Staljine vrati se...

Е када комунисти било коме на свету причају или оптужују за лажи ДОЂЕ МИ ДА СЕ ОДМАХ ИСПОВРАЋАМ......... хајде бежи, бре, а и тај псеудоним "Вања Калашњиков" је више него смешан...
 
-Nacisti su itekako za eliminisanje svih koji nisu kao oni - ukljucujuci azijate i afrikance.Daj bre idi procitaj neki nacional-socijalisticku knjigu,gledaj neki dokumentarac...prestani da gledas u americki hamburger i da zderes masni pomfrit iz MC Donadsa...:mrgreen:
Da, u njihovim sredinama, ali ne u Africi i Aziji, dok Komunisti žele da pobiju sve koji nisu kao i oni po celom svetu...

Očigledno je da nisi upoznat sa Nacizmom, jer da jesi znao bi da su tokom Afričke kamnanje lokalni Arapi i Berberi regrutovani u redove Wehrmachta da bi se borili protiv Engleza. Takođe, Hitler je rekao za Pakistance da su pravi Arijevci, a Hrvatima, Fincima i Japancima dodelio titulu počasnih Arijevaca.

-Komunisti su oduzimali imovinu samo onim ljudima koji je nisu ni zaradili.Komunisti priznaju licnu imovinu zasnovanu sopstvenim radom,a ne priznaju privatnu imovinu zasnovanu na eksploatisanju radne snage i "zaradjenu" na osnovu tudjeg rada.Komunisti nikada nisu ubili nekoga ako je pripadnih druge klase - jos jedno neznanje.Ubijali su one koji su izvrsavali zlocine da bi sacuvali kapital.Te dve strvari nisu iste.
Svako ko ima imovinu ju je zaradio. Ako neko npr nema ništa, a onda dobije na LOTO-u, to znači da treba biti ubijen po tvojoj logici?

To je čisto monopolsko ponašanje države, uklanjanje konkurencije kroz ideološki rat. Npr, neka porodica poseduje rudnik uglja već generacijama, a onda dođe država, kaže da eksploatišu radnike, nacionalizuju je i... nastavi da radi sve što je i radio pre... samo što ovaj put država uzimaja sve pare kroz eksploataciju radne snage.

Komunisti su ubijali sve koji nisu bili kao i oni, posle 2SR su poubijali skoro sve glumce, doktore, prodavce i sli koju su tokom okupacije radili svoj posao. Ubijali su sve koji su rekli NE nacionalizaciji, ubijali su i sve koji bi rekao nešto protiv velikog vođe... ali naravno... Goli Otok, si zaboravio?

p.s. da trenutno živiš u 60-im i da počneš veličati Staljina, posetio bi more na par godina... ili (vrlo verovatnije) zauvek.

-ll.sv rat je pravi istorijski primer koji pokazuje SARADNJU kapitalista sa "zlim Staljinom"...:roll: ako je bio zao zasto je morao da se skalpa pakt...?!Kada vam trebaju komunisti za razbijanje fasistickih skupova,onda cete da ih angazujete...Moiram ja tebe da razocaram - ne prodajemo se mi komunisti za lovu kao vi.:D

-
Takođe je dobar primer koji pokazuje kako su Komunisti i Nacisti lepo sarađivali na početku ratu, podela Poljske, si zaboravio? Sličan se sličnom...

German_Soviet.jpg
 
Da, u njihovim sredinama, ali ne u Africi i Aziji, dok Komunisti žele da pobiju sve koji nisu kao i oni po celom svetu...

Očigledno je da nisi upoznat sa Nacizmom, jer da jesi znao bi da su tokom Afričke kamnanje lokalni Arapi i Berberi regrutovani u redove Wehrmachta da bi se borili protiv Engleza. Takođe, Hitler je rekao za Pakistance da su pravi Arijevci, a Hrvatima, Fincima i Japancima dodelio titulu počasnih Arijevaca.

Znam zato,kao sto znam da su angazovali Albance i balisticke jedinice da se bore protiv komunista.ALI - oni ne znaju kao sto ni cetnici nisu znali da bi ih ovi samo iskoristili ili stvorili od njih koloniju ili jeftinu radnu snagu.Zna se kakv treman ima jedan arijevac,a kakav musliman...


Svako ko ima imovinu ju je zaradio. Ako neko npr nema ništa, a onda dobije na LOTO-u, to znači da treba biti ubijen po tvojoj logici?

Ne lupaj,nisam to rekao.Ne mora da znaci da svako ko ima imovinu automatski znaci da je ON to i zaradio.Naveo sam ti primer kapitalista koji cackaju nos,a radnici rade za njih.Eto takvima treba oduzeti imovinu.

NE MOZE TAKO DA SE PRIVREDJUJE!

To je čisto monopolsko ponašanje države, uklanjanje konkurencije kroz ideološki rat. Npr, neka porodica poseduje rudnik uglja već generacijama, a onda dođe država, kaže da eksploatišu radnike, nacionalizuju je i... nastavi da radi sve što je i radio pre... samo što ovaj put država uzimaja sve pare kroz eksploataciju radne snage.

Bravo,shvatio si...ne treba da se na osnovu nasledja stvori takva klima gde ce neko da radi,a neko zato sto mu je tata ostavio rudnik...cacka nos i vadi sline.

Komunisti su ubijali sve koji nisu bili kao i oni, posle 2SR su poubijali skoro sve glumce, doktore, prodavce i sli koju su tokom okupacije radili svoj posao. Ubijali su sve koji su rekli NE nacionalizaciji, ubijali su i sve koji bi rekao nešto protiv velikog vođe... ali naravno... Goli Otok, si zaboravio?

Gluposti.Ubijani su ponavljam samo oni koji su pocinili zlocin ili da uprosti - oko za oo zub za zub.Na Golom Otoku su mahom bili Informbiroovci i nacionalisti - kojima je trebalo malo vise da se "osveste".

p.s. da trenutno živiš u 60-im i da počneš veličati Staljina, posetio bi more na par godina... ili (vrlo verovatnije) zauvek.

Ne verujem....to si ti umislio.

Takođe je dobar primer koji pokazuje kako su Komunisti i Nacisti lepo sarađivali na početku ratu, podela Poljske, si zaboravio? Sličan se sličnom...

German_Soviet.jpg

E ovo je najbolji primer kako ti ne razlikujes saradnju sa interesom.Ovo je bilo samo kupovanje vremena pred obracun.S druge strane kada je sklopljen trojni pakt Cercil,Staljin,Ruzvelt ova druga dvijica su mu goviorila kako su spremni na saradnju i da su pogresili.Kada je Staljin umro,onda su opet nastalvili da s*ru.Zar se tako postupa sa mrtvima.

Postavio sam ti izjavu Cercila koji je nekoliko puta menjao izjave u vezi Staljina....
 
Ja nisam za eliminaciju svih koji ne razmisljaju kao ja.Ja sam za eliminacju ekstremista koji se nazivaju ultra-desnicom.

A ti si kao taj koji ce da baci bombu...Ajde malo uci od kolumbijaca koji silaze u grad otmu par poslanika desnice i izmasakriraju ih u dzungli.To mi treba da uradimo sa vama, samo u ovom slucaju u avalskoj sumi...:mrgreen:

Je si li siguran da ti je dobro?
Ja ne volim da vređam bilo koga, ali napisati ovako nešto ne priliči mentalno zdravoj osobi...
 
Pogledajte ovaj video klip B&H Srbija i shvaticete kako je Staljin bio jedan human covek koji je lepo 600 000 ljudi pretvorio u pepeo.Ko nije ovakav skot ne mora da se brine da ce u komunizmu dobiti metak u potiljak.

баш је хуман.....само 600 000 ..да је био геноцидан онда би било мало више:D

Ovo posebno neka pogledaju demokrate,posto je jelte ukinuta smrtna kazna i omogucena "demokratija"!Vi ste ovo iznedrili,pa snosite posledice.

демократија и Стаљин баш не иду заједно ..а на којим је то изборима победио товариш Стаљин:roll:


спот је стравичан:roll::roll: овога има свуда и није нека појава која изазива неко изненађење....мало паљевине и ништа друго

Sta da se radi kada komunisti moraju ponovo da vas vade iz go*ana...8)

другови комунисти останите тамо;)
 
Eto i mene baš čudi toliko predstavnika osvedočenih srpskih prijatelja (po naciji) na ovoj listi gore. Red Rusa, pa Kineza... Sve sam bratski istok, a mrski zapad... U tragovima... Neko bi tu sklopio nekakvu teoriju, priču, a?
 
Meni je jako drago sto diskutujem sa tobom,jer ti kao eksponat liberalnog-kapitalizma najbolje mozes da docaras svo neznanje ovoga sveta,nesavrsenost i kontradiktornost u dijalogu.Dobro je sto postoji forum pa mogu ljudi da se uvere kako je to sto ti propagiras samo ideologija zasnovana na interesu koja ne sadrzi ni malo istine u sebi.

-Nacisti su itekako za eliminisanje svih koji nisu kao oni - ukljucujuci azijate i afrikance.Daj bre idi procitaj neki nacional-socijalisticku knjigu,gledaj neki dokumentarac...prestani da gledas u americki hamburger i da zderes masni pomfrit iz MC Donadsa...:mrgreen:

-Komunisti su oduzimali imovinu samo onim ljudima koji je nisu ni zaradili.Komunisti priznaju licnu imovinu zasnovanu sopstvenim radom,a ne priznaju privatnu imovinu zasnovanu na eksploatisanju radne snage i "zaradjenu" na osnovu tudjeg rada.Komunisti nikada nisu ubili nekoga ako je pripadnih druge klase - jos jedno neznanje.Ubijali su one koji su izvrsavali zlocine da bi sacuvali kapital.Te dve strvari nisu iste.

-ll.sv rat je pravi istorijski primer koji pokazuje SARADNJU kapitalista sa "zlim Staljinom"...:roll: ako je bio zao zasto je morao da se skalpa pakt...?!Kada vam trebaju komunisti za razbijanje fasistickih skupova,onda cete da ih angazujete...Moiram ja tebe da razocaram - ne prodajemo se mi komunisti za lovu kao vi.:D

-

mene je komunizam licno simpatican al komunjare nisu.zloupotrebili su taj sistem da postanu kapitalisti i da danas vladaju sa srbiju i sa ostale bivse socijalisticke zemlje.
daklem kad se govori ko je danas na vlast komunizam je pao al su komunisti ostali na vlast tako da drug sssr ne tuguj vi i dalje imate vlast al ovaj put i nevidjena privatizovana socijalisticka bogatstva.Vas trud da to steknete u minulih 50 godina isplatio se.ostvarili ste obecani komunisticki raj za sebe i svoju familiju.cestitam.da vam i amerikanci pozavide.
a to sto imate nekakve beznacajne socijalisticke i komunisticke partijice da skrenete paznju naroda na nji kao na glavni krivci za sve sto nas zadesi e to malo morgen.gedzu ne mos da prevaris.
a to sto si ti zakasnio na kadrovsku vrtesku pa nisi drpio nista i nisi obezbedio kapital za ova vremena e za to si sam kriv.10 miliona ovaca a nisi znao ni jednu da pomuzes.idi bre i ti si mi neki komunista.nemo da brukas tu partiju.
 
@jomini
заборавили
Анте Павелић ..Алојз Степинац
Генерал Пиноче ...мада и они Африканери имају минули рад али тамо не знају да броје
 
podržavam neke od ideja ovih "fašista".....(oni to ustvari nisu).....bore se za SPAS SRBIJE, što je pozitivno.....ali ne i ovi nacistički-fašistički simboli.....itd.....
jedna od stvari koje podržavam je i ova:
 
Ja nisam protiv desničarskih ideja ali sam protiv nacističke ikonografije koju upotrebljavaju. To nikako nerazumijem. Zar da se svrstavamo na stranu naših zločinaca? Koliko je srpskog naroda stradalo od ljudi koji su nosili te simbole. Nebi to trebalo tako lako zaboraviti.
 
Ja nisam protiv desničarskih ideja ali sam protiv nacističke ikonografije koju upotrebljavaju. To nikako nerazumijem. Zar da se svrstavamo na stranu naših zločinaca? Koliko je srpskog naroda stradalo od ljudi koji su nosili te simbole. Nebi to trebalo tako lako zaboraviti.

slažem se......
oni smatraju npr. da su Šiptari gamad..(što i jesu)...i vjerovatno "polude" (kao i većina nas) kada npr. napadaju naš narod na Kosovu..itd.....kada vidim ovakav snimak.....ja poludim
njihov cilj je donekle OK, sve dok se radi o očuvanju Srbije, Srba..itd...
ali ne vidim razlog da se koriste nacistički simboli:roll:...itd....i da se forsira NACIZAM...od strane njih......:roll::roll:
zna se koliko je ta ideologija odnijela SRPSKIH života:!:
 

Back
Top