Da li ste živeli ili živite na KiM

Na KiM sam ...

  • Živeo(la) i tu sam i sad

  • Živeo(la), ali više ne

  • Povremeno dolazio(la)

  • Nikad bio(la)


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Bravo... I ja sam rodjen u Pr. ziveo do 2000. g i od tada ne zivim... Makar ne dobro... Sve sto imam deset generacija unazad vezano je za Pr..........

ako ne ovog tacnog trenutka, onda u veoma skoroj buducnosti ce se stvoriti uslovi za povratak onih koji to zele. pretpostavljam da ce srbi svoje stambeno pitanje resiti po okolnim enklavama zbog nedostatka skola u pristini i enormnih cena nekretnina, ali zasto ne doci na rad u pristinu, ima velika potraznja za profesionalce bilo koje struke i nivoa skolovanja.
 
zasto smo skloni da pamtimo samo lepe stvari.... i da nam tamo gde smo sada nije kao sto je nekad bilo u pr. moje kolege sa posla misle da je pristina nekad bila zemlja iz bajke i da su tamo ziveli samo divni ljudi, a sve ostalo sto se prica je samo zlobna propaganda..... valjda to ja tako predstavljam izvlaceci iz secanja samo neke mnogo lepe stvari i neke divne ljude....

sreca, jos uvek idem povremeno tamo
sreca jer ne patim vise za tim "bivsim" zivotom....
vidim kako je tamo, i vidim da je u sustini svuda isto: neki dan super, a neki .... ne spominjalo se

u trenucima iskrenosti prema sebi i svojim secanjima tako je bilo i nekad u prisitini: neki dan super, a neki ne spominjalo se....

za cim u stvari zalim: za ceznjom da je negde drugde bolje!
sad znam da nije, da je svuda isto.
bitno je samo kako se osecas iznutra, a i to je
neki dan super a neki dan ne spominjalo se....

pozdrav svima
 
za cim u stvari zalim: za ceznjom da je negde drugde bolje!
sad znam da nije, da je svuda isto.
bitno je samo kako se osecas iznutra, a i to je
neki dan super a neki dan ne spominjalo se....pozdrav svima

...@idi-mi-dodji-mi...
Koncentracija sete u tvojim postovima me zabrinjava...
znam 100% da si djavolak/ka...
i ja se nekad raznezhim...
Strashan grafit u Zharkovu: Pihtije idu s' godinama...
 

Back
Top