Forumas UPUCAVACH vs Forumas ZAKUCAVACH...

Upucavac ili Zakucavac?

  • Forumas Upucavac

    glasova: 2 8,3%
  • Forumas Zakucavac

    glasova: 10 41,7%
  • Ni jedan, obaDva su moroni LOL

    glasova: 12 50,0%

  • Ukupno glasova
    24
  • Anketa je zatvorena .

gost 170502

Veoma poznat
Poruka
13.608
Koga vise cenite kao forumasa?Pitanje i za zene, i devojke, i muskarce.

1) Forumas koji se upucava, uvlaci forumasicama, pise im ono sto one hoce da procitaju, i na taj nacin ih obradjuje, sa nadom da ce navatati malo sexa nekad mozda?

ili

2) Forumas koji kaze ono sto misli, i sto ga muci, pa makar ga zenske ispljuvale! Svakako da bi nesto opalio, zakucao ako se ukaze prilika, ali ako i ne bude, nema veze...

Za svog boravka ovde video sam oba tipa forumasa, i bili su manje ili vise uspesni da se upucaju - zakucaju.... Zavisno od prilike i srece na neki nacin.
 
na primer, ja uvek kazem ono sto mislim. nekada je to pozitivno nekada bas negativno. kada kazem pozitivno o nekom forumashu, to dakle moze da bude protumaceno kao shlihtanje? bezveze. kada kazem negativno, onda je to super, ne shlihtam se i tako to? opet bezveze. mozda je dobro zadrzati svoje misljenje za sebe, ma kakvo ono bilo. ali opet, a zasto bih? to kako ce neko da tumaci moju otvorenost moze da bude razlicito i individualno. sta da radim.
 
Tačno tako NovaIsta,zašto mora biti crno-bijelo.Ako mi se svidjelo nečije mišljenje na jednoj temi bez ustručavanja ću uputiti slaganje ili kompliment. A vec na sledecoj temi ista osoba može napisati nešto zbog čega ću odreagovati onako kako joj se neće svidjeti.Pa zbog toga je forum forum da se razmjene mišljenja kakva god da su ali mislim da svako neslaganje treba iskazati pristojno i barem malo argumentovano.Ne čitam postove forumaša kojima je svako neslaganje sa nečijim mišljenjem razlog da vrijedjaju i lupaju gluposti.
 
Pa zbog toga je forum forum da se razmjene mišljenja kakva god da su .

Netacno!

Podforum "politika" sluzi da se razmene misljenja ili "dom i porodica" da razmenimo recepte. ;) A LJ&S sluzi samo da se nadje neko za sex!

KO kaze da nije tako ili sam sebe laze ili nije svestan...:|

Mislim dajet ljudi mi ovde kao satro raspravljamo o sexu... Sta tu ima da se raspravlja? Kao ono dali zene vole ovo ili ono... :-| I tako dalje.
 
Netacno!

Podforum "politika" sluzi da se razmene misljenja ili "dom i porodica" da razmenimo recepte. ;) A LJ&S sluzi samo da se nadje neko za sex!
KO kaze da nije tako ili sam sebe laze ili nije svestan...:|

Mislim dajet ljudi mi ovde kao satro raspravljamo o sexu... Sta tu ima da se raspravlja? Kao ono dali zene vole ovo ili ono... :-| I tako dalje.

za mene je potpuno netacno. ja ovde teoretisem a praktikujem seks u prirodi ;). hocu reci u stvarnosti :D
 
Tačno tako NovaIsta,zašto mora biti crno-bijelo.Ako mi se svidjelo nečije mišljenje na jednoj temi bez ustručavanja ću uputiti slaganje ili kompliment. A vec na sledecoj temi ista osoba može napisati nešto zbog čega ću odreagovati onako kako joj se neće svidjeti.Pa zbog toga je forum forum da se razmjene mišljenja kakva god da su ali mislim da svako neslaganje treba iskazati pristojno i barem malo argumentovano.Ne čitam postove forumaša kojima je svako neslaganje sa nečijim mišljenjem razlog da vrijedjaju i lupaju gluposti.

upravo tako. i ne znam gde sponzorusa vidi bilo kakvo "slihtanje".
 
Netacno!

Podforum "politika" sluzi da se razmene misljenja ili "dom i porodica" da razmenimo recepte. ;) A LJ&S sluzi samo da se nadje neko za sex!KO kaze da nije tako ili sam sebe laze ili nije svestan...:|

Mislim dajet ljudi mi ovde kao satro raspravljamo o sexu... Sta tu ima da se raspravlja? Kao ono dali zene vole ovo ili ono... :-| I tako dalje.

ok, ako ti trazis ovde seks, sve u redu. ali ne traze ga svi na forumu.
 
Netacno!

Podforum "politika" sluzi da se razmene misljenja ili "dom i porodica" da razmenimo recepte. ;) A LJ&S sluzi samo da se nadje neko za sex!

KO kaze da nije tako ili sam sebe laze ili nije svestan...:|

Mislim dajet ljudi mi ovde kao satro raspravljamo o sexu... Sta tu ima da se raspravlja? Kao ono dali zene vole ovo ili ono... :-| I tako dalje.

Prvo: recepte razmjenjujemo na "kulinarstvu" a ne na "dom i porodica".
A drugo ti si primjer da nisi u pravu.Da na "seks i ljubav "svi traže nekog za seks ti ne bi dolazio ovde jer barem tebi seksa ne nedostaje...:p
Neko svrati na ovaj podforum da otkrije nešto novo što mu možda u dugoj vezi pomogne da osvježi intimni život ili neko vjeruje da se čovjek uči dok je živ pa se nada da će pročitati nešto "poučno" (ali mu se nade brzo rasprše,vec posle prvog čitanja)...A neko se jedino želi šaliti u malo slobodnijim temama.
 
*rezervisan post za dacu da napise nesto lepo*


E D I T:

Ops, zakasnio sam, hahaha!

Sad Novi Sad ;) Pa nije nemoguce.... Ako si isao u masinsku ili masinski fax....

Samo se ti upucavaj, ako tako nastavis ja odo u zakucavace.:D
Faks je u pitanju, jos nikako da ga skinem s grbace, zato sam na forumu, medju ovim ljudima, a ne zbog zakucavanja. :)
Ako znas nacin da dodjem do tehnicke dokumentacije o masinama za pakovanje ili paletizaciju, pomazi, pa onda neces morati da otvaras ovakve teme. :)
 
Prvo: recepte razmjenjujemo na "kulinarstvu" a ne na "dom i porodica".
A drugo ti si primjer da nisi u pravu.Da na "seks i ljubav "svi traže nekog za seks ti ne bi dolazio ovde jer barem tebi seksa ne nedostaje...:p

Dobro de recepti... ;)

Ja ovde trazim nove musterije :rotf: :rotf:

Neko svrati na ovaj podforum da otkrije nešto novo što mu možda u dugoj vezi pomogne da osvježi intimni život ili neko vjeruje da se čovjek uči dok je živ pa se nada da će pročitati nešto "poučno"

A joj koja odvala? LJ&S da nekom pomogne da popravi sex u dogoj "dosadiloj" vezi??? :lol: Ovde procitati nesto poucno?? :rotf:
 

Back
Top