Prvi sastanak!

elekta

Aktivan član
Poruka
1.610
izasli ste u grad i upoznali fino cheljade...nekako je uspio da vas smuti i zakaze sledeci randevu....da ne duzim 'problem' je sledeci....ja sam malo izasla iz stosa i imam TREMUUUUUU....


1.Pitanje namijenjeno muskarcima,iz njihovog ugla ,kakva cura treba biti na prvom sastanku da bi bio uspjesan?

2.pitanje za forumasice...kako su one prebrodjavale ove 'teske' momente?

Ja trenutno imam amneziju ..kao da nikad u svom zivotu nijesam vidjela musko ..a kamoli imala momka...pomagajte.....:lol::lol:
 
izasli ste u grad i upoznali fino cheljade...nekako je uspio da vas smuti i zakaze sledeci randevu....da ne duzim 'problem' je sledeci....ja sam malo izasla iz stosa i imam TREMUUUUUU....


1.Pitanje namijenjeno muskarcima,iz njihovog ugla ,kakva cura treba biti na prvom sastanku da bi bio uspjesan?

2.pitanje za forumasice...kako su one prebrodjavale ove 'teske' momente?

Ja trenutno imam amneziju ..kao da nikad u svom zivotu nijesam vidjela musko ..a kamoli imala momka...pomagajte.....:lol::lol:

popi vopi
 
izasli ste u grad i upoznali fino cheljade...nekako je uspio da vas smuti i zakaze sledeci randevu....da ne duzim 'problem' je sledeci....ja sam malo izasla iz stosa i imam TREMUUUUUU....


1.Pitanje namijenjeno muskarcima,iz njihovog ugla ,kakva cura treba biti na prvom sastanku da bi bio uspjesan?

2.pitanje za forumasice...kako su one prebrodjavale ove 'teske' momente?

Ja trenutno imam amneziju ..kao da nikad u svom zivotu nijesam vidjela musko ..a kamoli imala momka...pomagajte.....:lol::lol:

Garant ima puno kesha cim ti je bitno da ga ne izgubis.:lol:

Salim se. Nego budi fina povucena i neka ti on bude centar paznje, kao on ti je najbolji itd. Sa njim bi sve mogla, kao u stilu torbati se i tamo di nikad ne bi ni na kraj pameti, ali to je prica samo, neka ti se vide malo tange ali ti o tome kao nemas pojma, pravis se luda:roll:. Priblizi se uz njega kad god imas mogucnost kao slucajno i kad krene da te poljubi pravi se da je toliko neodoljiv i ni slucajno nemoj glumatat kao znas ono "drugi krug da ne ispadnem laka" nego neka ima utisak da si se bas nalozila na njega kao koza na travu u prolece. i Bice tvoj zauvek, ma ja ti sve znam.

Ako je bogat meni ces sibnut koji dolar za savet.:ok:
 
Poslusaj Karlita, covek ti dobro kaze duso, budi spontana i ne brini, mi znamo koliko si divna, a taj ce to tek videti, ne treba tebi nikakva pomoc, samo budi to sto jesi...Srecno lutko.
Ona zadnja pp mi nesto preskocila, zeza me neki virus, hteo sam da pitam da li je tip Amerikanac...
 
Poslusaj Karlita, covek ti dobro kaze duso, budi spontana i ne brini, mi znamo koliko si divna, a taj ce to tek videti, ne treba tebi nikakva pomoc, samo budi to sto jesi...Srecno lutko.
Ona zadnja pp mi nesto preskocila, zeza me neki virus, hteo sam da pitam da li je tip Amerikanac...
Naše obično love naše i u dalekom svetu,ali nek' je sa srećom ko god da je.:)
 
Garant ima puno kesha cim ti je bitno da ga ne izgubis.:lol:

Salim se. Nego budi fina povucena i neka ti on bude centar paznje, kao on ti je najbolji itd. Sa njim bi sve mogla, kao u stilu torbati se i tamo di nikad ne bi ni na kraj pameti, ali to je prica samo, neka ti se vide malo tange ali ti o tome kao nemas pojma, pravis se luda:roll:. Priblizi se uz njega kad god imas mogucnost kao slucajno i kad krene da te poljubi pravi se da je toliko neodoljiv i ni slucajno nemoj glumatat kao znas ono "drugi krug da ne ispadnem laka" nego neka ima utisak da si se bas nalozila na njega kao koza na travu u prolece. i Bice tvoj zauvek, ma ja ti sve znam.

Ako je bogat meni ces sibnut koji dolar za savet.:ok:


neces vjerovati ....kamiondzija...sjetila sam se kamion-pilota sinoc i smijala kao luda .....jao majko mila..ja ovakva dama :mrgreen::lol: da imam tremu zbog kamiondije..nije mi dobro;)
 
Garant ima puno kesha cim ti je bitno da ga ne izgubis.:lol:

Salim se. Nego budi fina povucena i neka ti on bude centar paznje, kao on ti je najbolji itd. Sa njim bi sve mogla, kao u stilu torbati se i tamo di nikad ne bi ni na kraj pameti, ali to je prica samo, neka ti se vide malo tange ali ti o tome kao nemas pojma, pravis se luda:roll:. Priblizi se uz njega kad god imas mogucnost kao slucajno i kad krene da te poljubi pravi se da je toliko neodoljiv i ni slucajno nemoj glumatat kao znas ono "drugi krug da ne ispadnem laka" nego neka ima utisak da si se bas nalozila na njega kao koza na travu u prolece. i Bice tvoj zauvek, ma ja ti sve znam.

Ako je bogat meni ces sibnut koji dolar za savet.:ok:

e taj drugi krug...to me brinulo...posto sam prvi prosla...necu necu mnogo mudrit...bit cu prirodna...al mnogo mi se dopada...tako da cu se morati ipak malo suzdrzavati..nije pozeljno da ufiksira da je Alen Delon..ili da ga pustim neka 'FIKSIRA' sta oce....???pokjma nemam..mislim da ce zavisit od inspiracije..
 
Salim se. Nego budi fina povucena i neka ti on bude centar paznje, kao on ti je najbolji itd. Sa njim bi sve mogla, kao u stilu torbati se i tamo di nikad ne bi ni na kraj pameti, ali to je prica samo, neka ti se vide malo tange ali ti o tome kao nemas pojma, pravis se luda:roll:. Priblizi se uz njega kad god imas mogucnost kao slucajno i kad krene da te poljubi pravi se da je toliko neodoljiv i ni slucajno nemoj glumatat kao znas ono "drugi krug da ne ispadnem laka" nego neka ima utisak da si se bas nalozila na njega kao koza na travu u prolece. i Bice tvoj zauvek, ma ja ti sve znam.

Ako je bogat meni ces sibnut koji dolar za savet.:ok:


:rotf::super:
 
Poslusaj Karlita, covek ti dobro kaze duso, budi spontana i ne brini, mi znamo koliko si divna, a taj ce to tek videti, ne treba tebi nikakva pomoc, samo budi to sto jesi...Srecno lutko.
Ona zadnja pp mi nesto preskocila, zeza me neki virus, hteo sam da pitam da li je tip Amerikanac...

Ma dacho kakav amerikanacv bog s tobom:shock::shock:..ja ocu covjeka .. crnogorca srbina ili srbina...kakav amerikanac ja to ne pogledam u zivotu..pa sta su nam uradili i sta rade a ja da im djecu radjam! ne vala prije bi kineza uzela!
 
izasli ste u grad i upoznali fino cheljade...nekako je uspio da vas smuti i zakaze sledeci randevu....da ne duzim 'problem' je sledeci....ja sam malo izasla iz stosa i imam TREMUUUUUU....


1.Pitanje namijenjeno muskarcima,iz njihovog ugla ,kakva cura treba biti na prvom sastanku da bi bio uspjesan?

2.pitanje za forumasice...kako su one prebrodjavale ove 'teske' momente?

Ja trenutno imam amneziju ..kao da nikad u svom zivotu nijesam vidjela musko ..a kamoli imala momka...pomagajte.....:lol::lol:
pa, pazi dobro da ne zabrljas, taj sastanak je najbitniji, pazi sta oblacis, nikako nesto jeftino i nemoj da narucujes sokic ili kiselu vodu to odbija muskarce, potrosi mu sto vise para, ako mu das prvo vece moraces stalno da mu dajes, ako narucis u restoranu pizzu stalno ce te vodidti u pizzeriu itd.
jako je bitno da ga napadnes zbog necega sto nije uradio i da budes bezobrazn, jel na kraju krajeva to si ti, bezobraznica.
a, sazeto bi zvucalo ovako: samo ti znas sta treba da uradis, i sta ocekujes od veze sa tim tipom, tremu ima svako, da je nema isli bi smo ulicom i hebali s' kim stignemo, toliko:)
 
prvo se zatvorim u sobu i histerisem oko pola sata :lol:

onda se istusiram svjezom (ne bas hladnjikaom) vodom,
sidjem sa oblaka, skinem njega sa istih... ipak je samo jos jedan zemljanin...
kao i svaki prije njega, i oni koji ce doci poslije
to sto mi se svidja mu ne daje apsolutno nikakvu nadmoc, i nema apsolutno nikakvog razloga za tremu pred njim

onda se opustim uz muziku,
radim citav dan sve sto volim (ako imam vremena prosetam sa drugom), zezam se
tako da na sastanak dodjem sasvim opustena

nadam se da ce ti posluziti :D
 
neces vjerovati ....kamiondzija...sjetila sam se kamion-pilota sinoc i smijala kao luda .....jao majko mila..ja ovakva dama :mrgreen::lol: da imam tremu zbog kamiondije..nije mi dobro;)

Sta ti je smesno to kamion pilot:roll:

Znaci ti si dama a on kao vozac nije tebe zasluzan,:roll: sad ti zelim da vam to ne uspe, a njemu zelim neka si nadje zenu koju ce voleti i ona njega.

Samo za tvoju informaciju, kad te istorba kamiondzija doziveces najjaci orgazam i tek tada ces saznati sta je pravi sex.

Zena koju je podrapao kamiondzija, ne mora vise ici na depilaciju nikad i pica je sretna, nema problema vise sa jajnicima - nikad je ne bole, menstruacija je uvek redovita i sve ostale pogodnosti koje su dobre za zene.
 
a ocu ja da vam kazem ovo..nego kasnim..
sta je zenska intuicija...ja odem prekjuce u shopping i nakupujem 6 kompleta vesa(potpuno bezveze neplanirano)...puknem totalno..+ platim kaznu 50$ zbog overtime (provela sam vise od 2h u shopu!!!!)...ali evo kao sto vidite...isplatice se....:):);)
 

Back
Top