicima. Cene neće biti veće nego u Nemačkoj , na primer. Nće biti carina, biće slobodan protok roba, kapitala i ljudi. Zar to nije bolje nego zatvaranje u okvire logora ograđenog bodljikavom žicom iz kojeg pokušavamo da se izvučemo već dugi niz godina.
 

Back
Top