Da li ste živeli ili živite na KiM

Na KiM sam ...

  • Živeo(la) i tu sam i sad

  • Živeo(la), ali više ne

  • Povremeno dolazio(la)

  • Nikad bio(la)


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
mala sala, ali ti mogu reci da u tim mesovitim sredinama, kao gnjilane, strpce i sl. ljudi zive sasvim normalno, jedino kada cujes kako nekoga zovu, tada mozes shvatiti sta je on. i jos jedna sitnica, uobicajen jezik na pijaci,kafani i sl. je albanski, ili radnja, taksi, znaci srbin u srpskoj [vlasnik i vecina gostiju] kafani prica srpski, ali ako udje u nekoj albaskoj, onda prica albanski sa konobarom. bila neka emisija na TV.
 
mala sala, ali ti mogu reci da u tim mesovitim sredinama, kao gnjilane, strpce i sl. ljudi zive sasvim normalno, jedino kada cujes kako nekoga zovu, tada mozes shvatiti sta je on. i jos jedna sitnica, uobicajen jezik na pijaci,kafani i sl. je albanski, ili radnja, taksi, znaci srbin u srpskoj [vlasnik i vecina gostiju] kafani prica srpski, ali ako udje u nekoj albaskoj, onda prica albanski sa konobarom. bila neka emisija na TV.

Cek ti si sve ovo opisano gledao na TV-u ili si doziveo ipak? :lol::lol: inace na cijoj je televiziji prikazano ovako nesto?:)
 
Rođen sam u Kosovu Polju.

Izvini sto te pitam ovako glupo,ali...
U K.Polje koliko znam nema bolnica,tj.nije bila bar do `93
u Bresje je bila ambulanta,a za bolnicu nisam cula.
Jel si ti ziveo u K.Polje i gde?Koje si godiste?
Ja sam zivela na raskrsnici,ul.Drenicka,OS Aca Marovic,Zejnelovic (ruski jezik) mi je bio razredni,a u srednjoj sam isla u 19.Novembar.77 godiste.Do `93 sam zivela u KP.

puno pozdrava
mozda se i znamo;)
 

Back
Top