Da je besmisleno na ovom forumu pisati ozbiljno..?

ispravka na svastari se okupljaju najveci propaliteti foruma koji su preziveli sve redom potrese na njemu, smene odlaske i ostalo pa sad tu seru k`o foke :lol: :D:lol: :D
odnosno...ozbiljno pisanje....buahahahah...slatko si me nasmejao...da ocu ozbiljno da pisem iso bi na filozofiju da objasnim svoju filozofiju da im se otvori pred ocima kad procitaju i da nikad vise ne dodju tamo jer moje prosvetiteljske reci deluju kao svetlo na kraju tunela koje ih vadi iz kolotecine obicng zivotadajuci im nadu da mogu da postignu vise i bolje ali mediokriteti ih sputavaju i ne daju im da disu zato jedino ispravno glediste je....Hacken sie die Ferschliezen!!!!!!!!!!! :mrgreen::lol:
au al sam se prosrao k`o foka...dobro nisam mlogo...samo malo...tako da odgovor je da besmisleno je ozbiljno pisati ovde :mrgreen:
 
Da je besmisleno na ovom forumu pisati ozbiljno..?
Kada sam dosla na forum,
pisala sam odmereno, inteligentno itd...
A onda sam shvatila da to radim samo ja,
ostali se zezaju...
Vise ne pokusavam da trosim svoje znanje na forumase jer postoje tri razloga
(tri tipa forumasa...)...
1.Forumasima je bitnije da pisu, nego da citaju...(1 tip)
2.Devedestet posto forumasa oko mene pise neozbiljno...(2 tip)
3. I "ne moze se cista voda* uliti u prljav sud**...(3 tip)

(*cista voda-moje znanje...
**prljav sud, njihove glave(uglavnom isprani mozgovi)...


Dakle da li je jos neko pisao ozbiljno,
i da li jos neko pise ozbiljno...
(posto mi se omakne nekad neki ozbiljan post...)

Iskreno, potpadam pod one koji mnogo vise citaju nego sto pisu....
Ozbiljnost zavisi od teme, naravno. Ako je tema zez, prikljucim se tome. Ako je ozbiljna, pisam ozbiljno sve i da se ceo svet okolo zaebava...
 
Kada su u pitanju teme gde su neke neozbiljne stvari, ja ni ne citam niti odgovaram.
A kada su u pitanju neke teme gde vidim da su relativno ozbiljne stvari ili nedoumice onda dajem svoje komentare koje uvek ozbiljno pisem. Nikada se ne izmotavam, smatram to sto se mene konkretno tice gubljenjem vremena.
Prikljucila sam se forumu onog momenta kada sam slucajno nesto procitala za zdravlje sto mi je bilo bitno, ispistavilo se uspesno po receptu odredjenih forumasa i to je sve.
Stvari koje me zanima citam, postavljam pitanja a gde vidim da su neozibljni, a ima ih i na ozbiljnim temama onda ne odgovaram.
Ono sto mene nervira je drskost jer niko ovde se ne nalazi da bi drugi na njemu lecili komplexe ili da bi mu solili pamet. Ima ljudi koji stvarno imaju probleme pa se ovde jave u nadi da ce im neko van njihovog sveta dati savet, a onda se jave druge osobe koje tim prvim sole pamet, to mi je uzasno.
Daj komentar, budi normalan. Vidis mozda je moje misljenje o forumu preozbiljno, ne znam, ali apsolutno pisem uvek ozbiljno.Pozdrav
 
Neka makar samo deset % forumaša bude ozbiljno u svom pristupu uspeh je veliki. Ako ovde razmenimo svoja saznanja i iskustva i ako tih deset % izvuče od toga ono što im je od pomoći ogromna je stvar. No, uvažavajmo i one koji su prisutni svojim dosetkama i šalama i neka nam budu dragi. Onaj ko žudi za možda kakvom pomoći u svojim saznanjima možda to otkrije baš ovde. Biće trenutaka kada i sami poželimo biti opušteniji.
 

Back
Top