Michel-ov katalog

spawn

Obećava
Poruka
53
Dragi prijatelji filatelisti:),da li iko zna gde na netu moze da se pronadje free download Michel-ovog kataloga?Imam jednu prilicno veliku zbirku markica koje bih zeleo da sortiram nekako pa mi treba pomoc posto sam jos uvek amater!Svaka informacija je korisna i dobrodosla!Hvala unapred!:)
 
Ima Evropa ali nema Njemacka.

ja sam ga skinuo sa neta preko E donkija ali neznam da ga instaliram,sve je na nemachkom i dodjem donekle i onda me prekine.tako da shizim.
ovo pishe


Im den Ordnern DEUTSCHL2004_05
MICHELsoft 7

jeweils Setup ausführen ---> das war es

Empfehlung: Um ohne eigelegte CD arbeiten zu können kopieren Sie den Ordner Bilder auf ihre Festplatte. Stellen Sie danach im Programm MICHELsoft 7.0 unter "Extras/Bildpfade einstellen" den ein Platz ein, wohin Sie den Ordner Bilder kopiert
haben (z. B. C:\Michelsoft\Bilder)



viel Spaß

Ovo Michel soft 7 sam instalirao ali setup kataloga neznam kako
 
Poslednja izmena:
narode, učlanjujte se u filatelističke klubove, platite godišnju članarinu od oko 300-400 rsd i imate pristup svim katalozima...
recimo, u NS-u su vrlo ažurni i svake godine klub kupi 1-2 nova Michel kataloga, besplatno ga koristite u klubu, ili za 100 dinara nosite kući na 7 dana
a da ne govorim koliko je blagotvorno biti među filatelistima, pa ako ništa, bar zbog saveta :)
 

Back
Top