Sponzoruše™ since 500.000.000 BC

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

SiIent Bob

Iskusan
Poruka
6.200
Znači, svi ste ptimetili da postoji mnogo sponzoruša, što je i ok... međutim, pitanje glasi: Zašto, kada kažemo nekoj ženi da je sponzoruša, ona nam lupi šamar? Ili *****? Dobro, razumem za drolju, ali ***** i sponzoruše postojale su oduvek i predstavljaju normalna zanimanja u kojima one i oni (ova pojava postoji i kod muških) samo pokušavaju da sebi obezbede bolji život.

Čemu takva diskriminacija?

I čemu takvo reagovanje? Zar ne bi bilo jednostavnije reći: Ne, ja nisam ***** nego frizerka... i tako izgladiti problem i nesporazum...

Nema potrebe za nerviranjem.

;-)
 
Ja ne osudjujem.
Osudjuju sam oni momci koji bi ih tako rado, ah, posedovali a nemaju preduslove za to.
Jer te devojke su sebi trasirale put. One hoce dobar provod, dobru garderobu, hoce da putuju, da spavaju u dobrim hotelima, jedu finu hranu, voze se u luskuznim kolima i konacno, dobro se udaju za nekog bogatuna.
I ne znam u cemu je problem.
One vrlo otvoreno daju do znanja sta traze i ocekuju, pa ako to nemas....sedi di si, ni za di si nisi :)
 
Ja ne osudjujem.
Osudjuju sam oni momci koji bi ih tako rado, ah, posedovali a nemaju preduslove za to.
Jer te devojke su sebi trasirale put. One hoce dobar provod, dobru garderobu, hoce da putuju, da spavaju u dobrim hotelima, jedu finu hranu, voze se u luskuznim kolima i konacno, dobro se udaju za nekog bogatuna.
I ne znam u cemu je problem.
One vrlo otvoreno daju do znanja sta traze i ocekuju, pa ako to nemas....sedi di si, ni za di si nisi :)
Pa da, to i ja kažem!

Samo se pitam čemo osuđivanje... a i primetio sam da ih druge žene više osuđuju od muških.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top